Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kyksa

wstydze sie,że podnieca mnie tylko bardzo szybki i mocny dotyk

Polecane posty

Moj chlopak jeszcze nigdy nie doprowadzal mnie do orgazmu:( on nie zawsze o tym wie,bo czasami udaje, ale juz mam tego dosc:( tylko sama potrafie dojsc do orgazmu,ale wstydze sie pokazac mu jak to robie ( i nie chodzi tu o nagosc czy o to ze on patrzy) ale... mam prgazm tylko w tedy kiedy przez dluższa chwile trzymajac palce w jednym miejscu baaaardzo szybko poruszam ręko, nawet lekko trzęsac, nie wiem jak to opisac. i to jest dosyc silny dotyk. Mnie sama po krotkiej chwili reka boli a tu do orgazmu jeszcze daleko.... Ni wyobrazam sobie zeby on mogl tak robic:( czy wy tez tak macie...? Mnie wcale nie rusza zwykle pocieranie lechtaczki, czy te takie zataczanie koleczek. MOge tak robic godzinami i nic. Boje sie co on sobie pomysli, poza tym wiedzac juz po sobie, nie wybrazam sobie zeby on mial sie męczyc przy dotykaniu mnie (mnie boli przytym reka) Czy to ja mam jakis dziwny sposob masturbowania, czy moze nie wiem o tym, ze wiekoszsc kobiet tak ma.... napiszcie cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam
powaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno ze ma tak wiele kobiet i nie przejmuj sie bo ja np. lubie sprawiac orgazm kobiecie (czuje sie dowartosciowany sxualnie) a metoda jak ona dochodzi do niego tylko mnie podnieca Jak zauwazysz ze twoj chlopak sie nudzi czy go to nie podnieca to rzuc go z trzaskiem i zapomnij o takim egoiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, tylko najpierw musialabym powiedziec mu ze udawalam, a nie cche go ranic.. Ale (wiem ze to brzmi okrutnie, przeciez sie kochamy...) mymyslilam taki plan... Bo ostatnio sie nie kochalismy, mialam male zapalenie i musialam brac leki prawie dwa tygodnie... I tak sobie pomyslslam ze przy najblizszej okazji przestane udawac i powiem mu ze nie mialam orgazmu...zwalajac ze moze to przez to zapalenie...I moze wtedy jakos krok po kroku zdolam mu pokazac,wytlumaczyc jak ma to robic...ale nie wiem czy zdolam....a tymbardziej nie wiem czy bedzie potrafil wlasnie TAK mnie dotykac i nie innaczej, w odpowiednim miejsu, przez odpowiedni czas i w ogole... juz sama nie wiem:( bo on mysli ze to co robil do tej pory mnie podnieca, owszem,....ale to nie orgazm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1
ja cie kocha to sie pomeczy i nawet mu to radosc sprawi:)wierz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, a robilas kiedys facetowi dobrze recznie? Chyba raczka tez boli troche nie? Niektorzy faceci wola szybko i mocno, dlaczego my mamy byc inne? Ten sposob ktoty opisujesz nie jest mi obcy, ale dochodze tez przy subtelniejszych pieszczotach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co masz wracac do tematu ze nie mialas z nim orgazmu a tylko udawalas Powiedz mu ze chcesz latwiej osiagac orgazm wlanie tak jak pokazujesz i on powinien to wziac pod uwage Jak bedzie wiecil ci w brzuchu ten temat to tak troche wiesz z nerwami powiedz ze mialas ale nie pelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiesz wtedy ze ten delikatny po prostu mniej Cie podniecal i gorsze orgazmy mialas...nie mow ze nie mialas wcale, po co ma sie chlopak dołowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacznick
Hehe, dorbe będzie jak facet się spyta skąd, że ten sposób tak dobrze działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przyznanie sie do masturbacji to taka straszna sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacznick
No wiesz, jak ona się wstydzi powiedzieć facetowi, jak ma jej dogadzać, to wątpię, żeby mu powiedziała, że się często masturbowała i poznawała swoją "szuflandię". P.S. jak ja kocham wstawiać przecinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×