Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnie sie to podoba

zupa kapusciana -dobry sposob na schudnniecie

Polecane posty

Gość Ala43
Witajcie :) właśnie zjadłam kubek zupy, dzisiaj zaczynam pierwszy dzień diety.Jak schudne 2 kg w tydzień będe zadowolona :)Czytałam wasze wypowiedzi , gratuluje takiego spadku wagi w tydzień.Hmmm , no cóż jesteście dużo młodsze, szybciej wtedy spada waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala43
ugotowałam zupę z młodej kapusty, ciekawe czy to błąd?Czy Wy Kobitki gotujecię zupę z calej główki kapusty?to przecież ogrom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikikikik
ja robie 5 dzien diete,dodaje kapuste kiszona,jest lepszy kapusniak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Witajcie🌻 🌻 Tyle się napisałam i mi zeżarło:( Urwis podziwiam Cię że wytrzymałaś 2 tyg na samej zupie 🌻 ale i efekt super. Ala 43 ,ja gotuję dużo zupy tak aby starczyło na 3-4 dni moja zupa była już z pekińskiej ,białej i włoskiej (młodej jeszcze nie gotowałam) ale najbardziej lubię włoską. Myślę że powinnaś schudnąć więcej niż 2 kg , ja straciłam za 1 podejściem 4,5 kg a chyba jestem starsza od Ciebie ,to ze spalaniem jeszcze gorzej. Gimnastyki u mnie 0 :( jestem wielki leń . Zyczę powodzenia, zaglądajcie tu czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaka
Czy mrożonka -zupa prezydencka- ma taki sam skład jak te, które gotujemy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapuscinkanka
ja tez dziś zaczęłam! pozdrawiam dziewczyny trzymajmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam fanki kakuscianki! Juz kiedys podawalam stronke o \"glodzeniu jedzeniem\" ale podam jeszcze raz dla \"swiezego narybku\" : http://www.przychodnia.pl/diety/index3.php3?t=3 ja po dokladnej lekturze tego artykulu doszlam do wniosku ze sklad nie jest tak istotny wazne jest aby zupka byla gotowana z warzyw wymienionych w artykule jako wskazane a wrecz zalecane bez ograniczen bo posiadaja tak zwany ujemny bilans energatyczny. I to jest ten cud ktory sprawia ze chudniemy. Rozne babeczki stosowaly rozne receptury (z gorowej mrozonej prezydenckiej tez) i jesli przestrzegaly pozostalych zalecen rezultaty byly zadowalajace. ja gotowalam zawsze zupe z polowy skladnikow i jadlam ja ok 3 dni. - Ala43 tez tak zakladalam 2 kg w tydzien i bede zadowolona . Stracilam 1 tydzien 4.5 kg 2-gi tydzien 2 kg a nie jestes napewno starsza odemnie (50). Po tych dwoch tygodniach nie moglam dluzej zniesc smaku kapuscianki ale to tez przewidzialam i dalej sie trzymam. teraz stosuje swoja wersje Diety laz Poludnia polaczona z wskazowkami z artykulu o glodzeniu jedzeniem i waga dalej spada efekty mozesz podziwiea w stopce. Nie poddawajcie sie tylko wcinajcie zupke - naprawde warto. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala43
Witam Was ponownie :), już myślałam że tylko młode dziewczyny tak chudną :(.Ja własnie skończyłam dietę kosmonautów (14 dni męki), ubyło mi zaledwie 3,5 kg( codziennie ćwiczę ok 1,5 godz dość intensywnie + basenik z sauną raz w tyg.), dlatego nie liczę że schudnę więcej niż 2 kg, nawet przypuszczam ,że jutro będę miała 1kilos więcej :(.Odchudzam się kolejny raz i wiem jak to jest, dlatego nie podłamię się !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala43
Czy picie kawy rozpuszczalnej oczywiście czarnej bez mleka jest dozwolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaka
Drugi dzień tylko na zupie, jutro dodatkowo owoce, oj słąbnę,,,czuję, że zaczyna mi brakować sił.....też tak miałyście, podobno w trzecim dniu ma być lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala43
to znowu ja :) moja wyjściowa waga 70 kg(wzrost 170) po diecie 14dniowej(kosmonautów ona jest prawie identyczna jak kopenhaska) 66,5.Ciekawam jak mi pójdzie na zupce? Docelowo chcę ważyć 62kg, już wtedy wyglądam ok, a co najważniejsze mieszczę się w moje ciuchy :).Poczekam cierpliwie :), nie zamienię ich na rozmiar L i to mnie trzymaaaaaaa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Właśnie zajadam się kapuścianką( dziś ugotowałam z włoskiej) :D Ala 43 ja kawę piję 2 razy dziennie, sypaną ze słodzikiem. Kasiaka, nie męcz się bo nie warto, jeśli jest Ci słabo to do zupy dodaj jeszcze te [produkty które możesz jeść danego dnia. Ala jak ja dojdę do 70kg to będę baaaaaaaaaarrrrrrrrrrdzzzzzzzzzzzzzzo szczęśliwa, zaczynając 3 turę diety ważyłam 79kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Kasiaka ! Zle robisz ! Nie glodz sie jedz wszystkie produkty przewidziane w danym dniu diety. Zycie na samej kapusciance nie zapewnia twojemu organizmowi potrzebnej dawki witamin i mineralow. No i efekt calej diety moze byc naprawde gorszy bo organizm \"czujac zagrozenie glodem \" spowalnia przemiane materii i schudniesz mniej anizeli moglabys schudnac jedzac to co przewiduje dieta. :( Przeczytaj dokladnie pod nazwa dieta cud jest dokladny opis co jesc : http://mmtwo.w.interia.pl/diety.htm - Ala43 Ja niepotrafilam sobie odmowic kawusi i to z mleczkiem fakt ze odtluszczonym wypijalam conajmniej dwie. Ale po jakims czasie doszlam do kawy bez mleczka.... sama jestem zdziwiona jak to sie stalo ???? ;) a tak pozatem to co to za stwierdzenie ze myslalas ze tylko mlode dziewczyny tak chudna a my to co nie mlode ? Mlode, mlode, tylko troche wczesniej urodzone :P M_Y dojdziesz, dojdziesz tylko sie pilnuj, a my bedziemy cie dopingowac :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaka
Hej, właśnie pożarłam kubeł zupy, jeszcze na dziś owoce zaplanowane i tak radziłyście kupię sobie, te które lubię i zaszaleję...mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzin dybry... wstawac i dewie rdundki do okola bloku :P hehe zrobcie jedna i za mnie bo mi sie wybitnie nie chce :D za to pocisnelam juz na steperku i wygnitlam serie brzuszkow taka cwaniara ze mnie ;) Dzien zaczyna sie przepieknie wiec i moje kolka dzis dalej pocisna jak je idpale to predko sie nie zatrzymaja ;) zupisko wcinam ale juz wiem ze pierwszy i ostatni raz do niej wracam fuuuuj ale jak to mowia...chcesz byc piekna to cierp!! I to wlasnie z i przez ta zupe te moje cierpienia. Ale... daje rade nie ma bata!! Pieknusiego milusiego ipelnego milych wrazen dzionka wam wszystkim dziewuszki zycze i klepie zarowno was jak i siebie po ramieniu!! Oby tak dalej!! Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaka mam nadzieje ze sniadanko smakowala alo ;) bo ja swoje wlasnie wciskam i wcisnac nie umiem takie to pyszne :P trzymaj sie nie ogladaj za siebie a nawed nie zauwazysz kiedy pozdylas sie kawalka czegos co ci tak uparcie towarzyszylo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala43
Hej " kapuścianki" ":) ja zaczynam 2 dzień.Witam porannie, ja juz po ćwiczonkach 1, 5 h no jeszcze przeklete brzuszki ale muszę odsapnąć :)przepić pyszną niegazowaną wodą , haha . Trochę smutnam , po prostu mi przykro ,bo ważyłam dzisiaj prawie 2 kilosy więcej!!!!!!!Jak wspominałam wcześniej - jestem po 14sto-dniowej diecie , także spodziewałam sie większej wagi po pierwszym dniu kapuchy :(, ale raniusio jak oczęta otworzyłam miałam nadzieję że.............. :(Nic to ,poczekaaam :). Dziewczyny jak bywam na dietach to mam ogromne problemy ze spaniem, o 2, 3 w nocy jestem juz wyspana , i zaczyna sie moja walka z głodem, boziu jak ten dzień dla mnie długo trwa:).Ale rodzinka ma obiad i chata wybłyszczona, bo ileż można czytać :). Miłego dzionka , dobrze że nam słonko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Witajcie chudzinki! 🌻 🌻 🌻 Dziś mam 5 dzień diety , zupkę wcinam z apetytem ;) aż dziwne że mogę jeszcze na nią patrzeć i jeść :P Na wagę wejdę dopiero jak będę po tygodniu dietkowania. Ala 43 ja ze spaniem mam kłopoty od dawna , zasypiam od 00 do 02 a ile razy póżniej jeszcze się budzę ? Kasiaka, jak samopoczucie? Urwis , jak ja zaczęłam 1raz tę zupkę jeść ,to w 2 dniu musiałam ją zmiksować bo inaczej by przez gardło mi nie przeszła :P (to była zwykła biała kapucha ) Balooonik dzięki za doping.Bardzo mi się podoba to że my młode tylko troszkę wcześniej urodzone masz za to 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaka
Hej, nadal dobrze, bo nie jestem głodna, złe objawy ustąpiły, troche owoców zjadłam...mam problem, w sobotę wyjeżdżam do koleżanki i dietę niestety zawieszę, czyli będzie pełnych 5 dni, przerwa i znowu, jak myślicie, czy to jakoś bardzo mi zaszkodzi??? Postaram sie opanować w gościach, ale.....no nie mam innego wyjścia....czemu Wy dziewczyny stale o tym wieku piszecie??? Ile latek macie??? Jak codziennie ćwiczycie to musiacie być niezłe laski.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Y
Ja nie ćwiczę , no raz w tygodniu chodzę na basen, jestem wielki leń :P Szkoda że musisz przerwać dietę w 5 dniu , czy nie możesz zabrać ze sobą zupkę w termosie? Co do latek ,to naprawdę jestem trochę wcześniej urodzona mam 54 ale na duchu ze 35 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie po rybce nawcinana jak trza. M_Y ja na zupce jechalam pierwsze 2 tyg mojej dietki tak jak zaczynalam po 12 dniu juz ja zwracalam i odstawilam zupine obecnie mija 4 tydzien dietki a ze zachcialo mi sie znowu szybszych efektow to wskoczylam na zupke od nowa od poniedzialku ale... ciezko mi to idzie mimo tego ze myslalam ze mi ta przerwa pomoze zapomniec a tu... nici no ale niejest az tak zle jeszcze zatrzymuje to co zjadam ;) a do Kasika (podejrzewam ze moja imienniczka Kasienka :P) ja tam na swoje latka nie narzekam :D:D:D skonczylam 24 latka ;) (mlodziutka i piekniutka-niedlugo tez szczuplutka hahaha) moja bunia(mamuska) a wasz balooonik skonczyl ich 50 i jak na swoj wiek rusza sie i to wcale nie malo chyle czola z podziwu ze mimo wieku i oponki tak umie wcisnac jeszcze w pedala :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala43
Witajcie i oczywiście witaj młoda duchem M_Y :), tez taka jestem:) dziękuje Ci że czytasz to co piszę i coś tam naskrobiesz :).Zaraz wybieram sie po skladniki na zupę, nawet mi smakuje z młodej kapusty muszę przyznać że zupa jest pysznaaaaaaaa( w granicach rozsądku) POLECAM, a do tego koperek,mozna się zajeść ze smakiem.Tak sobie chwalę bo to 2 dzień , hi hi. ciekawe ile jutro utyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mary
Witam miłe Panie. Przeczytałam wszystkie strony tego topiku.Od kilku dni śledzę zresztą wszystkie tematy związane z dietami i chyba wybrałam właściwą .Zakupy również zrobione i od jutra zaczynamy.Razem z córką.Ona chce zrzucić 5 kg ja 35.Moja waga to 90kg przy wzroście 165cm.Tak naprawdę będę szczęśliwa,gdy schudnę chociaż15.Wydaje mi sie ,że wszystko rozumiem jak należy stosować tę dietę , jednak nie wiem jak to jest z tą maślanką i jogurtem .Czy można to pić codziennie ? Nie chcę się narzucać ale proszę o przyjęcie mnie do grona miłosników zupy kapuścianej. lady mary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady mary sciagaj lacie i wlaz :P tu sie o takie zeczy nie pyte je sie tu oznajmnia a im nas wiecej tym nam razniej. Witam i zycze wytrwalosci bo na poczatku to chyba kazdej z nas byla ona potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga to gdzie poniasolo Regine?? pewnie fruwa juz za nowymi ciuszkami. Koniec wagarow do szeregu!! Ja wrocilam a Regine nieto tozto tak nie moze byc!!!!! :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zwątpiłam
dzis, piewrszego dnia diety...starsznie głodna sie czułaim i choć zjadłam cały garnek (aż wstyd przyznać...) tej zupy to dalej czułam się głodna.....więc ugotowałam budyn....i tym sposobem ja przewałam,ale jak tak czytam Wasze wypowiedzi o jej efektach, to myslę, że jutro od początku zacznę ją stosować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaka
Trzeci dzień za mną, zjadłam ostatnią porcję na dziś- zjadam cały garnek też...do koleżanki wyżej, już pisałąm 0,5 litra kubek na raz 3 albo 4 razy .....mam pytanko o winogrona- paskudnie słodkie, można jeść czy lepiej nie???? Garnek na jutro już się gotuje..na pekińskiej eksperymentuję...nie jestem słaba....pierwsza dieta, że nie jestem głodna i brak burczenia w brzuchu...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! nie bede sie rozpisywac bo zostalam dopuszczona do kompa tylko na chwile, ale chce odpowiedziec ze winogronka teorttycznie mozesz jesc, ale praktycznie lepiej ich unikac bo maja duzo weglo- wodanow, ale jak zjesz kilka to cie nie rozerwie przeciez. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×