Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Consuela de la Cruz

Czy kochanek może zdradzić.

Polecane posty

Gość Consuela de la Cruz

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka..lllllllllllll
oczywiście że może zdradzać,mój mi mówił że z żoną nie sypia i nie będzie sypiał,a okazało się że jego żonuśia jest w ciąży,wymyślał różne pierdoły żeby mnie okłamąć,aż w końcu przyznał się że sypiał z nią regularnie aby się niczego nie domyślała...pogoniłam drania...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Consuela de la Cruz
Nie chodzi mi o żonę - bo to jest jakgdyby ryzyko wpisane w "związek' Chodzi mi o inne "kochanki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 29
Czy kochanek może zdradzić???? Z doświadczenia wiem, że nawet wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za różnica... to już chyba nie jest zdrada - chyba że kolejna żony a szczerze to już się chyba nikt nie skupia wtedy na liczbach.. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 29
Lola a kto mówi o żonie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 29
Blu, ale takie są fakty. A kochanki nie były prostytutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michcio
zawsze zdradza na prawo i lewo, do wszystkich kobiet mówiłem ze kocham je i spotykałem sie z nimi a one myslały ze sa jedyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty Michcio
Nie dość że zwykła kurwa męska jesteś bo się puszczasz z wieloma kobietami, to jeszcze potwór, bo żerujesz na ich uczuciach. I jeszcze się tym chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 29
A czy mozna mówić o jakiś uczuciach kochanka, ktory nie dość, że zdradza własną żonę, to jeszcze ma równoczesnie kilka kochanek???? Ehhhh samo zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jósz
jest jeszcze opcja ze kobieta jako mezatka ma kochanka (nieżonatego), a ten ma na boku jeszcze jakies inne babki, niekoniecznie mezatki;p normalka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 29
My kochanki jestesmy czasem naiwne, że nasz Luby kocha tylko nas (żony nie kocha to jasne). Czasen wystarczy zajrzeć do jego komórki i poczytać sobie sms od innych kobiet. Ta ochota na miłość natychmiast przechodzi.... Niech zdradza sobie tylko żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks zona
HA Mój mąż mnie zdradzał z dwiema kochankami jednocześnie. A jak został rozowdnikiem.... przestał zdradzać, bo twierdzi, ze się już wyszumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaveeeeee
mnie zdradzil z moja najlepsza kumpela... :o no comment... a na dodatek ja glupia skonczylam z nia znajomosc a z nim sie dalej spotykalam !!!! skandal.. oj glupia ja glupia... nigdy nie wybacze sobie 3 zmarnowanych lat :o ale mi teraz neidobrze jak o nim mysle.. :/ fujjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka44
Mam kolegę, który ma zonę i dzieci i co??? I dwie kochanki, które za nim szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eks mąż
A moja żona oprócz kochanka miała jeszcze przyjaciela. I co wy na to??? Rogacza ze mnie zrobiła i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
mój ex to deptał jaka dorwał czy to były kochanki chyba nie Teraz wrócjł do domu bo już mu nie staje leczy się na prostate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×