Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Agusialek, sprobuj dac mu chlebka do ugryzniecia (nawet jesli twoj synus jest jeszcze bezzebny ;) ). Dzieci w tym wieku sa ba rdzo ciekawe roznych smakow. A o gluten nie przejmuj sie, co kraj to obyczaj, tutaj gluten mozna podawac od 6go miesiaca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovka, ja dowiedzialam sie ze to laktator pozniej od ciebie ;) i jak juz przestalam go uzywac :D:D:D ni smije si z cibi 😘 Braga - do pracy pewnie byloby za daleko :( Madzior - HV powie ci ze to 6go miesiaca zycia nic innego niz mleko nie powinno sie podawac. Ja wprowadzilam kaszke ryzowa w 4tym miesiacu bo moja mala wazyla juz 8 kilo i byla ciagle glodna. Sama zauwazysz kiedy bedzie odpowiedni czas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraz sobie
droga kolezanko ze chyba mylisz sie co do tego kto odpowiedzialny jest i za co mnie kazano wziasc dziecko na rece bo polozna stwierdzila ze tak bedzie bezpieczniej niz w foteliku przypietym pasami do kanapy tylnej w samochodzie i chyba lepiej wiedziala od ciebie nie sadzisz? poza tym nie zaprzeczaj sama sobie bo jak stwierdzilas wolny wybor kazdego kto jak dziecko wozi a travel system to poroniony pomysl dla tych ktorzy nie posiadaj samochodu bo robiony jest z mysla o takich wlasnie posiadaczach 4 kolek jak sama nazwa wskazuje TRAVEL System

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E ja żartujeze sie ze mnie smiejesz,kto jak kto,ale nie Ty na tym topicu :) Mnie też kazano wyjść ze szpitala bez fotelika dzieciecego,ale ja zamówilam taxi z fotelikiem. Ubawilam sie najpierw z nich (taxi) bo oni do mnie ze w razie wypadku mają takie specjalne ubezpieczenie. Na co ja ,że w razie czegoto ubezpieczenie zwraca mi zdrowie i zycie dziecka?! No i sprawa sie skonczyla,przyjechał facio z fotelikiem i juz. A jesli ktokolwiek jeżdzi z dzieckiem bez fotelika to bezmózg i juz. Trudno, to moze mocno powiedziane,ale bezmyslnosc ma swoje nazwy. A o pomaranczowym mylslam ze drazniące,ale w miare mądre hehe,a tu sie okazuje że \"koszty\" wazniejsze niz zycie dzidzi, błe, rzygac sie chce. Na dodatek wiekszosc dobrych wózków ma w zestawie fotelik samochodowy od razu,a na e-bayu mozna kupic fotelik za 20 f juz. I na czym tu kurna oszczędzac. Tfu, czytac tego nie mozna! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dodatek ja nie mam samochodu,ale jezdzę czasem z kimś samochodem i wtedy ciekawe, gdzie bym dziecko włozyla? A w ramionach w samochodzie z dzieckiem tonajszybciej mozna je zgniesc, siła uderzenia i wyrzutu jest takogromna ze zdaje sie niewiele masz o tym pojęcia kolezanko na pomaranczowo -polecam powtórke z fizyki o silach dzialających na cialo w ruchu. :) I odczep mnie sie od Mamy E, bo ma wiedzę jak widac o wiele większa i delikatniejsza jest zdecydowanie. :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO POMARANCZOWKI_SKUBIGROSZA
Drobna uwaga do pomaranczowego skubigrosza, kochana ja mala wozilam z przodu tylem do kierunku jazdy, do tylnej kanapy przypinalam juz pozniej w foteliku dla starszych dzidzi. Tak to chyba bezpieczniej. BRAK CI WYOBRAXNI !!!!!!!!!!!!RYZYKUJESZ ZDROWIE I ZYCIE DZIECKA!!!!!!!wiec sie nie wymadrzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziolchy :) ale przeciez ta osoba powiedziala ze oni samochodu nie maja, no to po co im fotelik samochodowy? na pewno nigdy im sie nie zdazy dzicka samochodem wiezc... hmmm. Klocic sie nie ma co, bo takie jest prawo w Unii Europejskiej. I nie bede sobie zaprzeczac mowiac, ze w koncu to jest wybor indywidualny... a czepiac niech sie czepia bo i tak po mnie splywa :D:D:D jakas malolata zycia nie doswiadczona i potrzebujaca sie na kims innym odbic sie odzywa, hihihi mam nadzieje ze z tego kiedys wyrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Odnosnie jazdy bez fotelikow. Moja ciocia w czasach jak jeszcze nie bylo fotelikow obowiazkowych, wracala z mezem i malenkim synkiem z wczasow. Wpadli maluchem pod tira.....wiesz co bylo dalej maly wylecial przez szybe z taka sila tez udezryl glowka o chodnik, nie bylo co zbierac, maz bez pasow zapietych wkrecony w kierownice, ciocia zlamany nos i reka zyje.........od kilku lat odwiedza swoja mala rodzine na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. To nie zart , wiecej sie licytowac z toba nie bede, jak jestes dobra mama to sie zamkniesz.....i moze zmadrzejesz. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie usmialam z tej dyskusji o Travel system :p Nie chce mi sie juz pisac na ten temat bo wszystko zostalo napisane... tylko z jednym sie wtrace... nie ma obowiazku wozenia dziecka w taxi w foteliku. Jak Alex byl maly to i tak zawsze zabieralam go w tym foteliku z travel system... teraz jak jest wiekszy juz jezdzi u mnie na kolanach ale w naszym samochodzie zawsze w foteliku. A co do tej sytuacji wracania ze szpitala z dzieckiem na rekach... moze i pilegniarka ci powiedziala, ze dziecku bedzie lepiej ale to nie ona by zaplacila mandat gdyby was policja zatrzymala... juz nie wspominajac o wypadku :( A tak swoja droga co do cen... to wszystko zalezy czego chcesz i potrzebujesz... ja np. pierwszy Travel System kupilam na duzych kolach z regulowana twardoscia zawieszenia... ale juz spacerowke kupilam zwykla na malych kolkach. No ale jesli ktos mieszka w miescie i ma wszedzie chodniki to po co mu wozek na wielkich kolach gdzie ciezko wejsc z takim do sklepu itd. no i wlasnie widzialam w Argos, ze maja taki Graco Full Travel System z tarba itp za 100F wzwyz Pozdrawiam mamuski i dzieciaczki 🌻 ORANGE THE BEST :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hip hip hurra Megx, mnie zaden taksowkarz w Londynie bez fotelika by nie wzial. co do spotkania - jesli ma byc po 5tym stycznia, trzymajcie 12 i 13 free to sie zorganizujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo czasem to fajnie sie zabawic z prowokatorem :p a klac to tez nauczylas sie w podstawowce? okey, na mnie juz pora do domciu zmykac, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze sie cofne, ale gdzie najezdzamy na kogos jak na kobyle? A smiech dobrze na zdrowie robi, to prosze cie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u ostra pogawedka na topiku uj ju ju:) ja tylko na chwileczke wpadlam przy okazji pozdrowionka dla wszystkich mamusiek i ich pociech. Chcialam tylko podziekowac mamuska ktore odezwaly sie w mojej sprawie . jestescie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja własnie wróciłam z występu małego było super.Jak fajnie popatrzeć na swoja pocieche jak występóje az łezka sie w oku kręci... Widze że nie którym sie nudzi i lubią ubliżać innym, wiec najlepiej nie zwracać na takie osoby uwagi bo widać że nie maja na kim sie wyżyć to czemu nie na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się pytał o tax credyt i chald credyt to za taxem mój mąż czekał 1 miesiąc a za chald czekaliśmy równe 6 miesięcy.Słyszałam że nie którzy czekali o wiele krócej ale my na prawde długo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie spotkanie ,a my?????????:):) Poludniowcow wypisuja z uzytku:P:P:P Ja wracam dopiro 16 stycznia z Polski bede sie wczasowac ponad miesiac :):) MamE caly czas poludnie czeka:):) Proponowalam wczesniej ,ale Braga ,anit y odpowidzi brak :(:(: Ehhh Buziaki dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tak
bardzo lubisz cytrusy to zechlaj na sniadanie kilo cytryn to ci glupi usmiech z twarzy zejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D nie spia...... FlyFly, u nas chorubsko za chorubskiem, zalety zlobka :o Qrqa, a co ty tak dlugo leniuchowac bedziesz, ja tez chce!!!! Do Zakopca znowu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Dawno mnie tu nie bylo, ale najpierw mielismy przeprowadzke a potem problemy z internetem, a jak juz mi go podlaczyli to nie bylo czasu, zreszta same wiecie jak to jest. Emilka za tydzien skonczy 11 miesiecy, ma juz 3 zabki i wszystko i wszystkich gryzie. Chodzi trzymana za jedna raczke, chociaz probuje juz sie puszczac i czasami uda sie jej zrobic dwa kroki samodzielnie po czym laduje na pupie. Jest jej wszedzie pelno a na pogrozenie palcem strasznie krzyczy i rzuca sie po podlodze. A jak wasze pociechy?? Mam pytanie do dziewczyn ktore kupily juz \" wlasny kat\". Jak to jest z tym kredytem? Na jakie koszty musze sie nastawic? Dodam tylko, ze chcemy wziac mortgage w 100% pokrywajacy wartosc domu. No i lepiej wziac kredyt z banku czy z agencji nieruchomosci. Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam , pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko ❤️ i 😘 dla Emilki. co do kredytu to radze udzac sie do idependent finacial advisor, ktory znajdzie wam najlepsza oferte kredytu. Upewnij sie tylko ze nie bedziecie mu placic, zazwyczaj sa placeni przez instytucje z ktorej zalatwia wam kredyt. Koszty w zaleznosci od wysokosci kredytu, oprocentowania, dlugosci kredytu i czy splacacie interest only czy nie. Tak dla przykladu, kredyt na 25 lat w wysokosci 100tys. F splacasz miesiecznie okolo 800 F (capital and interest). kredyty 100% maja troszke wyzsze oprocentowanie. sprawdz tez www.moneysupermarket.com pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie
mi powiedziec ile w takim razie wynosi rata kredytu na 30 lat bez wkladu wlasnego? mam znajomych ktorzy placa L250 tylko niestety nie potrafie zrozumiec jak oni to zrobili....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedno
jezeli otworze dzialalnosc gospodarcza a obecnie pracuje to jak wyglada w takiej sytuacji sprawa podatkow? czy od razu po otwarciu jestem rezydentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie na kredytach, podatkach itp nie znam :O Przegapilam pomaranczki ;( ;( ;( :P:P:P 🖐️ wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej Skoro tak cytrusie co to znaczy zechlaj na sniadanie????:P:P:P Jeszcze bardziej szerzej twarz mi sie usmiecha:P:P:P Tak tak ponad miesiac lece juz w poniedzialek:):) Narty juz moge smarowac bardziej deche tylko czy Adas bedzie zachwycony???:):) Juz dzisiaj zaczelo padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO do samo zatrudnienia - trzeba miec przynajmniej otwarta dzialalnosc i przy skladaniu aplikacji o rezydenture musisz miec polroczne rozliczenie twojich dochodow od ksiegowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×