Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chce wiecej tak

mieliscie kiedys sex ze znajomymi?

Polecane posty

Gość nie chce wiecej tak

wczoraj z mezem mielismy takie zdarzenie pierwszy raz,jemu sie spodobalo a mi nie...to dobrzy znajomi,czysci,zadbani ale mimo tego zaluje jakos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce wiecej tak
wszyscy razem;) logiczne przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale czy nie czułąś sie dziwnie jak maż posuwał inną przy Tobie..wiem ze wtedy bzykał Ci inny facet ale to już chyba trzeba sie nudzć razem żeby zapraszać do seksu znajomych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaak
kazdy z kazdym,dodam,ze oni i my jestesmy atrakcyjni,dobrze sie znamy itp nie byli to przypadkowi znajomi,pomimo czuje niesmak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak
nie,oni nie zapomnialam dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak było w trakcie? Twoje odczucia, bo inaczej się myśli z perspektywy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak było w trakcie? Twoje odczucia, bo inaczej się myśli z perspektywy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy to była zapłanowana czy spontaniczna decyzja dlaczego sie zdecydowałas na tyakie doświadczenie mam nadzieje że nie byłas przymuszona w zaden sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak
tzn.moj maz zawsze pragnal zobaczyc jak kocham sie z innym facetem,bo on jest moim pierwszym,nigdy nie mialam innego przed nim.Ten kolega byl "inny" niz moj maz,nie moge powiedziec czy lepszy,moze bardziej ostry,ze moze nawet za ostry.. Z kolezanka tylko sie piescilysmy wzajemnie,palcami po ciele. Moj maz jest zadowolony,ja troche zaluje,tzn.glupio mi bedzie przy tych znajomych. Czasem mysle,ze to wina winka;),a bluzgajcie mnie porzadni!! ze to niemoralne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tobie twój maz mógł spełnic swoja fantazje teraz czas na niego aby spełnij TWoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak
juz sa podszycia,wiec koncze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu................... spokojnie...nie potępiam.....moje takie małe ukryte pragnienienie to nie sex z cudzą żoną ale z własną w obecności drugiej pary................ bo swoją bym się nie podzielił :), ale to tylko marzenie, a Ty masz jedno doświadczenie więcej, jakkolwiek lepiej byłoby to zrobić z osobami, których na codzień człowiek nie spotyka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak
Moj maz kiedys chcial juz tego wyprobowac na wczasach,mielismy tam takich znajomych ,ktorych napewno wiecej juz bysmy nie zobaczyli wiecej,ale mi nie odpowiadala ta kobieta,byla nie w moim guscie,hihi;) Ja jestem drobna,jasne wlosy,ona byla czarna,dlugie wlosy,kolczyki na jezyku ,w nosie,dobrze zbudowana...Facet byl OK. Powiem Ci,ze to cale zajscie wyszlo tak spontanicznie,nie bylo nic zaplanowane.Ogladalismy razem dosc ostry film na dvd i jakos tak wyszlo... Nie wiem sama skad takie u mnie poczucie winy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu podszywy
wiec smacznego,zjedz obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejdzie ci to poczucie winy, ale definitywnie już nie masz ochoty tego powtórzyć? a o kobiecie myślałaś patrząc przez pryzmat siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak juz na koniec
Z kobieta bylo to oczywiscie moje pierwsze zblizenie. Myslalam w trakcie,ze jest bardzo delikatna,ma gladka skore,miekkie wlosy,pelne usta ,skora pachniala czyms nieokreslonym.. Podobala mi sie,jej opalone cialo,ale wole mezczyzne w lozku zdecydowanie. On za to byl jakis taki w porownaniu do mojego meza brutalny,nie zwracal uwagi jak mowie,ze ma przestac,czasem nawet,ze boli.. (za to podrapalam go paznokciami po plecach do krwi;) Z mezem kochamy sie bardziej delikatnie:) Chyba bardziej tak wole. Niewiem czy to powtorzymy kiedys,ciezko to teraz stwierdzic... Ale chyba nie zaluje tak ogolnie rzecz biorac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak juz na koniec
jak sie lubisz podszywac-to rob to dobrze! Zauwaz ,ze nie ma mnie kropek,haczykow,kresek....Odrazu widac,ze nawet sie podszyc nie umiesz:P!!! Po co czytasz moj topik? Znajdz sobie inny topik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak juz na koniec
napisz jak masz jakies pytanka,bede wieczorkiem to odpisze! Dzieki za rady i wysluchanie!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony
marna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taak prawdziwe
mam wrazenie,ze co niektorzy mi tutaj chyba najzwyczajniej zazdroszcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people.com
ja sie bzykam tylko ze znajomymi... z nieznajomym nie poszlabym absolutnie do lozka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda.........
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people.com
chodzenie do lozka z nieznajomymi uwazam za zwykle kur... stwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda.........
żartowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość people.com
wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez kiedys chcialem zonie zaproponowac zamiane ze znajomymi ktorzy oczywiscie z wygladu sa b. ladni - z dwoma roznymi parami tak bylo podczas imprez gdzi popijalismy i ja z kumplem palilismy ziola rozne ;) pozniej na trzezwo pomyslalem, ze dobrze, ze to sie nie stalo bo mielibysmy mega-moralniaka ale to co Tobie (autorko posta) radze to zebyscie w czworke pogadali o tym co sie stalo bo nic tak nie oczysci atmosfery.. Kto wie moze dojdziecie do podobnych wnioskow (ze pomimo wstydu to w gruncie rzeczy bylo to cos fajnego nowego) i zrobicie niedlugo powtorke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×