Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała71

wirtualny sex

Polecane posty

a dlaczego sadzisz ze tylko to robia faceci Jak wiem to kobiety tez to lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak moze byc lepszy skoro opiera sie na waleniu gruchy tudziez brochy przed monitorem:o To zwykla mastrubacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król majonezu
a właśnie ze kobiety to częsciej uskuteczniają, bo nie wszystkie są gotowe na sex w realu z gościem z netu (np. mają kogoś i chcą być "wierne" albo po prostu się wstydzą). Cco innego faceci - większość wolałaby spotkać się i zrobić sobie dobrze nawzajem a nie lizać cukier przez szybkę. Oczywiście nie generalizuję, twierdzę tylko, że proporcje miłośników virtual sexu są własnie takie jak napisałem wyżej. Żeby nie było wątpliwości - jestem typowym facetem jeśli o to chodzi i też o wiele bardziej kręci mnie real, niż najgorętsze nawet wyznania czytane na ekranie monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dobre to
se podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dobre to
se podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerkaz
jak mam sobie trzepnac i patrzec w kolorowa gazetke to wole sobie pokukac przez kamerke jak sie dziewcze onanizuje wsadza paluszki w cipusienke :) wtedy to mi tak pieknie stoji ze hoho az sie chce go delikatnie trzepac , czasami to nawet do godzinki czasu mi sie uda bez spuszczania :) , ale i tak niema to jak realny sexik z dotykiem , pocalunkiem , lizankiem i ssankiem, taka kamerka to tylko jak juz klilem leprza od normalnego bicia konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerkaz
mialo byc lepsza hyhyhy sory za byki hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Was bardzo
seks w necie jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×