Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Siobhan - bez dna ta twoja wiedza ;) qrka!!! A my dzisiaj tez hindusa sobie zafundowalismy - bylismy ogladac dwa domy dzisiaj i wracajac bylismy taaaacy glodni a tu zapachy z kazdej to restauracji nas po prostu rozkladaly! I Mysz zjadla jej pierwszego popadom :) Zuzanna, wiesz co, jak sie jeszcze odwazysz napisac ze masz straszne brzuszysko to ci tak walne w leb ze poczujesz!!!! Rozmiar 13 -14 lat???????? Ty to kruszynka jestes qrka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
...no Ty to juz nie zostawisz czlowiekowi zadnych zludzen, nawet moim amalgamatem nie dasz mi sie pocieszyc ;-) Jak Twoj maz zaczyna marzyc to tez go tak szybko sprowadzasz na ziemie? hahaha :-) Moj maly nie ma jeszcze 4 mies a usmiecha sie polgebkiem jak osiaga swoj cel, no nie do wiary, taki maly a juz ma meskie zagrywki. A Ty Siobhan kogo tam nosisz pod sercem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
MamaE - a brzuch sobie nadal jest. Powiedz cos wiecej o tym nowym koledze - razem zglebiacie filozofie ktora on sie tak fascynuje? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Fajnie ze Sztefke puscili, tak mi szkoda malca. Cieplo mamy zawsze najmilsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna :D :D :D nazywa sie Shezad hehehehe i podkochuje sie w naszej recepcjonistce, jest bardzo niesmialy i az slodko na sercu sie robi jak on sie jej przyglada..... ach mlodosc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Jakiej on jest narodowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Yeah !!! Otworzylam strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co!!!!!!! 😠😡 bo Lukasz mi wepchnal noge do rozmasowania to ty strone otwierasz! Miala byc moja! 😭😭😭 hmm, brytyjczyk ale tylko z urodzenia, rodzina chyba z Pakistanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
hahah trzeba bylo pisac a nie masowac hihihi a gdzie on sie wloczyl ze ma zakwasy? Jak te dwa domy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy setna super:))) Mama E no bez przesady ze wiedza bez dna zawsze jest miejsce na wiecej:))) plus net zeby sobie dopomoc jakby co;) no to widze ze zarazilam was hindusem hihi no i Ewelinka tez juz zaczyna ani sie oberzysz bedzie windaloo wcinac hihi a jak tam domki? nic sie nie chwalisz to chyba nie za ladne co? no wlasnie Zuzanna nie doluj tymi wymiarami kurcze Zuzanna no ty sie nacieszylas amalgamatami 21 lat hehe no i pewnie drugie tyle wytrzymaja:) one z tych co zeba wykrusza albo peknie a skubany amalgamat nadal caly:) co do mojego meza to hehe pewnie czasem sprowadzam na ziemie ale daje mu marzyc sama marzycielka niepoprawna jestem z domieszka pragmatyzmu haha he maly usmiecha sie polgebkiem powiadasz? no to niezle ziolko z niego wyrosnie:)) a oczka do lasek juz puszcza?;))) hihi Co do plci maluszka to USG wskazuje ze dziewczynka bedzie:) yuuuupiiiii! no ale 100% pewnosci to nie ma nigdy:) niemniej jednak juz dosc sporo rzeczy dla dziewczynki kupilam obie z corka mamy radoche z zakupow . A co tam, najwyzej sie do charity wyda jak sie pomylili:)) ale ja caly czas mam przeczucia na laske:))) E tam Zuzanna jaki brzuch jak ciuchy 13-14? kpiny sobie urzadzasz:) Super ze Sztefka wreszcie w domku! Buziaki dla niej i Olusia ode mnie (o ile mnie pamieta bo za czesto to ja nie bywam:) http://www.totsites.com/tot/evelyn http://b1.lilypie.com/qj9-0/.png gg 9161147 jo_mitura@yahoo.co.uk 23:27 Zuzanna 30 Fajnie ze Sztefke puscili, tak mi szkoda malca. Cieplo mamy zawsze najmilsze. 23:28 Mama E Zuzanna nazywa sie Shezad hehehehe i podkoch*je sie w naszej recepcjonistce, jest bardzo niesmialy i az slodko na sercu sie robi jak on sie jej przyglada..... ach mlodosc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Mamy E
Mamo pamietasz jak dzwonilas do szpitala w sprawie pelikanki? ja mam jaki przeblysk, ale nie moge znalezc tej strony (nawet nie pamietam czy to bylo tu, czy na 'ciezarnych'...). czy ten szpital to nie byl czasem Nortwick Park Hospital? bo musze wybrac gdzie chce rodzic, ten mam na liscie i jak to byl ten, to skreslam od razu :) dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E kolega to brzmi interesujaco:) pakistanczycy to sa przystojniacy czasami:))) a Lukasz nie zazdrosny? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Siobhan, przeciez Lukasz nic nie wie bo MamaE sie kamufluje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Moze i oni urodziwi czasami ale maja swoj swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Maly oczek nie puszcza ale ma w nich cos takiego jak ja . Figlarny jest moj maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha nie wie? To niby po co pretekst w postaci masazu nog:)? zeby sobie poczytac przez ramie heheheheh W sumie to nie wiem jacy , moze i maja swoj swiat ,nie znam zadnego osobiscie:) Mielismy tylko doradce finansowego to mortgage Pakistanczyka niczego sobie byl no i dobry w finansach:))) Figlarny chlopczyk z malego mowisz:) Zeby tylko Casanova z niego niewyrosl hihihi:))) a serio mowiac to pewnie slodziutki z niego chlopczyk moze zapodasz zdjatka jakies na maila?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nortwick Park Hospital, brrrr jak sobie pomysle o tym babsku .... tak, to ten sam szpital, ale uwiez mi, najpierw idz, zobacz i przekonaj sie. Ja mialam nieprzyjemna rozmowe z pania z administracji i musze powiedziec ze sama sobie tej nieprzyjemnosci narobilam bo przeciez to nie moja sprawa byla a pani nie mogla dac mi informacji dotyczacych osoby dla mnie obcej. Dobrze swoja prace robila tylko w bardzo nieprzyjemny dla innych sposob. Czyli nie zwazaj dziewczyno na moja nieudana przygode i sprawdz sama. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
...no rzeczywiscie, moze i sledztwo przeprowadzil ale MamaE dzielnie sie wybronila recepcjonistka :-) Z Pakistanczykami mialam stycznosc na zajeciach ESOL, z jedna dziewczyna utrzymaywalam kontakt nawet po egzaminach .Generalnie trudno mi bylo do nich dotrzec - bylismy wszyscy dla siebie serdeczni a czulo sie dystans. No podaj maila, cos tam dla Ciebie wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
juz mam adres, podswietlilam Twoje imie Dobranoc dziewczyny, trzeba zebrac sily na jutrzejszy dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z & S!!!!!! Ale sobie jaja robicie :D ah, niech wam bedzie, ale ja tak tylko udaje bo oczy to mam tylko dla Lukasza! ❤️ Siobhan, ja przez cala ciaze wierzylam ze to chlopak bedzie (Ewelin hehehe) i jak Mysz wycigneli z brzucha to az sie musialam zapytac czy to naprawde dziewczyna. No ale ja plci znac nie chcialam. Ja wole figlarne dzieci!!! Wg mnie pozniej lepiej sobie w zyciu radza. A co do domow, to dwa na tej samej ulicy, nr 88 i 95. 95 do doopy nawet jesli cena interesujaca, ale 88 bardzo nam sie podobal choc sypialnie male, no ale takie sa przeciez domy angielskie! A na taki z wielkimi sypialniami i to jeszcze trzema to nas nie stac :( 88 czuc bylo ze to dom bardzo szczesliwy, pani domu duzo pracy do nieglo wlozyla, nic specjalnego, np mozaika nad wanna w lazience (wcale nie tacky, dwie rybki), no poprostu taki swojski dom. Mysz bardzo polubila cala rodzine, bo to bardzo ciepli ludzie i buszowala w ogrodzie.... mysle ze powinnismy zobaczyc ten dom bez obecnosci wlascicieli, zeby zobaczyc czy bez nich w srodku ten dom ma ta sama energie. Naprawde nie chcielismy wychodzic! Acha, i Mysz dostala pluszaka Winnie the Poo! Tak o. I akurat jedli kolacje, curry!!! Pachnialo przecudownie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko jedna jedyna gra na mahjong i ide do krainy snow!!! Dobranoc!!!! 😘 p.s. A Szanta dojechala to jeszcze? p.s.2 zapomnialam powiedziec wczoraj/przedwczoraj - druga sobota maja mi odpowiada zeby sie spotkac! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Czesc Sztefka! Oj niedobrze, maly sie bardzo meczy.....bedziesz musiala zmienic mieszanke tak jak my. Chyba ze dodajesz za malo wody w stosunku do proszku. Jakis czas temu mielismy ten problem ale Alex mial skonczone 3 mies - HV powiedziala zeby wycisnac kilka kropli z pomaranczy i rozcienczyc woda. Nie podobal mi sie ten pomysl szczerze powiedziawszy - wolalam wrococ do poprzedniej mieszanki i przeszlo. Nie znam innego sposobu - podejrzewam ze bez recepty nie kupisz zadnych czopkow. Moze dziewczyny cos poradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Jak sie czujesz jako mama? Jak maly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 30
Oj MamaE ! To tylko takie niewinne zarciki. Zupelnie zupelnie niewinne :-) Rozmwialam z Szanta - wszystko OK - nie odzywa sie bo mowi ze sytuacja ja przerosla - jest caly dzien sama ze swoja dwojka uroczych maluchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie moge napisac!!!❤️ Nie bywam teraz zbyt czesto bo Maly marudzi!!! Dzieki dziewczyny za troske ale... Nie moge isc na badania bo nie mam z kim zostawic Jeremieg!!!:(( (moj maz pracuje jako self employer na budowie nie moze wziac wolnego bo nic nie zarobi a jest jedynym zywicielem rodziny wiec nie moze z nim zostac, znajomi pracuja-poczekam do wyjazdu do Polski 4 lipca nie mam wyjscia)😭 Kochana Sztefciu!!!🌼 Pomoglyby czopki glicerynowe!!!Masz??jak nie to moge Ci wyslac tylko podaj adres na mojego e-maila lub gg1823920!!! poza tym nie podawaj mu rumianku bo on jeszcze bardziej zatwardza!!! Mozesz mu pomoc zrobic kupe termometrem tak jak sie sprawdza temperatuje zeby poruszyc odbyt tylko nienza czaesto bo przestanie spelniac swoja funkcje!!! Moze rzeczywiscie ta mieszanka mleczna to powoduje??!! Wracaj do zdrowia i nich te chorobsko sie od ciebie odwali!!!!!🌼 Zuzanna 30! z tego co piszesz to mamy dzieci w tym samym wieku bo moj tez ma 3 miesiace!!!:))🌼 Mam pytanko!!! Czy wieci cos moze o jakis zasilkach lub innych pienizkach dla kobiet siedzacych w domu??Ja wlasnie skonczylam Maternity Allowance i mam tylko child benefit!moze jest cos podobnego jak macierzynski czy cos takiego??(pracowalam w Anglii przez Agencje ponad rok ale w ciazy tylko przez 3 dni:(bo zle sie czulam!!!)gdy poszlam powiedziec ze jestem w ciazy i jest mi za ciezko(musialam dzwigac pudla po13, 18 kg)zeby mi dali inne stanowisko pracy lub cos lzejszego to powiedzieli ze nie maja i mnie zwolnili!!! moze mi sie cos nalezy??!! Moj maz ma working tax credit i child tax credit!!! pozdrawiam Was serdecznie!!!🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba do Mamy E
dziekuje bardzo. ja wlasciwie jestem od poczatku na nie, bo oni mieli duzo bardzo MRSA czy jak to sie tam nazywa wlasnie na odziale polozniczym i pare mamus wyprawili na lepszy swiat w zeszlym roku :( ale wolalam sie jeszcze upewnic, ze to byl ten. chyba na ST Mary's sie zdecyduje w koncu, ale jeszcze musze pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×