Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupla jestem gdyby co

pytanie do facetow

Polecane posty

Gość 123 lubie takie baby
ja jestem doswiadczony i tez wole gróbe babki niz chude kościotrupy,a ty gdzieś widziałem wez sobie chudą brzydką i rozjechaną fagasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 cos tam...ja sobie wezme taka ale jak sie pokaze z taka na ulicy to inni faceci beda zazdroscic.A ty to mozesz sie z grubą co najwyzej na polu pokazac inni rolnicy beda zadrosni.gdzieś czytałem ze grube babki podczas orgazmu kleksy z tyłka strzelają:P aha i jeszcze jedno:gruby sie pisze przez "u" a nie przez "ó" ortografia a nie tylko sex:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innness
Jezu, przeciez 80 kilo to nie jest az tak duzo!! chyba ze ktos ma 150cm ale inaczej takie laski sa sexi!! i nie pisze tak dlatego, ze sama tyle waze bo mam 172cm wzrostu i waze 60kg. Są rozne gusta ale nie piszcie, ze to grubas tylko po prostu zaokraglona, seksowna kobieta a nie wysuszony patyk z fashion tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innness
a Ty gdzies widzialem moze doksztalcaj sie z wiarygodnych zrodel a nie z neta, od nauki jeszcze nikt nie umarl, a to, co napisales bylo prymitywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty gdzies widziałem wal sie
gdzies widziałem: w jednym z tematów napisałes ze masz problem z małym bo po wzwodzie ma 8cm to z zajmij sie lepiej swoim tematem i nie pisz tu bzdur DEBILU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innesss ja tylko napisałemn specjalnie temu 123 cos tam bo mnie od fagasów wyzwał frajer jeden prostak zapchlony.Ortografii nie potrafi. 80 kg przy 178cm wzrostu to nie jest tak duzo. Ciekawe jakbys sie poczuła ze przy 172 cm wzrostu miałabyś własnie 80 kg to bys jeczała i skomlała ze masz nadwage.postaw najpierw siebie w takiej sytuacji.a co do nauki to musze Ci powiedziec ze jestem wykształcony w swojej dziedzinie:) a tacy jak 123 cos tam i młody niedoświadczony to moga umrzec z braku sexu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ty cos tam cos tam..." czego ja sie tu dowiaduje.co za herezje.ponapijaliscie sie denaturatu i piszecie takie brednie. musiałem widocznie odkryc prawde o co o niektórych co maja niezaczernione nicki. tak to jest "powiedziec prawde to nabędziesz wroga":) hihi.banda frajerow i nierobów co tylko mysla o darmowym sexie i ze znajda taka głupia paniene co im da za dramo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka fasolka
wiesz co dupku umrzec z braku seksu to możesz ty bo kobiety nie lubią takich przemondrzałych polonistów i filozofów pomyliłes kolego forum i do tego obraziłes otyłe kobiety a takich na tym forum nie brakuje zapewniam cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za czubek na tym forum
to spadaj z tąd obesrańcu czego tu jeszcze szukasz won do obory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polonisty
wysrac sie popaprańcu morze,ci ólrzy. ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polonisty
pożedłę na łonkę znalażłen biedrąken w kropken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innness
ale czlowieku, jestes dorosly i nie tlumacz sie, ze ktos Ci cos napisal to Ty mu odpowiedziales. To zesy po prostu żenada. A przeczytaj swoja wypowiedz i zastanów się, czy człowiek na poziomie napisze cos takiego. Jesli chodzi o wage to pewnie przy 80kg bym plakala, ale czlowiek wobec wlasniej osoby jest zawsze bardzo krytyczny, nie uwazam, ze takie kobiety moga podobac soie tylko rolnikom. poza tym wiekszosc kobiet tyle wazy, moze czas wrocic do rzeczywistosci bo te wychudzone piekne malolaty w tv sa po prostu poulepszane komputerowo a facetom sie przewraca w glowach i oczekuja niewiadomo czego. A swoja droga to faceci sie tak madrza a wyjdz sobie na basen lub plaze i zobaczysz samych samcow z brzucholami. I nikt nie uwaza, ze cos z nim nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innness
aha, jeszcze jedno, w internecie rowniez panuja pewne zasady i, nie wiem czy wiesz, ale nie wypomina sie bledow ortograficznych bo ludzie zazwyczaj pisza w pospiechu, a nawet jesli bledy wynikaja z niewiedzy to po prostu n ie wypada. I co to ma w ogole do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz innesss to jest forum i tu jest samowolka i kazdy pisze co chce:) A co mezczyzn ikobiet to prawda ze wszystko jest polepszone komputerowo i kazdy dązy do doskonałosci.Mnie nie musisz tego tłumaczyc ze co niekótrzy faceci wygladaja tak a nie inaczej i chcieliby miec sexi kotkę co pozmywa i ugotuje i bedzie chetna do igraszek 28 h na dobe.Ja tylko tu obdzieram z zakłamania pewne grupy społeczne.A co do rolników to z nimi jest tak ze co bardziej jurni panowie zgarniaja na wsi wszystkie sliczne i namietne dziołchy.ojj poprzewracało sie w głowie i ludzie zatracili priorytety i pokazuja ciała zalety. a co do błedów to prawda ze sie doczepiłem ale wybacz ale takie teksty jak owi panowie tu zaserwowali to mnie nie wzruszyły a rozbawiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innness
no dla mnie to tez jest przesada z tymi bledami, teraz piszesz do rzeczy, ale jak czytam Twoje wczesniejsze posty to po prostu koniec. Z reszta niewazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz jak nie poznasz to sie nie przekonasz.to było specjalnie dla przekory.hehe a no własnie a co sadzisz o facetach z brzuszkiem?? jestem ciekaw Twgo zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innness
uwazam, ze faceci z brzuszkami moga byc seksowni, bo to lezy raczej w sposobie zachowania. Ja osobiscie wole mezczyzn dbajacych o siebie i cwiczacych bo od zawsze mialam taki przyklad w domu(moj ojciec do dzis uwaza na jedzenia i cwiczy) i ja sama staram sie trzymac wage. Z tym ze nie mowie, ze niemoglabym byc z facetem z brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innness
Typ hiszpanski;P nie, nie znosze takich facetow bo nie chce byc po prostu kolejna pozycja na liscie "wyrwanych lasek". Ale zwracam uwage na przystojnych facetow bo sama uwazam sie za osobe atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innness
haha, twardzielka;) moze darujmy sobie wymiane spostrzezen;;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innness
moze jestem nawet zbyt pyskata;P ale dobrze mi z tym;P chyba zmienilismy temat forum;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy ile ta laska ma wzrostu ja mam mało i jak wazylam 77 kg to w ogóle faceci sie mna nie interesowali teraz waze ok 50 kg i wprost nie moge sie od nich opedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×