Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mysza_871

Kolczyki

Polecane posty

Gość hmnmm
No, zdecydowanie ladniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz sobie jakies sprawie
!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A mi sie wszystkie podobaja i Twoj pomysl tez na dodatkowe pieniadze. A jak bym chciala kupic ale mieszkam za granica to tez moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, tylko że wtedy to będą większe koszty przesyłki i wynoszą 8,50zł Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
Strasznie "proste" te kolczyki :/ zero pomyslow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayashi
kolczyki sa robione z czystego srebra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
nie , z brudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kolczyki oprócz kropli zostały wykonane z drucika srebrnego (próba 925). Krople zaś zostały wykonane z drucika posrebrzanego Rayher, który zachowuje się dokładnie tak samo jak srebrny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biżuteryjka
Wcale nie, Rayher zupelnie inaczej sie zachopwuje.. Srebro ciemnieje (czernieje) ale mozna wyczyscic specialnymi preparatami , Rayher i inne posrebrzane robia sie zolte, nie mozna ich czyscic srodkami chemicznymi poniewaz mozna zetrzec cieniutka warstwe srebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie - jakie narzedzia, szczypce (który rodzaj) są niezbędne do wyrobu kolczyków...bo chciałabym sam spróbowac ale tych narzędzi an artFan jest tak duzo...które sa najpotrzebniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konieczne są okrągłe do robienia loopików no i czasem jeszcze drugie do przytrzymania czegoś lub złapania. Ja \"pożyczyłam\" :) od taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to loopiki....mogłabys powiedziec jeszcze czy łatwo się nauczyć robienia kolczyków..mozna gdzies w necie znaleźć dobra stronke gdzie pokazują co i jak..czy tylko inwencja , inwencja i jeszcze raz inwencja... aha przeczytałam jeszcze, ze te kuleczki do zaciskania nie sa zbyt dobre..., ze lepsze rureczki oksydowane.... aha...co jeszcze własnie z takich zacisków i innych drobiazgów jest potrzebne..jestes wogóle zadowolona z artFanu...dobre kamienie sprzedaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loopik to takie kółeczko z druciku, żeby można było połączyć z innym drucikiem. Musisz poszukać w internecie. Ja znalazłam kiedyś fajną stronkę dla początkujących, ale niemam nigdzie linka do niej. Z ArtFanu jestem bardzo zadowolona, ale koraliki Cloisanne kupuję w Qnszcie, bo tam są po prostu tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie Qnsztu jest chyba większy wybór półfabrykatów, ale się zastanawiam czy np. bigle posrevrzane 5 par za 3,50 to cena za te 5 par, czy za jedną... wole sie upewnic..moze wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, no skoro masz napisane \"5 par za 3,50\" to oznacza to że płacisz 3,50zł a dostajesz 5 par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a czy przez przypadek w tym Qnszcie nie opłaca sie bardziej zamawiać? jeszcze się dobrze nie orientowałam w cenach...ale zamawiałaś tam moze cos oprócz Cloissane i jak z jakością - porównywalna??? tam jest o wiele większy wybór półfabrykatów i nie wiem czy nie zamówic odrazu tam koralików ponieważ dochodzi jeszcze koszt przesyłki - to się chyba nie opłaci tak pozamawiac potrochu z kilku miejsc...? A mogłabyś na wstępie odradzić jakies prosukty na których się zawiodłas albo okazały się mało użyteczne? aha - a lepsze sa druty czy żyłki? czy i to i to potrzebne? i jak z zaciskami - w recenzjach na artFanie napisali, ze te kulki nie sa dobre...a ty ich używasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakość porównywalna. Drucik jest konieczny, jeśli chodzi o żyłkę to według uznania. Ja używam takich metalowych owali z Artfanu do zaciskania. Kulki mam ale jako ozdobę. Każdy produkt jest użyteczny :0 Tylko trzeba mieć wyobraźnię. Ja zamawiam zawsze za conajmniej 100zł wiec przesyłkę mam darmową. Dziś właśnie przyjdzi emi paczka z ArtFanu. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×