Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

Bardzo niskie ciśnienie i tętno...Sposoby na podwyzszenie..

Polecane posty

hmm z reguly miewam prawidlowe cisnienie tetnicze...dzis jednka,nie wiem czy to na zmiane pogody czy tez nie...czuje sie bardoz slabo,miewam zawroty glowyu itd..zmierzylam sie cisnienie i wynosilo 70-50 a tetno 45 :O pocwiczylam sie troche ale niewiele to dalo..:O znacie jakies dobre spososby na jego podwyzszenie? wystarczy filizanka czarnej hebraty i kawy neski ?:P piszcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka nie zaszkodzi, ale RUCH przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypilam s emocną kawe i herbatke..choc na razie czuje sie beznadziejnie..nawet nie mam sily jakichs pzysiadow zrobic bo mam silne zawroty glowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie niskie cisnienie, wspoczuje bo musi to byc meczac, chce sie spac itd. Ja najnizsze mialm 100/50, ale kawy nie pije bo niecierpie. Dla nadcisnieniowcow sa tabletki, a dla nas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam niskie cisnienie
ostatnio mialm 110/50:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała pociecha: niskociśnieniowcy żyją dłużej :). Może przy okazji wizyty u lekarza zapytaj co możesz zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tez niskie cisnienie ok 85/45, ciagle chodze zmeczona, mam zawroty glowy, to bardzo meczace i utrudnia zycie. Kawa niby pomaga ale jesli wypije jej taka ilosc zeby podniesc cisnienie to potem nie moge w nocy spac. Lekarz powiedzial ze po prostu taki mam organizm i ze z wiekiem /mam 21 lat/ cisnienie bedzie sie podnosic. Ze trzeba sie nauczyc z tym zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywność fizyczna
oh Polskie zasiedziałe społeczneństwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm mysle,ze tow ina pogody...spac mi sie nie chce ale czuje sie jakbym miala czasem zemdlec...dzis jak biegam pare metrow do autobusu to myslalam,ze padne z zadyszki ,choc normalnie tak raczej nie mam..wiec przy tak niskim ciesnieniu gdy jakby dreetwialy rece i nogi to nawet o sporcie nie ma za bradzo mowy :O ponoc dobry jest na te przypadlosc Cardiamid z kofeiną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to znow ja..zmierzylam se bez strasu cinienie i juz bardziej ok,tylko puls wynosi 114,a niczym sie nie denerwowalam nie cwiczylam itd...:O ciekawe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam ten problem. Spróbujcie przez miesiąc codziennie roano dreptać przez minutę w zimnej wodzie. Następnie nie wycierając nóg ubrać skarpetki, najlepiej bawełniane i to wszystko. Ale trzeba być konsekwentnym. Mi to pomogło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskaa
nawet jak bylam w szpitalu i mialam takie niskie cisnienie ze mnie nie chcieli do domu wypuscic przez to to mi poprostu bardzo ale to bardzo mocno kawe dali i tyle nie ma nic na podniesienie farmakologocznego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyban ie wiecie
co to jest niskiecisnienie - ja mialam 70/30 :o i to przez dluzszy czas - wzrastalo do 90/50.wiem ze czosnek i ser zmniejsza cisnienie... i... dla niskocisnieniowcow tez sa tabletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi lekarz kiedyś
polecił...lampkę koniaku z rana:) Nie stosuje codziennie ale wtedy gdy zaczyna bolec mnie głowa (tak, tak to też jest przypadłość niskociśnieniowców). Zdarza sie to 1-2 razy w miesiącu. POMAGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Moje dziadki dostały ode mnie w styczniu ciśnieniomierz Senior z zasilaczem jako prezent i nie mogą się z niego nacieszyć:) W końcu mają coś z dużym wyświetlaczem gdzie wszystko widzą, wiedzą jaki wyszedł wynik, nie muszą się domyślać, duży guzik też na pewno ułatwia całe sterowanie itp.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska
Dnia 20.02.2019 o 15:25, Gość ada napisał:

Moje dziadki dostały ode mnie w styczniu ciśnieniomierz Senior z zasilaczem jako prezent i nie mogą się z niego nacieszyć:) W końcu mają coś z dużym wyświetlaczem gdzie wszystko widzą, wiedzą jaki wyszedł wynik, nie muszą się domyślać, duży guzik też na pewno ułatwia całe sterowanie itp.

 

Pochwalę też ten polski Simple. Nie kosztuje dużo a jeśli chodzi o parametry niczym nie różni się od dwa razy droższych wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Kiedy szukałem małego i wygodnego urządzenia, to w moim wypadku wybór padł na ciśnieniomierz Simple. Mogę mieć go zawsze przy sobie, do tego nie ciśnie w rękaw. Jestem bardzo zadowolony z użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość attt
Dnia 13.06.2019 o 14:04, Gość marek napisał:

Kiedy szukałem małego i wygodnego urządzenia, to w moim wypadku wybór padł na ciśnieniomierz Simple. Mogę mieć go zawsze przy sobie, do tego nie ciśnie w rękaw. Jestem bardzo zadowolony z użytkowania.

Tez polecam ten cisnieniomierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×