Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namezja

KUPIĘ suknię ślubną TARNÓW i okolice

Polecane posty

Gość Namezja

moje wymagania: śnieżnobiała 2 - uczeńsciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulka
Mam do sprzedania piękna białą suknię ślubną (gorset ze spódnicą), rozm. 34-36 na wzrost ok. 164-170 cm. Dla zainteresowanych prześlę zdjęcia e-mailem. Gorset zasuwany z tyłu na zamek, dodatki haftu, ozdobna różyczka, spódnica w kształcie litery A, upięta w kilku miejscach, Polecam. Suknia używana tylko jeden raz, wyczyszczona chemicznie, idealny stan. Sprzedam Tanio!!! Kontakt 0 505 768 553 Region: Brzesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namezja
Droga TULKO podaj mi Twoj nr GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namezja
a mój nr GG 6195403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kica
jesli interesuje cię kolor ecru to ma piękną 3-częsciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namezja
HEJ KICA wysłałm Ci e-maila - sprawdz poczte !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAIL
BIALA 2 CZESCIOWA = HAFTOWANY GORSET + SPODNICA Z TRENEM (TREN MOZE BYC PODWIAZANY ORAZ HALKA Z KOLEM SUKIENKA FRANCUSKA MOGE WYSLAC FOTKI NA EMAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOMIKA
moja koleznka miala bardzo ladna suknie slubna i jest gotowa ja sprzedac gorset i spodnica z trenem podpinanym slicznie wygladala daj maila to dam Ci na nia namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez poprosze
dziewczyny jesli moge - to rowniez poprosze o zdjecia i cene :) pozdrawiam jooasienka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra23
witam mam do sprzedania piekna suknie slubna z salonu sukien Emilii.F kosztowala 1800zl gorset i spodnica z trenem podpinanym kolor snieznobialy:) ładnie sie mieni w Kosciele gratis dodam rekawiczki i welon dlugi tzw mgiełka cena 500zł zdjecia moge wyslac rozmiar 38 moje gg 1869376 jak cos to pisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania suknię ślubną (gorset + spódnica), rozmiar 40/42, wzrost 164cm, kolor biały. Gorset wykończony koronką, taki same element koronki jest dodany na spódnicy ale bardzo delikatny tylko w jednym miejscu oraz na welonie. Gratis do sukienki: welon, dodatki do włosów, rękawiczki. Sukienka była tylko raz noszona i od razu czyszczona w pralni chemicznej. Zainteresowane dziewczyny prosze o kontakt prześlę zdjęcie kinia2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z zespołu
najlepiej w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez mam do sprzedania suknie sslubna 2 czesciowa snieżno białą rozmiar 36 lub małe 38 jak macie ochote wysle zdjęcia na maila sukienka jest naprawde bardzo ładna i nie chce za nią duzo pieniędzy pozdrawiam... mozecie sie odezwać na gg 7934179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobcia
Ciao.Mam do sprzedania sukienkę ślubną jednoczęściową,rozm 36,wzrost 160+ obcas 6cm.Sukienka jest śliczna,zdobiona perełkami, z kwiatkiem z boku,który dodaje zwiewności i romantyczności.Dołożę welon długi,też buciki (36).Cena do uzgodnienia na pewno mniej niż 1000 zł.Pozdrawiam słonecznie.Miłe takie przeglądanie i szukanie sukienki:)Sukienkę można przymierzyć w Poznaniu,Bochni(lub okolice),ewentualnie Szczecinie.Samych radości życzę Bogusia....ps:zdjęcia mogę na emaila przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi1ena
Sprzedam przepiękną 2-częściową, śnieżnobiałą suknię ślubną AGORA model 24-80, rozmiar 36/38-regulacja gorsetu. Regulowany gorset i oddzielne rękawy uszyte z pięknej,mieniącej sie kryształkami Svarowskiego delikatnej koronki z motywem kwiatów, wspaniale komponują się z kilkuwarstwową spódnicą, która ma podwiązywany nieduży tren. Mam do niej dwie halki-na 3 kołach nadaje kształt, a tiulowa objętość-dzięki temu suknia wygląda jak z bajki. Gratis welon,ozdoba do włosów,halka na 3kołach,buty(36rozm).polecam bo suknia jest przepiękna! Zdjęcie katalogowe nie oddaje jej uroku (jest w kolorze ecru z różem-a moja jest cała biała). zdjecia mailem.Cena 1200zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajada
SPRZEDAM SUKNIĘ ŚLUBNĄ. Suknia jest jednoczęściowa z halką w kolorze białym usztywnioną kołem, góra pokryta jest koronką ułożoną w szpic. Stan bardzo dobry. Dodatki: - welon: 48 cm, z białą lamówką, na grzebyku, - stroik do włosów, - ozdoba na szyję. Wymiary sukni: obwód klatki piersiowej: 101cm ob. pasa: 85cm, dłg. stanu: 41cm dłg. sukni: 146cm dłg. spódnicy: 116cm. W razie pytań proszę pisać na kajada@poczta.onet.pl. Zainteresowanym prześlę zdjęcia. P.S Do sukni dodam gratis w postaci nowych zaproszeń ślubnych z kopertami i karteczkami w środku z informacją o miejscu przyjęcia. Zaproszeń wraz z karteczkami jest: 24 szt.Mam jeszcze 21 szt takich karteczek, które też dołączę do tego zestawu.Ktoś kto zrobi z nich użytek nie będzie żałował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajada
Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem sukni to Proszę pisać na kajada@tlen.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakosia
TOMEK i AGA KOMIS SUKNI ŚLUBNYCH ul Targowa 72 Dworzec Wileński Pasaż handlowy przy peronie PKP Lokal 35 Tel 0 506 537 442 Pon-pt:12.00-19.00 Sobota:11.00-16.00 e-mail:aga15123@wp.pl www.suknieslubne.fr.pl Oferujemy suknie ślubne z renomowanych salonów:CYMBELINE,MADONNA,AGORA,SINCERITY...oraz wiele innych marek istniejących na naszym rynku. SKANDALICZNIE NISKIE CENY od 400zł SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-11
Suknia jest biała, dwuczęściowa. Gorset na zamek, wykończony złotem i platyną. Dodatki: halka z kołem, rękawiczki, stroik do włosów. Rozmiar: 36-38 GG 3832089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka22C
CalkaEwa@interia.pl suknia z kwietnia 2007 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cklaudia
piekna snieznobiala suknia sluba 2-czesciowa gorset- sznurowany, wykonczony piekna koronka spodnica -na 2 kolach(ale nie duzych)z jednej strony drapowana podpieta kwiate dodam welon 2 warstwowy z ozdoba rozmiar 40-42 na 168+obcas mozna skrocic tarnow-mozliwosc przymiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola86
Witam wszystkie Panie zainteresowane kupnem wyjątkowej sukni na Najpiękniejszy dzień w życiu. Mój odbył się w czerwcu tego roku. Mam do sprzedania w idealnym stanie suknie ślubną z firmy Agnes. Kosztowała mnie ona 2800zł ale czułam sie w niej naprawdę wyjątkowa. To nieopisane uczucie wystąpić w tak wspaniałej sukni.Wszystkim gorąco polecam. Rozmiar 38 na około 170 z możliwością skrócenia, śnieżno biała, gorset + rozłożysta spódnica. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anko
witam, jeśli ktosbyłby zainteresowany to mam piekną suknie znanej firmy CAMBERLINE PARIS do sprzedania. kolor ecree/stare złoto. atrakcyjan cena. Suknia : czyli spódnica z gorsetem haftowanym, halka i długi welon tez haftowany i do tego bolerko. naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RICZIM20
WARSZAWA M20 DO WYNAJECIA Na wesele do ślubu, sesje zdjeciowe, imprezy, do filmu , itp. Samochód wynajmuje wraz z kierowcą stosownie ubranym na daną okoliczność. Rzadko spotykana na Polskich drogach. ZABYTKOWA WARSZAWA M20 Opis samochodu -Rocznik 1954 r -Zarejestrowany jako zabytek -W 100% oryginalna -Dostojny wygląd oraz komfortowe wnętrze wykończone skórą. -Kolor złoty metalic. Zapraszam do osobistego obejrzenia auta co napewno pomoże w podjęciu decyzji... Ślub 700zł. W cenie elegancko ubrany kierowca, przygotowany samochód. (NA CZAS TRWANIA UROCZYSTOSCI SLUBNEJ) (wiecej informacji pod nr tel 0146859723 /0696091579) „WarszawaTen wyjatkowy samochód moze sprawic aby ten najwazniejszy dzien w Waszym zyciu byl naprawde niezapomniany! Zabytkowa, oryginalna i elegancka ” wraz z milym kierowca sprawia iz moment przyjazdu utkwi Panstwu oraz wszystkim uczestnikom wydarzenia gleboko w pamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z okolic Tarnowa , sprzedam suknię ślubną bardzo tanio. Jest biała dwuczęściowa, rozmiar 36-38 , przeslę zdjęcia na e-maila. dodam do tego gratis welon rękawiczki ozdobę do włosow ... Jeśli jest ktoś zainteresowany to piszcie na kropeczka00@op.pl przeslę zdjęcia i podam cenę i resztę szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniczek
Witam mam do sprzedania białą suknie ślubną jednoczęściową rozmiar 38 wraz z bolerkiem z krótkim rękawem. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o e-mail to prześlę zdjęcia. Suknia była raz używana i zakupiona we wrześniu 2007roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka1982
SUKNIA ŚLUBNA BIAŁA RAPHAELLA z salonu Margarett W marcu tego roku zakupiłam w salonie Margarett nową suknię ślubną, prostą, zgrabną i piękną. Była założona tylko raz z okazji ślubu w kwietniu, w tej chwili jest już wyczyszczona i gotowa, aby cieszyć oczy innego pana młodego. Do sukni dołącze bolerko z długim rękawem - imitacja białych norek. Komplet (suknia + bolerko) nadaje się idealnie na każdą pogodę co jest dodatkowym atutem zachęcającym do jej zakupu ;) Wymiary sukni: * pas: 82cm (suknię można zwęrzyć, gorset jest regulowany) * biodra: 98cm * biust: 98cm * dł sukni od pasa: 103cm (regulowane przez podwinięcie paska) * długość gorsetu od pach: 31cm * wysokosc ramiaczek: 14cm * długość rękawów bolerka: ok 58cm Moje odczucia? Suknia posiada małe koło w halce, dzięki czemu nie potykałam się, gorset nie zsuwał się, ramiączka nie spadały - osobiście nie miałam żadnych problemów. Do sukni mogę dołączyć ozdobę do włosów wartą 80zł, widoczną na drugim zdjęciu - są to biały niewielki kwiat ze srebrnymi listkami i wsuwki imitujące kropelki rosy. Wartość sukni nowej w salonie wraz z dodatkami to ok 2.500,00zł - sprzedam za 1/3 tej ceny + bolerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×