Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faceci facei

Do Facetow! Jak mozna was poderwac? Pomozcie

Polecane posty

Gość faceci facei

Mam problem.Chce spodobac sie facetowi,z ktorym cos mnie kiedys laczylo;) Bedziemy jednak juz ze swoimi mezami i zonami.Spotkanie ma byc w knajpie.Jak dyskretnie go podrewac/dac znak,zeby poczul moze zazdrosc,uklucie w sercu??? Mogl byc ze mna -ktos nas rozdzieli... Meza kocham,ale zalezy mi na iskiece zazdrosci u tamtego kolegi. Pytanie jest proste:Jak mam sie zachowywac,jak przeslac mu znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dwa wyjścia Albo zrób mu loda pod stołem albo się od niego odpier... i nie zatruwaj mu życia swoimi pseudo ukłuciami w serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może tak lepiej zajmij się
swoim mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam ci rade
usiadz kolo niego na stolku, delikatnie szturchnij go kolanem, ale tak by prawie nie poczul, obkrecajac w tym samym czasie kosmyk wlosow naokolo palca, patrzac na niego spod dlugich rzes, delikatnie przygryzajac dolna warge. staraj sie przy tym gleboko oddychac, a jesli zajdzie taka potrzeba przemow do niego polglosem. nie zapomnij niby tak zupelnie przypadkiem musnac wierzchem dloni swojej piersi. jesli sytuacja bedzie na tyle dogodna, ze bedziecie mogli porozmawiac razem, pamietaj by oczarowac go swoim intelektem, co nie powinno sprawic ci wiekszej trudnosci, bo z samej tresci twojego topiki od razu widac, ze jestes babka z klasa, ktora lubi w towarzystwie blysnac, ale dyskretnie i bez narzucania sie nikomu. mysle, ze nie powinnas miec z kolesiem najmniejszego problemu. nie byloby od rzeczy tak rozegrac sprawy, by pozniej wymienic sie numerami telefonow. zycze sukcesow. adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bedzie
nim sie zajmuje i bede zajmowac,bo go bardzo kocham. chce w kims wzbudzic tylko pozadanie,czy to takie zle? mohery nie odzywac sie! tylko chlopaki z jajami!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki za pomoc
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz kurde
o tu sie dala zlapac na haczyk, jak ktos se z niej robi jaja :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak
no i pewnie sobie mysli, hmmmm, jak to dobrzez znac rowniez opinie mezczyzn, jakze rozne od opinii kobiet w tej kontrowersyjnej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz kurde
dziekuje wam kochani za rady :) mysle, ze jednak najbardziej weme sobie do serca ta o muskaniu mimochodem wierchem dloni swych jedrnych piersi :) na pewno on zacznie chciec zrobic to samo, a ja mu wtedy myk! i odchodze zblizajac sie do wlasnego meza i lapiac go za tylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×