Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eseczla

Coś w tym jest??

Polecane posty

Gość Eseczla

Ostatnio spotkałam sie ze stwierdzeniem że jeżeli jedna dziewczyna mówi o drugiej że jest bardzo ładna albo coś podobnego to coś w tym jest-że ta dziewczyna naprawde musi być ładna. A co Wy drodzy forumowicze o tym sadzicie??Pytam bo ostatnio sama sie z tym spotkałam, już nie jedna koleżanka mojego chłopaka stwierdziła,że ma (mój chłopak)bardzo ładną dziewczynę.Dodam że mój facet sam cieszy sie sporym powodzeniem u dziewczyn(nie za wygląd a charakter) a ja sama nie uważam sie za piękną.Ot taka normalna dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czasem mówie że jakaś dziewczyna jest ładna,jak spotkałam ostatnio kolegę z now ą dziewczyna to zażartowałam ze ma dziewczynę jak z obrazka bo już taka śliczna.i to była prawda. Dlaczego komuś nie sprawić radości miłym szczerym kmplementem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eseczla
no tak. szczerze mówiąc to bardziej zaskoczyło mojego chłopaka niż mnie.sam powiedział,że jak to usłtyszał to poczuł sie naprawde dumny-kumpela powiedziała to przy jego najlepszych kumplach.Stwierdził, że go to zaskoczyło(czyżby uważał mnie za brzydką??:D....hmmm...porozmawiam dzisiaj o tym:D:D))),że jedna panna o drugiej mówi że jest bardzo ładna.moze przez to że panny ciągle rywalizują z sobą o facetów:/ nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×