Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pampicha

Jak to jest miec sponsora??

Polecane posty

Gość pampicha

Jesli któraś z was dziewczyny miała sponsora to proszę napiszcie mi wasze przeżycia odnośnie tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsor man
Nie jest tak źle. Ja od pon.-pt. bardzo dużo pracuję, więc nie mam czasu na rodzinę, bo bardzo bym ich krzywdził - zaniedbywał. A wiadomo - każdy potrzebuje sexu, rozładowania napięcia. Dlatego postanowiłem zostać sponsorem, z biegiem czasu zacząłem się coraz bardziej interesować moją podopieczną. Spotykamy się tylko w soboty, niedziele, ja opłacam jej mieszkanie, daję na wydatki, za to jest oddana tylko mi, spędzamy ze soba weekendy. Oczywiście coś do niej czuję, ale nigdy to nie będzie miłość. Ja zapewne też nie jestem jej obojętny, ale powiedziałem jej, że miłość nie może nas dopaść. Każda strona korzysta, jest to raczej układ przujemnościowo-biznesowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsor wawa
wiec powiem wam:) sponsoruje kilka dziewczyn,kupuje rozne bzdety zabieram je do podrozy sluzbowych. Nigdybym nie poslubil takiej dziewczyny, bo to zwykle nic nie warte szmaty. Place za serwis ,w kazdej chwili moge taka wywalic z lozka:-D taka prywatna niewolnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja
trzeba mieć straszne kompleksy,aby czerpać satysfakcję z posiadania prywatnej niewolnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
miec sponsora - byc prostytutka (choc moze jeszcze bardziej zalezna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloakk
JEBANE SZMATY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloakk
Wiem cos o tym,bo przez ostatnie 5 lat wykorzystywano mnie analnie na budowach.I nigdy mi nie płacono.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×