Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość
A tym co wyjechali ----powinno byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez droga Aliens, pewnie ze mozna do nas pisac bez roznicy w jakim kraju sie mieszka. Zalezy tylko czy to ktos pisze z obraza i atakujac (na przyklad piszac ze mieszkam w piwnicy - na jakiej podstawie taka opinia?) bez powodu czy tez przylacza sie na pogaduszki. Wiekszosc przylaczajacych sie to pomaranczowi krytycy i obrazacze, ktorzy z jakiegos im tyl;ko znanego powodu maja zamiar sie \'wyzyc\' na innych. Chyba sie zgodzisz ze na tym Forum jest ich pelno. Ale jesli ty droga Aliens masz intencje cywilizowanej rozmowy to na pewno moderator nie skasuje Twych postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czyli majac czarny nick mozna obrazac innych twoim zdaniem bo ty i twoje \"psapsiólki\" to robia Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tak...
zawieszenie broni na czas Wielkiej Nocy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja zupelnie nie w temacie...:) W kazdym razie spoznione WESOLYCH SWIAT!! Najpierw sporo podrozy po rodzinie, potem sprzatania, a w srode moja Ola sie rozchorowala i od soboty wieczor niestety ma antybiotyki...Dostala zapalenia tchawicy :( Na szczescie juz ja zaczyna byc slychac (bo wczesniej to normalnie \"bezglosne\" dziecko bylo). W kazdym razie ze wzgledu na jej stan zdrowia - pobyt w polsce przedluzamy do 4.05.2007...Niestety tatus juz wczoraj wylecial z powrotem do Anglii, bo jutro do pracy idzie...+ czeka go przeprowadzanie nas do nowego domu.... Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo :( zycze szybkiego powrotu do zdrowia. No i wszsytkiego najlepszego. A my dzis akurat do Twojego miasta na wycieczke sie wybieramy. Tak jakos palcem po mapie i na Coventry padlo. Moj mezus tez w pracy byl juz wczoraj wieczor. Takie swieta tutaj - w naszej firmie nie ma bank holidays :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u nas tez juz po swietach - dolecielismy do domciu dzis rano a ja jutro do pracy w nowej firmie :o Felicity, ojejku, no szybkiego powrotu do zdrowka!!!!! Serduszko male :( no ale z tego co piszesz to antybiotyki pomagaja i juz coraz lepiej bedzie! duzo zdrowych caluskow!!! A szczescie w nieszczesciu, przeprowadzka cie ominie ;) Malgorzatko, udana wycieczka? My wyjezdzalismy z mokrego i zimnego Gdanska, a w nocy to nawet snieg padal. Mialam miesiac urlopu, ani we Wloszech ani w Polsce pogoda nie byla mi laskawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniose nas troszke :) Felicity - wspolczuje!!! Mam nadzieje ze malutka szybko wroci do zdrowia. Ale przynajmniej troszkle dluzej pobedziesz z Rodzinka, zawsze cos (z tym ze bez meza - to znowu do niczego, ech, zycie...) A my w Polsce do 22, wlasnei jutro wybieramy sie na wycieczke krajoznawcza i poodwiedzac przyjaciol, juz sie ciesze! Mama E - cos pisalas o pikniku w Hyde Park jak bedzie ladna pogoda - moze by cos na maj zaplanowac???? A jak jezdzicie palcem po mapie, to bardziej na poludnie prosze! OK, koncze, czas na sieci sie kurczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza..... :o Szanta, fajny dodatek w stopce ;) A co do pikniku, no piszcie dziewczyny kiedy wam najbardziej pasuje! W maju sa az dwa bank holidays! FlyFly, gdzie sie podziewasz? Spadam, padnieta jestem po pierwszym dniu w nowej firmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Ano rzeczywiscie, MamaE zaczela prace w nowej firmie - jak wrazenia? Jacy sa z grubsza nowi wspolpracownicy? Jakiej narodowosci? Jak zostalas przyjeta? Ulus - napisz co powiedzial lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Czesc Matki Polki. Ja jak zwykle pisze po prosbie: mam okazje kupic bardzo tani, elektryczny, nowy laktator (wiem, ze to troche wczesnie, ale jest okaza. Jak mi sie nie przyda, to gdzies go sprzedam). Nie jestem pewna firmy -Sahababy. Czy ktoras z Was cos wie, czy to jest dobry producent i czy laktator dobrze spelnia swoja funkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Acha, Mamo E, gratulacje!!!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch - nie zam firmy w ogole, wiec nie wiem :( Mama E - ja to jestem jednak swinka, nie dosc ze nie pogratulowalam nowej pracy, to jeszcze nie podziekowalam za datki :) Niniejszym dziekuje i gratuluje :) Co do pikniku, to ja chetnie, ale akurat nie w bank - w jedno jedziemy do Walii a w drugie do Kornwalii, wiec Londyn musialby byc w srodku maja jakos :) A przez pogode szlag trafil wycieczke w Gory Swietokrzyskie :( A w Portsmouth ponoc piekne slonce :O!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanko... w jakim proszku najlepiej wyprac ubranka dla dziecka??? i czy uzywa sie plynu do plukania?? ja wypralam w tym persilu nonbio... ale jakies sa nie przyjemne w dotyku pytanie moze banalne ale nie wiem jkaie proszki sa najlepsze do tego w angli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc szczesliwe mamusie Ja tez po prosbie. Miala ktoras z was robiony membrane sweeping? Jakie odczucia i przede wszystkim czy dalo efekt? Dzisiaj jest moj termin porodu ale nic mnie nie bierze. Czuje, ze jutro na wizycie polozna mi zaproponuje ten mily zabieg. I o ile go jutro nie zrobi to zaplanuje najpozniej do tygodnia po terminie. Jejku, tak juz chcialabym do Was dolaczyc. A tu czekanie i czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna!!! Do lekarza ide teraz 20.04 :( bo bylam teraz i musze przyjsc z tlumaczem bo moj medyczny angielski jest kiepski wiec ide 20.04 mam nadzieje ze mnie skieruja na jakies badania!!!:((tylko martwie sie o synusia jak bede musiala go ostawic i isc do szpitala to sie chyba zaplacze!!!oby nie!!!!!!!!:( Sztefka jak zdrowie!!!🌼 Dziewczyny co taka cisza???po Świetach nie chce sie nic robic?? Pozdrawiam!!!Milego dnia!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerka!!! Ja mialam robiona membrane i szczerze mowiac nic mi nie dala!!!!:(troche czop mi zacz schodzic i mialam brazowe uplawy i to wszystko-a zabieg do milych nie nalezy-bynajmniej dla mnie!!!:( i tak mialam wywolywany porod zelem 10 dni po terminie!!! wiem jak to jest jak sie czeka na malenstwo ale uwierz mi cierpliwosci a juz niedlugo przytulisz swojego skarba!!!🌼 pozdrawiam i powodzonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ulus! Mam nazdieje, ze obedzie sie bez niczego i dzidzius sie sam wkrotce zdecyduje wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Flowerska - ale czas leci - to juz Twoja pora :-) Mialam ten zabieg zrobiony chyba 5 dni po terminie - nie jest bolesny, lekki dyskomfort. Porod zaczal sie w drugiej dobie po zabiegu. U ponad polowy kobiet zaczyna sie w przeciagu 24h. Ulus - szkoda ze tak wyszlo. Przynajmniej powaznie do Ciebie podeszli. Szanta - a w moje strony kiedy ruszysz? Dzisiaj moj maz walczyl z osami na poddaszu - zaczyna sie ich sezon. Sprawdzcie dziewczyny czy nie macie juz jakichs gniazd na strychu bo dla malenstwa takie ukaszenie moze byc smiertelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Aneczka - ja uzywam FAIRY proszek do prania dla dzieci i zamiennie FAIRY lub COMFORT plyn do plukania dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uzywam fairy non bio. chwale sobie, a na plyn dpiero ostatnio sie zdecydowalam . moze mi polecicie jakiks kremik dla malenstwa bo dzis juz drugi raz malej sloneczko nosek spalilo. uzywalam bambino do tej pory tu chyba wiekszosc porodow jest wywolywanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor.:):) No wlasnie ja to taka jakas nie dorobiona nawet zyczen nie zlozylam,ale juz po swietach to nie bede sie wyglupiac:P:P Wszystkiego dobrego po swietach:):):) Mysmy wrocili wczoraj do domku i troche teraz ochlonelam dopiero :):) Swieta swieta i juz po. Maly 6 zeboli juz i krzyczy najlepiej baba no i udalo sie pare razy mama moze mi sie wydaje ,ale do gluchych nie naleze:):):) Mielismy w 2 dzien chrzciny malego i slub koscielny to juz drugi raz wychodzilam za maz za tego samego faceta:):PNie uciekl sprzed oltarza :P:P Szanta widze ,ze Cie tu uwielbiaja ,a kij im w dupe:):):P:P:P No cytrusy czuwaja niech sie ciesza:P:PMilego pobytu w Polsce:):) Buziaczki dla wszystkich takie swiateczne :):)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floreska cierpliwosci doczekasz sie doczekasz na swoje szczescie powodzenia zycze. Hmmmm spotkanie w maju ja sie pisze bardzo chetnie hmmmmm juz sie doczekac nie moge:):)Mam nadzieje ,ze nas jakies chorubsko nie rozlozy bo my mamy pecha> Poludnie jak najbardziej Szanta do mnie masz chyba najblizej zapraszamy:):) Sezon grilla sie nie dlugo zacznie kurcze maz mnie bedzie znowu katowal kielbaskami:) MamaE moze sie jakos umowimy ????? Wszystkiego dobrego w nowej pracy dla Ciebie{kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateczki 🌻 Najwazniejsze, wiadomosci od Sztefki! Otoz miala wczoraj operacje na guza ktory tak naprawde nazywa sie limfomia i ktorego nielatwo okreslic czy jest zlosliwy czy nie :o Pisze ze ogolnie czuje sie dobrze (dzielna dziewczyna) i ze jutro przenosza ja do innego szpitala gdzie prawdopodobnmie zacznie chemie. Wiecej szczegolow planu leczenia jutro i mam nadzieje ze Sztefcia trafila w rece dobrych lekarzy! Trzymam ciagle kciuki! Spotkanie w Londynie - chetnie jakikolwiek weekend majowy, oprocz 5go i 26go, ale Szanta mowila ze bank holidays i tak odpadaja ;) Z niej tez podrozniczka!!! Dziewczyny, no wybierajcie sie do stolicy bo fajowo byloby sie spotkac na zywo!!!! Na pewno wzieliby nas za jakis flash mob :D Ulus, a co cie dopadlo? Qrka, muszde doczytac troche bo sie zgubilam, ale narazie to zycze polepszenia sytuacji 😘 flowerska, ja tez to mialam ale u mnie bylo bez efektu i dopiero 4 dni pozniej zaczely pekac mi wody. Powodzenia!!!!! Aneczka, ja uzywam od samego poczatku persil non bio i plynu do plukania fairy i zawsze bylam zadowolona. okruch, ja tez nic o tej marce nie wiem, sprawdzilas na necie? Malgorzatko, ja Myszke smarowalam kremem Vichy, specjalny dla dzieci faktor 60! A co do mnie, to jak narazie to przyjecie w nowej firmie jest niesamowicie przyjemne! Jest to oddzial liczacy ok 50 osob (w biurze mojej starej firmie bylo nas ok 700), wiekszosc Anglicy, kilku NIemcow (to firma niemiecka), jeden Szkot, dwie osoby z pochodzenia ze Sri Lanki, dwie z Australii, itd, itp. Srednia wieku ok 35, wszyscy sa bardzo mili i bardzo zrelaksowani, mam autonomie decyzji i szefa z tym samym stylem pracy. Co prawda to dopiero dwa dni ale pierwsze wrazenie jest bardzo pozytywne! No nareszcie FlyFly powrocila!!!! A jakze, chetnie sie umowimy bo malych trzeba w koncu zapoznac!!!! U nas narazie 2 zebole ale ostre :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Okruch, nie moge znalezc w internecie laktatora o takiej nazie :-( Dobrze n apisalas? MamaE - jak tam jest jeden Szkot, to ta firma dlugo nie pociaaagnie....... :-) Siobhan, a gdzie Ty sie podziewasz? Kupilas juz ten wozek czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wekszosc z nas przyzna, ze w sytuacjach powaznych opieka i leczenie tutaj jest ok. mam nadzieje ze nasza Sztefka zajma sie jak najlepiej. Dosc szybko dzialaja. Mam nadzieje ze Sztefka szybko z tego wyjdzie witaj Flyfly. Mezatce naleza sie gratulacje. My tylko raz mowilismy TAK, wiec nie mialam juz szansy sie rozmyslec, bo teraz to..... ojejeku jak on mnie wkurza ostatnio. ja sie raczej do londynu nie wybiore, ale musze sie jakos spotkac z moja sasiadka Felicity :) coventry jest calkiem ladne :) i prawie rzut beretem od nas. jak zdrowko malej Olenki? Mama E GRATULUJE, dobrze ze macie tam milo, bardzo wazne zeby otoczenie bylo przyjazne. moze podzielisz sie ze mna przepisem na sukcez zawodowy? A zebole to i u nas ostre jak brzytwy, tak potrafi ugryzc, ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Na szczescie nie tylko w powaznych sytuacjach opieka zdrowotna w UK jest OK. FlyFly - gratuluje - dolaczylas do wesolego grona szczesliwych mezatek! MamaE - chyba bedziesz sama w Miskach startowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×