Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

usia17

Pies i bzykanko!

Polecane posty

Czy myślicie, że pies czy kot rozumie co jego Państwo robią? Mieszkamy w kawlerce i mamy piechola i za każdym razem kiedy sie kochamy zastanawiamsię co on o tym mysli. Jako maly szczeniak pchał sie nam do łóżka - ale było śmiechu, teraz jak podrósł wychodzi do lazienki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Usia :) szczerze mowiac nieco odbiegne od tematu i zaoytam Cie, po jakim czasie przestal sie \'pchac\' do lozka? ;) mam szczeniaka, rano codziennie jak sie obudzi, chce sie bawic, lapkami nas traca i tez sie pchca, na co jej oczywiscie nie pozwalamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies zawsze sie bedzie pchal bo zawsze bedzie próbował czy jednak mu pozwolicie. mi tutaj chodziło o to, że on przybiegał i merdał ogonem i sie wdrapywał w momencie \"nieodpowiednim\" - myslał chba,ze my sie bawimy:) a teraz co sobie mysli skoro wychodzi do łazienki......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiaaaaa!!! TY prosiaku :D a odpowiadajac na Twoje pytanie- czy ja wiem, moze to zbieg okolicznosci, albo czuje, ze to zabawa nie dla niego, najnizszego ranga w stadzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może..... czemu prosiaku?? napisał, że zlizał więc się zastanowiłam z jakiej części ciała? w każdym razie ja bym nie pozwoliła mojemu piecholowi zlizać spermy i wcale zabawne by to dla mnie nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochlik w klatce go zamknij na ten czas:p albo do piwnicy niech myszy lowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie co zrobic z tymi zwierzakami? A mnie bardzo własnie zastanawia czy one rozumieją, że tu kopulacja sie odbywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi własnie my nie mamy gdzie go zamknąc do łazienki śą tylko drzwi ale takie rozsuwane i on sam sobie umie je otworzyć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty Chochliczko? Przecież mnie znasz:D i wiesz jaki ze mnie.....hmm(a teraz serio: przecież percepcja zwierząt tego nie ogarnia one znają tylko bodźce i nie posiadają zdolności abstrakcyjnego myślenia stąd cały topik to totalna bzdura) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki -
Mi się wydaje że pies wychodzi do łazienki bo jak był szczenięciem i chciał się bawić to wy prawdopodobnie zajęci seksem odpychaliście go od siebie (no bo jak inaczej mogliscie się zachowywać). Pies pewnie się nauczył że to jego nie dotyczy i ma być w tym czasie w pewnej odległości stąd wychodzenie do łazienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies wychodzi do łazienki
żeby walić konia... hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoś nie chce mi się wierzyc
że sam pies wychodzi do łazienki, żeby wam nie przeszkadzać. Mój pies jest strasznie zazdrosny i wiem, że gdyby widział, jak sie np. całujemy, to strasznie by szczekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no logo
pies mojego kolegi zawsze sie patrzy jak on kocha sie z kobieta , kolega mowi ze go podnieca to, ze obserwowany:D Jego obecna partnerka sie krepuje ze on tak "łypie na nia oczami" (smieszne to okreslila:D)i kaze mu go wyprowadzac do drugiego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha
dobre :D Suczka mojego chłopaka tez jest zadrosna. Kiedy mój chłopak piesci mnie i przytula to ona siada na kanapie koło nas i patrzy na mojego chłopaka z takim wyrzutem :D robi taką minę skrzywdzonego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha
Czasami on robi jej na złość i specjalnie tak ostentacyjnie mnie pieści i głaszcze i ma ubaw że psina jest zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don pedro 60
janina to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×