Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Ha ha, no to jutro rano sasiedzi Zuzanny beda marudzic ;) A Lukasz nosem wklejony w komputer, buuuuuuu starosc nie radosc, uzywajcie teraz kobitki, bo potem to juz sie nie chce ;) kolorowych snow tym co spac ida, a tym co spac nie beda :p udanej zabawy! pa pa p.s. Zuzanno, wiek nie ma nic do tego, to chyba macierzynstwo miesza nam w glowach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.Jesli brać pod uwagę to co mówicie to ja powinnam już z racji wieku byc tą najstarszą wsród was młodziutkich mam.Naszczęście jeszcze tak staro sie jeszcze nie czuje i naszczęście jeszcze nie wygłądam.Chociaż najstarsze moje dziecie ma skończone 13 lat.Mam nadzieje ze nie pomyślicie o mnie zle(zreguły tak jest i ludzie krzywo na mnie patrza jak dowiaduja sie ile mam pociech)Mam czworo dzieci ,2chłopców i 2 dziewczynki(najmłodsza to pami atka po angielskich świętach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna30!!!Dziekuje za troske:))🌼 Nie wiem czy mam sie cieszyc czy martwic-czuje sie jakby mnie olali:(!!!Niby nic mi takiego nie jest ale najsmieszniejsze jest to ze nie zrobili mi zadnych badan:((sorki zmierzyla mi cisnienie) dopiero jak poprosilam to wypisali mi skierownie na badanie krwi, ktore mam 10.05!!!jesli chodzi o dretwienia to GP powiedziala ze jak jeszcze raz sie powtorzy to wtedy da mi skierowanie do neurologa(stwierdzila ze to nie moze byc guz bo bym miala caly czas te dretwienia i bole-moja mam tylko raz stracila przytomnosc i to wystarczylo!!!) a te krwawienia to niby normalne bo po ciazy hormony szaleja i zanim sie wszystko unormuje to moze potrwac 2-3 miesiace!te tabletki antykoncepcyjne mam brac caly czas bez przerwy bo to niby sa jedyne dla matki karmiacej piersi-dziwne ale mam przeczucie ze naprawde zostalam olana bo nawet nie skierowali mnie na badania ginekologicze USG czy normalne badanie-skad moga wiedziec ze w srodku jest ok??!!! Zalecenie lekarza bylo tez wypoczywac i nie denerwowac sie ale jak ja niby mam to zrobic jak maz pracuje od rana do wieczora(obecnie jedyny zywiciel rodziny)a ja sama z Jeremim w domu to jak tu wypoczac jak brzdac nie chce w dzien spac!?!! Ciesze sie ze nic powaznego nie jest ale w gruncie rzeczy nie moge byc pewna bo nikt tego nie sprawdzil:( ACH brak slow-jestem rozczarowna!!!mam nadzieje ze dociagne do lipca to w Polsce zrobie sobie wszystkie badania jakie bede chciala!!! a Moze jestem PRZEWRAZLIWIONA??nie wiem juz sama! Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!😘 DOBRANOC!KOLOROWYCH SNOW!!!🌼 P.S. kochane bobaski dajcie mamusiom odpoczac chociaz w nocy-please😘MOJ SPI PO 6-8 godz. w nocy iwec zycze i WAM wszystkim takiej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E!!!Rowniez dziekuje za troske!!! Buziaki dla Malenswta!!! DZIEKI!!!❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulus, dobrze ze napisalas! Wiesz, to prawda czesto trzeba nalegac zeby dostac skierowanie do specjalisty czy jakies dokladniejsze badania. To jest bardzo wkurzajace! My na szczescie mamy prywatne ubezpieczenie i wtedy jest o wiele latwiej. Naprawde radze pomyslec o prywatnym ubezpieczeniu! Wiesz, mozliwe ze tak sie czujesz z przemeczenia? Ja pamietam ze jak nie dosypialam przez Mysz to mialam ogromne bole glowy (na ktore nigdy w zyciu wczesniej nie cierpialam). Dobrze ze Jeremy chociaz w nocy daje ci troche odpoczac! Pamietaj, jak najwiecej odpoczywac i nie przejmowac sie balaganem, prasowaniem czy nie ugotowanym obiadem. Bardzo czesto zapominamy ze bycie w ciazy i porod to jest duzy szok dla organizmu i potem potrzeba czasu zeby do siebie dojsc. W Indiach kobiety po porodzie przez 40 dni odpoczywaja a dzieckiem zajmuje sie babcia mateczna. Hmm, ja nie pamietam juz kiedy ostatni raz przespalam 8 godzin bez budzenia sie! Ulus, glowa do gory, miejmy nadzieje ze badanie krwi nic nie wykaze! 😘 aga - hihi, a dla mnie i tak malolata jestes ;) ale gratuluje czworki dzieci! Widac ze lubicie sobie z mezem pohasac, co ;) A ja wcale zle na ciebie patrzec nie bede, na pewno wesola rodzinka jestescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.Ciesze się dniem dzisiejszym,słonko świeci,przestało wiać.Może uda mi się małą na spacer zabrać.Jeśli przestanie narzekać na zęby,to może.Ulus ja też miałam tak jak ty zawroty głowy i drętwienia karku i rąk do tego stopnia że wychodząc z małą z domu na spacer zastanawiałam sie czy sie przewruce,a idąc na szczepienie czy dam radę utrzymać dziecko.Poradziłam sie pediatry moich dzieci i kobieta poradziła zeby dać sobie na luz z obowiazkami domowymi,mało stresu,duzo odpoczynku i spacerów.Pomogło ale nie odrazu.Niestety po porodzie organizm musi sam w swoim tempie wrócić do normy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulus, ja po porodzie bardzo długo krwawiłam i pomogły mi dopiero pigułki dla mam karmiacych-tak mi się rozszalały hormony że miałam permanentny okres czytam Was i dochodze do wniosku ze jestescie \"oblatane\" we wszystkim w UK a ja mam stracha, że nie wezmę czegoś z Polski i tam tego nie znajde , że pójde do lekarza i sie z nim nie dogadam... a tu juz za tydzień lecę do męża na \"wakacje\" i odstawiam małego od cycusia MamaE-warto miec prywatne ubezpieczenie??bo mój mąż się zastanawia czy brać czy nie pozdrawiam sobotnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E!!! A gdzie moge wykupic takie prywatne ubezpieczenie??Ile ono kosztuje i w czym pomaga??czy to ubezpieczenie jest tez na dziecko?🌼 Bo jesli jest pomocne to jasne ze wykupie-nic o tym nie wiedzialam!!! Dziekuje dziewczyny za informacje!!!Ja \"Malolata\" jestem w porownaniu do Was(tak piszecie ze stare jestescie😘)wiec jeszcze sie wszytkiego ucze i moze za duzo panikuje!!!Mam nadzieje ze sie wszystko unormuje!!!DZIEKI!!!❤️ pozdrawiam!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przeczytalam pobieznie tyle sie dzieje ciesze sie ze Sztefka na drodze do zdrowia martwilam sie o nia - buziaki ode mnie i duzo zdrowka totalnie zabiegana i zajeta jestem wozek juz zamowiony - to do Zuzanny- wybralismy emmaljunge bo nawet juz foteliki maja i do takie prawie plaskie super:) wiec zadowolona jestem wozek bedzie w lipcu wiec duzo wczesniej:) co do spotkania ja tez chetna maj mam dosc zajety bo na weekend 21go jade do polski a tak poza tym to reszte moge. chyba czerwiec by mi bardziej odpowiadal - poczatek szczegolnie. pozdrowionka dla wszystkich cudowna pogoda wiec milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Ulus - nie podoba mi sie to........ takie dretwienie moze sie juz nie powtorzyc przez kilka miesiecy co nie znaczy, ze nic sie nie dzieje. Przydaloby Ci sie Rtg, Rezonans Magnetyczny tak dla wykluczenia pewnych spraw. Bo jesli to od kregoslupa np to samo nie przejdzie, a jesli zaburzenia w przeplywie krwi w glowce - to tym bardziej. Zawsze istnieje mozliwosc, ze brakuje Ci magnezu i potasu - ale wtedy pojawiaja sie skurcze, co tu robic......... powiedz GP ze dretwienie sie powtorzylo i masz powazne obawy o zdrowie szczegolnie ze jestes sama w domu z malutkim dzieckiem. A kiedy lecisz do Polski? Tak.....to prywatne ubezpieczenie to fajna sprawa. Napisz MamaE wiecej. Aga - ja bym chiciala miec duzo dzieci, ale do tego trzeba miec odpowiedni charakter :-) Niusia - Ja bym zabrala ze soba wszystkie specyfiki ktore uzywasz w ilosci starczajacej na kilka miesiecy dopoki tu nie okrzepniesz. No MamaE - ej, no nie wstydz sie, tu sami swoi! A tak na marginesie - no niezle nas czarujesz, na zdjeciu masz najwyzej 21 🌼 Syna nie glodze - co 3,5h domaga sie jedzenia - 180-210ml, w sumie 7 posilkow w ciagu doby a powinno byc 5. Podaje Cow&Gate Premium. Na jakis czas przeszlam na tej samej firmy formule dla glodnych dzieci (nr2), ale Alex mial po tym zatwardzenie, zreszta jadl tyle samo. Wiec gdzie tkwi przyczyna tych nocnych napadow glodu? Szanta pewnie juz w drodze do domku. Maz w pracy, maly spi, w domu wszystko zrobione - zadzwonie zaraz do mamy na plotki hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Siobhan - no wlasnie z tym fotelikiem - te co widze nie maja go jeszcze. Ten fotelik bedzie mocowany do wozka takze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna tak wlasnie z fotelikiem mocowany a jakze:) jest na stronie emmaljungi (www.emmaljunga.se) - musialam wczesnie zamowic bo mieli ostatni czerwony i ponoc wszystkie foteliki w fabryce juz na ten rok zamowione po sklepach -ale moze to taki chwyt reklamowy:) niemniej jednak wolalam nie ryzykowac bo chcialam miec i pod kolor i z tej samej firmy:) Ulus nie lekcewaz tych objawow, Zuzanna ma racje to moze byc od kregoslupa a poza tym wiadomo niebezpiecznie dla ciebie szczegolnie ze sama z dzieckiem jestes; wymus badania jakies rtg, rezonans. Oni tu troche bywaja niedouczeni ale daja sie przycisnac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Ulus jabym medzila GP do bolu ,az dostaniesz skierowanie na badania to o ciebie chodzi masz byc silna mama i usmiechnieta ,a nie martwiaca sie o zdrowie. Prywatne ubezpieczenie bardzo dobra rzecz szczegolnie jesli chodzi teraz kiedy mamy maluszkow na swiecie:):) WybierASZ firme ubezpieczeniowa przeprowadzaja oni wywiad na temat Twojego zdrowia i takie tam czasami trzeba zaswiadczen od GP masz swoja polise z numerem. Najczesciej i tak trzeba isc do Gp tam mowisz ,ze masz prywatna polise i on ci daje skierowanie na badania lub do specjalisty .Wtedy kontaktujesz sie ze swoim ubezpieczycielem i oni juz prowadza procedure. Wizyty sa szybkie jak wymaga leczenia szpitalnego jestes tam pacjentem prywatnym i takie tam same plusy. Pamietac trzeba ,ze na ubezpieczenia o wyzszym standarcie trzeba placic wiecej zeby otrzymac wiecej. No to ja podam linki poczytajcie . http://www.bupa.co.uk/ http://www.axappphealthcare.co.uk/ http://www.privatehealth.co.uk/healthinsurance Poczytajcie dziewczyny mam nadziej ,ze pomoglam. MamaE na Thorthon Heath chodzimy ,ale pewnie zadaleko dla Ciebie chociaz dzisiaj bylo duzo ludzi z dzieciakami ,az sie milo patrzy. Musze pochwalic Adasia umie sie zanuzyc podskakiwac i trzymac samodzielnie barierki zapierajac nogami. Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze tak pozno sie pokazuje ale dzien troche sie zawalil innymi sprawami ;) ok 10 zobaczylam na necie fajny domek w dzielnicy obok i zadzwonilam do agenta no i umowilismy sie na viewing, potem poszlam spac z Myszka do za pietnascie dwunasta (obudzila mnie dzis o 6.30!!!) no i potem to juz wszystko w biegach sie robilo! Dobrze ze Lukasz kochany i objad zrobil, i potem kolacje :) ❤️ A wiec, jak mowi Flyfly, prywatne ubezpieczenie teraz jak mamy nasze malenstwa to bardzo dobra sprawa! To prawda, trzeba zawsze najpierw dostac skierowanie od GP ale jak oni wiedza ze ma sie prywatna polise to i latwiej te skierowania daja. Np ten rezonans Ulus moglabys miec juz zrobiony! Wizyty w prywatnych klinikach dostaje sie od razu a w wypadku badan drogich takich jak ten rezonans na NHS czeka sie bardzo dlugo. Moja laparoskopia, ktora mialam w styczniu byla wykonana w prywatnej klinice i kosztowala ok 2tys (plus minus i z oplaceniem profesora i anestezjologa), wszystko pokryte przez polise. No oczywiscie trzeba placic co miesiac ok 100F, i jak sie jest zdrowym to moze sie wydawac ze to stracone pieniadze ale jak potrzeba to wszystko mozna i szybko i z najlepszymi lekarzami zalatwic. Zuzanna, ok ale sie nie lap za glowe ( a propos, jakie zdjecia???!!! no i dzieki za 21 ale to taaaaaak dawno bylo!), w grudniu skonczylam 37 :D No i kto jest malolata? Flyfly, brawa dla Adasia, oj dzielny ten moj ziec :D :D :D A od kiedy chodzicie na basen? Bo Mysz jeszcze nigdy nie byla w az takiej duzej wannie (ta co mamy w domu to juz calkowicie opanowala ;) ) Sztefka jeszcze w szpitalu bo ciagle niezbyt dobrze sie czuje po chemi, na dodatek nic nie je od 3 dni :o Przesylam jej wasze zyczenia zdrowia i pozdrowienia, ktore Sztefcia odwzajamnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
MamaE - normalnie nie daje wiary - powaznie. Zdjecia obejrzalam kierujac sie linkiem w Twojej stopce. Sama kreowalas Wasza strone internetowa? Ciekawie opracowana. Wlasnie przypomnialas mi o co chcialam spytac juz wczesniej - kiedys wspomnialas o kupnie domu i temat zostal zarzucony. Kiedy obejrzysz to co sobie dzisiaj upatrzylas? Siobhan - oszczedzaj sie, kto to slyszal zebys nie miala czasu nawet zajrzec do nas. Az tyle zlecen? Fajna masz prace, ale wyobrazam sobie jaka masz swietna i fachowa znajomosc jezyka, Szanta podobnie - doktorat pisze w jezyku angielskim, widzialam kawalek - bylam w szoku - niewiele rozumialam (mam nadzieje ze nie ma mi za zle ze o tym pisze). A pisze o tym bo robie kursy komp i niestety badz stety slownik az furczy. Czlowiek nie wie ile nie wie dopoki nie otworzy jakiejs ksiazki. Nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Przyjemnego wieczorka dziewczeta, w milym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj leniuszki :p jeszcze spicie? :p :p Dzis rano byl \"dyzur\" Lukasza to ja sobie pospalam do po 9tej potem Tatus i Myszka wskoczyli do mnie i cieplego luzeczka i jak Mysz zasnela to tak sie przeciagalismy jeszcze do 10.30 :D Az sie lepiej czuje! Mam taki jakis dziwny meczacy swiszczacy kaszel, no przeziebilam sie! Zuzanno, 37 na papierku, w sercu chyba 15 ;) Stronka to jedna z wersji dostepnych na tootsites.com ale mamy juz w opracowaniu jeden pomysl, czekam tylko na Lukasza jak bedzie mial troszke czasu zeby to wszystko \"zbudowac\". Sloneczko ladnie swieci !!!! 🌻 🌻 🌻 oj spacer bedzie ladny ;) A co do domku, to juz ogladalismy go wczoraj. Mnie sie podobal bardziej niz Lukaszowi, ale bedzie trzeba duzo rzeczy poprzerabiac i nie ma double glazing, co latem nie powinien byc problem. Hmm, zobaczymy bo jestem pewna ze dlugo ten dom na rynku nie pozostanie ale nasza oferta, jesli juz ja zlozymy, bedzie duzo zanizona. to takie meczace, to kupno domu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
.... a u mnie pochmurno i pada . Teraz wiem dlateczego tak dziwnie sie czulam 2 dni temu. Dzisiaj rano dyzur tez pelnil maz. Duzy i Maly wyprowadzka na dol a ja spanie do....11 :-). Teraz tatus drzemie na gorze. MamaE - jakie masz wymagania odnosnie domu? Cos mnie znowu sennosc zmaga - reszta dziewczyn tez widze spi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z tym prywatnym ubezpieczenie to faktycznie dobra sprawa, my mamy BUPE. przydaje sie jesli sie cos naglego wydarzy wtedy nie trzeba czekac w kilometrowych kolejkach na specjalste czy operacje ale idzie sie od razu prywatnie:) co nie znaczy ze GP wypisuje tak chetnie skierowania musi widziec uzasadnienie. mi sie ciezko do tego przyzwyczaic mimo juz paru ladnych latek tutaj bo wiadomo ze w polsce wiekszy nacisk na prewencje no i dostep do specjalistow duzy. tutaj GP zgrywa madrale a wie nie az wiele - np w sprawach alergologii to metody GP sa sto lat za murzynami i jego odpowiedz zwykle tego sie w anglii nie przepisuje haha pechowo ma ze mna bo moja cora alergiczka i ja dokldanie wiem co sie obecnie uzywa a czego nie. a GP probowal do mnie startowac z hydrocortizonem - zgroza:) ale szybko go naprostowalam i juz nie fika:) troche sie mnie nawet boi heheh bo go kasuje jak czegos nie wie a ja nie lubie niewiedzy:) a niedouczony lekarz to na mnie plachta na byka:)))) ale Ulus ty sie nie daj i naciskaj GP niech cie wysle tym bardziej ze maluszka masz i sama z nim jestes duzo to juz argument nielichy Mama E no kupowanie domu to niezly mlyn - przerabialam to dwa lata temu , nerwowka zwlaszcza jak juz oferta zostanie zaakceptowana no bo kwestia czy papiery w porzadku czy sprzedawca sie nie wycofa (bywa rzadko na szczescie; gazumping do tego:) poza tym domy angielskie zwykle pozostawiaja wiele do zyczenia , nasz wymagal sporo przerobek malowania itp tez mial single glazing (zreszta na razie wymieniony tylko czesciowo); ogrod byl w stanie pozal sie boze..no ale byl wynajmowany studentow pare lat wiec nikt o niego nie dbal; poza tym to byl jedyny dom ktory nam sie podobal -reszta to byla zbyt mala albo zdewastowana - znowu w PL nie do pomyslenia bo studenci musze \'zdac\' dome w stanie nadajacym sie do uzytku a tu widocznie nie ma takich przepisow no i ludzie troche mniej dbaja z tego co ja widze:) zuzanna dzieki za troske ale ja przyzwyczajona:))) to nie zlecenia bo tych na razie nie mam (i chwala bogu bobym nie dala rady) ale z nudow robie sobie MBA i jutro mam egzamin. tak to juz ze mna jest ze jak w ciazy albo za malo pracy to sobie cos znajduje - w ciazy z moja corka zrobilam doktorat a teraz sobie robie MBA - nie zanudze sie nigdy to pewne heheheh:)))) co do angielskiego to ja go mam we krwi bo uczylam sie juz jako 8-latka potem doskonalilam na doktoracie i post-dokach no a od paru lat to juz w UK z mezem tutejszym hehe. mowia ze jestem bilingual:))))) ale sie rozpisalam, albo duzo albo wcale:) jakies wiesci o Sztefce? mam nadzieje ze wraca szybciutko do zdrowka:))) wracam do nauki heheh trzymajcie kciuki jutro od 10:)))) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe taka jestem rozkojarzona ze napisalam ze mamy BUPE a mamy AXE:) Mama E pisalas ze skladacie oferte tzn ze sie zdecydowaliscie? my zanim znalezlismy domek ktory nam jako tako odpowiadal to obejrzelismy chyba z 10:) a potem czekalismy 3 miesiace po zlozeniu oferty mimo ze nie bylo zadnych chains:))) No ale to solicitor sprzedajacej strony byl taki wolny, nasza sie sprawdzila dosc wiec mysle ze u ciebie to tak dlugo nie potrwa. Do dzisiaj pamietam ze mnie to wkurzalo bo chcialam sobie caly domek pomalowac a potem sie wprowadzic a wyszlo ze malowalam jak juz mieszkalismy:) do dzisiaj mam jeszcze dwa pokoje nie pomalowane:))))) ale tak to jest jak sie lubi to robic samemu a sie nie ma czasu:))) ale za to jak satysfacja - w sprawach DIY moge sluzyc radami jak rowniez pomoc w doborze kolorow:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
no no no Siobhan, nie chwalilas sie wczesniej doktoratem. To mamy juz dwoch doktorow na forum :-) A z czego doktorat? MBA tez brzmi dobrze - jakim systemem? Ile czasu? Bardzo przyszlosciowy kierunek tu w UK. Bede trzymac jutro kciuki. A z domami wypozyczanymi studentom tak to juz wyglada - babka kupila dom, wyremontowala, wynajela. Po dwoch latach - rudera!!! Pomimo ze za kazdym razem pobierala depozyt, nigdy z niego nie skorzystala. Miekkie serce dla studentow czy co. Biznesu zycia na tym interesie nie zrobila. Maz ma goraczke, cieply oklad to wiem jak zrobic ale on zimnego potrzebuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robiłyście doktorat w UK czy w Polsce?? siobhan,no to nieźle doktorat w 9 miesiecy ja się ze swoim już drugi rok certole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Co ????????? Siobhan, to prawda? Nusiek - a mi Niusia sie wczesniej napisalo hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak to zrozumiałam bo napisała ze jak była w ciązy z córką to zrobiła doktorat Zuzia, nusia czy nusiek-żadna różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
no wlasnie :-) A Ty Niusia w czym sie specjalizujesz? No i jak sobie dasz rade skoro przyjezdzasz wkrotce do nas? Bath time :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem geofizykiem :) czasem nie daję rady :) właśnie moja makulatura-literatura poleciała z biurka za sprawą Maciulińskiego po przyjeździe będę sobie spokojnie kończyć pisanie i wysyłąc wszystko promotorowi mailem no i będę przylatywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jak mineła niedziela.Ja wyjątkowo dzisiaj pospałam do 10-tej,ale to przez to że mąż stęskniony dzwonił o 7.30.A narazie znikam kolacja dla dzieci i naszykować trzeba do szkoły.Acha jedno pytanko czy to prawda ze do katolickich szkół jest potrzebne zaświatczenie żedziecko było chrzczone?Pozdrowienia dla wszystkich.Oj coraz mniej czasu do wyjazdu a tyle jeszcze załatwiania🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna ja nie z tych co sie chwala tak bez sensu:))) doktorat z chemii (teoretycznej). MBA part time z Open Uni dopiero niedawno zaczelam ogolnie 2.5-3 lata ale mi sie nie spieszy bo bede miec czas dla malucha:))) MBA popularne wszedzie bo ksztalci top managerow no i dobrze platne stanowiska sa po tym (teoretycznie hehe):) ale znajac moje podejscie to tylko konsultingowa firme moge zalozyc bo od zawsze sama sobie szefem bylam - nawet jak oficjalnie mialam szefa:))) te typy tak maja hehe biedaczek twoj maz, moj wlasnie wyszedl z infekcji dosc paskudnej ale leczyc sie nijak nie chcial to nadal kaszle (jak to Bryt, naturalne podejscie heheh:) polecam Lemsip dobrze dziala na rozne przeziebienia no i duzo spania oczywiscie:)) Nusiek doktorat robilam w Polsce i nie w 9 miesiecy! taki geniusz nie jestem hehe; normalnie 4 lata studia doktoranckie a w ciazy to praca i potem obrona, w sumie zeszlo prawie 5 latek na to:))) a ty z czego robis? bo szanta to wiem ze z biochemii czy biotechnologii:) o doczytalam ze geofizyk:) chyba potem cie czeka praca jak mnie hehe bo ja moje badania ciagne zdalnie i sobie jezdze:)))) na szczescie moge sie laczyc z kompami przez net- niech zyje technologia:))) dzieki za wsparcie Zuzanna - mam stresa bo ja wole teorie, wyprowadzenia itp to bardziej logiczne a biznes to modele i troche to nudne:))) mam nadzieje ze drugi kurs bedzie ciekawszy bo to strategia:))) hmm moze wszyscy landlordzi maja takie miekkie serca ale jak to mowia kto ma miekkie serce musi miec twarda d.:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak katolickie szkoly wymagaja swiadectwa chrztu ale to z latwoscia ci wypisza w parafii najlepiej popros zeby po lacinie to tlumaczyc nie bedziesz musiala:))))ja tak zrobilam jak rozwazalismy jako jedna z opcji szkole katolicka - ostatecznie cora zdecydowala sie na inna ale swiadectwo do dzisiaj mam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siobhan, znam gościa który w 1,5 roku zrobił doktorat więc pewnie i w 9 miesięcy by sie dało :) ja mam nadzieję za 7-8 miesiecy złożyć gotyową pracę a potem niech się dzieje wola nieba, znaczy się recenzentów a pracy w Londynie dla mnie dużo-mój chłop tez geofizyk i pracuje we francuskiej firmie geofizycznej nie moglabym zostać na uczelni bo ma juz dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Aga - pamietaj sie nie denerwowac wyjazdem ze wzgledu na maluchy :-) Siobhan - tak, masz racje ze wszystko co zw z biznesem wszedzie przydatne. To z Ciebie niepokorny duch! Fajnie ze angielski od tak wczesnych lat cwiczylas - uwazam ze niepotrzebnie zasmiecali nam glowy rosyjskim bez zadnego wyboru co do innego jezyka. No ale taka polityka byla. Szkoda. Tez lubie teorie - doslownie ja pochlaniam z kazdej dziedziny :-) Niusia - a jak Twoj angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×