Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Megx! Super, wlasnie potrzebowalam jakiejś podpowiedzi. Widzę te w Argosie fajne miksy,ale nie wiedzialam czy są ok. Ten wyglada niezle i ma rózne dodatki -chyba se zakupim na Mikusia,a cóze mnei bedo witki opadac :P :) No i jeszcze sie pochwale ze moja Hanus spi juz od 22 do 5 rano prawie,ale jak sie obudzi, to ło matko jedyna, cyca mus dac, bo inacy wzawa strasecna, ani mowy ni ma o psewijaniu z pieluchów :P :P :P ino cyc najpirw i ju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! mam takie pytanie, ile czekalyscie na odpowiedz w sprawie child tax credit i working t credit?bo ja wyslalam aplikacje juz jakis dobry czas temu i nic?! z gory dziekuje za odpowiedz 🌼 pozdrawiam wszystkie forumowiczki :) p.s - ale nam sie tu zimno zrobilo brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anibas, dałam Ci odpowiedż na Cięzaróweczkach :) Mamusia18, zabiez dokumenty które dostałas odnosnie ciązy,z badaniami i wynikami przez cały czas,koszulke dla siebie,pieluchy dla new born :) jakies podstawowe kosmetyki(alenaprawde starczy plyn do k,apieli,bo na reszte nie ma czasu :P) ręcznik dla siebie, ciuszki dla dzidzi - jak sie okaze ze bedziez miala cesarke , to uszykuj wszystkiego na trzy-cztery dni,ale tak to wez podwójnie wszystkiego (na jedna zmiane). Tutaj sie rodzi dzidzię i po 6-7 godz. wracasz do domu,o ile wszystko jest ok. Do lutego zdążysz pewno jeszcze nie raz skompletowac torbę,ale warto juz powoli szykowac :) A i jeszcze wez taki fajny pledzik dla dzidzi angielski - na pewno sie przyda, bo nasze rozki polskie o wiele za cieple w szpitalu tutaj,mozna tylko zaparzyc dziecko :) I pilniczek na paznokietki - paznokcie dzidziusia są delikatne, nie wiadomo czy za bardzo mu sie nie ucina, lepiej wiec uzywac pilniczka niż nożyczek :) Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiekam
z tego topicu tu sie kompletnie o odpowiedz nie mozna doprosic po co wam to forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoE! Witam wreszcie 🌻 nie mogłam na Ciebie trafic :) a bo chcialam ... buziaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyprawki... to wszystko zalezy od tego gdzie zamierzasz robic zakupy... czy zalezy ci na \"firmowkach\" czy po prostu chcesz wybrac ladna wyprawke dla dziecka. Ja osobiscie bym nie kupila wozka za 300F szczegolnie ze mozna bez problemu kupic Travel System np z Graco juz za 100F. Tak samo mozna kupic jedna bezowa kolderke w MamasandPapas za 45F albo w Argosie tej samej jakosci a do tego fajna kolofowa za okolo 25F. Podsumowujac... jesli nie zalezy ci na markowych rzeczach to budzet 1000F jest wystarczajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy dla
dziecka kupilabys przeokropny szajs co sie travel system nazywa zeby wozic dziecko w pol zgiete tylko z powodu oszczednosci ?hmmmmm fajnie masz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka 😘 buziaka ode mnie chcialas? No to masz! nawet dwa ;) 😘😘 :D:D:D Tak jak mowi Megx powyzej, 1000F na pewno wystarczy. Tak samo z innym sprzetem, laktator czy tez sterylizator, sa drozsze i tansze. Magx, travel system za 100F? oszta! a co do pytan, ktore nie otrzymaly odpowiedzi - jesli jestes na macierzynskim i zajdziesz w nastepna ciaze to nie bedzie ci sie nalezal SMP. Na kazda ciaze trzeba niestety przepracowac najmniej 26 tyg (pol roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
travel system zazwyczaj sklada sie z dwoch-trzech czesci. Moj mial gondole (plaska), spacerowke i car seat. A jak kto dziecko wozi i w jakiej pozycji to tylko jego sprawa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam wazne zapytanie
sprawdzilam, lozeczko z materacem 300, wozek200 na ciuch wydam ze 150 i kosmetyki z 50 i cos jeszcze? to nawet tyiac nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam wazne zapytanie
nie zalezy mi na firmowych faktycznie jak pisalas, w argosie jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktator (zawsze sie przyda) Madeli ok 40F, sterylizator Avent ok 30-40F. Pamietaj o car seat - po pierwsze nie wypuszcza ze szpitala bez, po drugie nawet w taksowce trzeba miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laktator to electric breast pump? Bo wlasnie musze chyba kupic :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wlasnie jest laktator :) jesli chcemy przed swietami to ja moglabym tylko w ta niedziele popoludniu lub przyszla sobote, 23go lecimy do rodziny mojego. A moze juz po swietach? na spokojniej? tylko przed 18tym to i Braga sie zalapie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusialek
mam pytanie-synek ma 7 miesiecy czu moge nu dac do zjedzenia chlebek?albo jakies biszkopty? zle sie czuje jak jem przy nim,a on wyglada jakby byl glodny a nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Moze byc po swietach i na spokojnie, żeby był luz. A sie usmiała z joveczki , no, Mamusica jedna :D :D :D ze nie wi kiej sie zwie laktator :) A i trzymajta kciuki,ide wlasnie na leczenie kanałowe z pierwszo wizyto do dentolki co mnie nie zna.Uff! Juz mnie boli cała szczęka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
widze ze ktos potrzebuje wyprawki :D ja mam do sprzedania podgrzewacz do butelek i sloiczkow ciuszki dla dziewczynki 0-3 i moses basket moge wystawic w/w na e-bay dla bezpieczenstwa jesli ktos jest zainteresowany pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusialek
do tej pory karmilam piersia i od miesiaca daje malemu gerberki i soczki,poradzcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mala ma 3 mce
i juz podaje jej kszke kisiel i jabluszka ze sloiczka dziwne ze do tej pory nic nie podawalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusialek
je jablka ze sloiczkow i gotowe dania,ale mnie chodzi o chleb lub biszkopty,boje sie ze sie zadlawi i nie wiem co z tym glutenem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem po co
wam sterylizator takie same efekty daje wyparzanie wrzatkiem przez 5 min czyli tyle ile trwa sterylizacja a sterylizator przydaje sie na 4 mce w Argosie nie jest wcale tanio a tak poza tym zawsze mozna do niego isc i kupic to co widzisz tylko na zdjeciu proponuje poszukac gdzie indziej tam zawsze zdazysz ten sklep nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mala ma 3 mce
biszkopty rozrabiaj z kisielem na papke a chleb coz metoda prob i bledow daj dziecku niech podziamie powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mala ma 3 mce
a co do glutenu to chyba indywidualna sprawa organizmu albo uczula albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusialek
dzieki,musze tak zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pielegniarki i polozne w szpitalach w UK maja obowiazek sprawdzic czy rodzice zabieraja dziecko do domu w bezpieczny sposob. Jesli tobie kazano wziac dziecko na rece to po pierwsze jestes bardzo nie odpowiedzialna ty zeby dziecko w samochodzie wiezc w ramionach, po drugie nie odpowiedzialna pielegniarka. Car seat moze i jest wydatkiem ale bezpieczenstwo wlasnego dziecka jest chyba cenniejsze? Widac ze nie dla wszystkich. no pewnie ze mozna sie obejsc bez sterylizatora, ale mnie bylo wygodniej takikolwiek miec. To jest wybor osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sloneczka!!! Tez jestem za spotkankiem po swietach , my wyjezdzamy 19 grudnia a wracamy 5 stycznia. Boje sie tylko babeczki ze po swietach jak wroce od razu zaczniemy sie przeprowadzac. Mamcia E to tylko 1 h drogi jak nie ja to wy do mnie, moze i wam sie spodoba to miasteczko a wtedy to sasiadki bysmy byly? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×