Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namezja

KUPIĘ suknię ślubną TARNÓW i okolice

Polecane posty

Gość reniaz-d
Sprzedam suknię ślubną jednoczęściową z lekkim trenem kolor ecru. Rozmiar 44-46, wzrost 170cm Suknia z podwyższonym stanem(odcinana pod biustem).+ welon 3częściowy(2+1)delikatnym haftem na brzegach. Suknia idealna by zakryć brzuszek do tego rękawiczki krótkie nieużywane. Możliwość przymierzenia i obejrzenia po uzgodnieniu. W Dębicy Cena:700 zł -do negocjacji . Zdjęcia przysyłam na e-maila . E –mail zima-dziegiel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłapciszek
Kupię białą sukienkę ślubną okolice Krakowa;gagura@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funisko
Piękna jednoczęściowa śnieżnobiała sukienka AGNES 1686 170 cm wzrostu i 5 cm obca, w biuście 90 cm (możliwa lekka regulacja: do połowy zamek a od połowy sznurowana) w pasie 70 cm. Pozdrawiam przyszłe Panny Młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apk
Ja również mam do sprzedania suknie ślubną - dwuczęściową Papilio model 824 Gardenia,rozmiar 38 wzrost 170 cm + 5 cm obcas z możliwością skrócenia kolor ecru- suknia jest bardzo wygodna lekka, w stylu greckiej bogini - polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka 85
Mam do sprzedania suknie ślubną 2 częściową 38 w kolorze biało rózowymGorset sznurowany na plecach co pozwala bardzo dobrze dopasować do figury. (model taki bardzo dobrze maskuje zaokrąglony brzuszek).Spódnica z gładkiej tkaniny z podczepieniami . Halka do sukni jest na 3 kołach Mogę przesłać dodatkowe zdjęcia e-mail-em.Możliwość przymiarki w Warszawie. cena 800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam do sprzedania piękną jednoczęściową suknie śluibna ecru :) na wzrost maks 170 cm, rozmiar 36. do suknie dolącze welon, ozdoby na szyję, podwiozkę i buty. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e8218f324035549.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d11e3148e6f53f9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/008034b6483aeb7c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam śliczną, jednoczęściową suknie ślubną, śnieżnobiałą z krótkim podpinanym trenem i koronkową stójką. Rozmiar 36/38- suknia jest wiązana z tyłu dlatego pięknie dopasowuje się do figury, na wzrost – 160-166cm +obcas 4cm. Z boku ma wstawkę z tej samej koronki co wykonana jest stójka. Suknia kupiona w salonie ślubnym na ul. Targowej w Tarnowie, założona tylko raz, po profesjonalnym czyszczeniu chemicznym. Do sprzedania mam również kamizelkę męską, biała. Cena sukni- 850 zł - do negocjacji. Zdjęcia mogę wysłać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1986
SUKNIA ślubna używana,biała,na kole,wzrost 164-170, rozm.38-40,welon, 2pary białych rękawiczek, podwiązka,ozdoby do włosów.Suknia ma delikatne liliowe dodatki. Możliwość wysłania na e-maila większą ilość zdjęć .Cena sukni wraz z dodatkami oraz kosztem wysyłki to 350zł. gadu-gadu 5534419 e-mail a.ratmed@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyleczek motyleczek
Ja bede miec do sprzedaniaa suknie MAGGI SOTTERO - STELLA, :) Jesli jestes zainteresowana... + długi plaszcz z trenem z futerkim przy rekawach ( aukcja allegro wpisz w wyszukiwarke ZIMOWA PROPOZYCJA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenia
sprzedam suknię ślubną za 600zł jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt marzenia.dida@interia.pl zdjęcia sukni prześle na E-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloonka
Witam! Mam do sprzedania piękną białą suknię model Miracle z salonu Cymbeline w Krakowie. Szczegóły dotyczące sukni: http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=2462 Więcej zdjęć mogę przesłać na maila :) Zapraszam na przymiarkę w Dąbrowie Tarnowskiej lub Krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Witam!!! ----Pronovias Donaire----- Po 25.07.2009 bede miała do sprzedania snieżnobiałą, falbaniastą suknię - w hiszpańskim stylu - z obnizonym stanem - pięknie zdobiona, lekka i romantyczna:) z pięknym trenem, który podpina się pod spód i nie tworzy tzw. "kuperka" Polecam!!! Cena do negocjacji!!!Na przymiarke zapraszam do Tarnowa:) tu są szczegóły ogłoszenia i zdjecia http://www.we-dwoje.pl/hiszpanska;suknia;-;pronovias;-;donaire,ogloszenie,21714.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukniatarnow
SPRZEDAM PIĘKNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ ,firmy Sweetheart zakupiona w Krakowie, rozmiar 36, wzrost około 167, można skracać i zwężać. Suknia jest biała, jednoczęściowa, w stanie idealnym, bez żadnych zniszczeń, wyprana w profesjonalnej pralni. W skład kompletu do sukni dodaję przepiekny welon, halkę, kwiat do włosów, profesjonalny pokrowiec oraz buty. To naprawdę okazja! Zainteresowanym osobom wyślę zdjęcia na maila. ZAPRASZAM DO PRZYMIARKI!!+++++ sukniatarnow@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania kilka nowych sukni ślubnych.Likwiduję sklep.Sprzedam tanio.Rozmiary od 34/36 do 42/44 kolory: ecri,białe,śmietanka, biało brązowa.:):):):) Zainteresowane Panie proszę pisac ,zdjecia wysle na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam do sprzedania przesliczna suknie slubna z tiulem zainteresowane pisac wysle zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosza85
Witam! Mam do sprzedania piękną, białą suknie ślubną firmy Afrodyta. Rozmiar 38-40, cena 1500-do negocjacji. Chętnie wyślę zdjęcia na maila.Jestem jej pierwszą właścicielką. Suknia jest wyczyszczona, w bardzo dobrym stanie, jednoczęściowa, dwuwarstwowa z osobną halką na średnim kole. Model sukni- litera A, jest sznurowana z tyłu co daje możliwość bezproblemowego powiększenia bądź zmniejszenia rozmiaru. Suknię zdobią pionowe marszczenia na biuście i ozdobne kwiatuszki z perełek, których nie widać dobrze na zdjęciu, natomiast pionowe marszczenia sięgające od talii po biodra, doskonale maskują wszelkie niedoskonałości figury. Dodatkową ozdobą jest piękny kwiat przypięty do boku. Z tylu suknia posiada tren, który bardzo łatwo podpina się do sukni za pomocą pętelek. Suknia jest bardzo wygodna, lekka, doskonale trzyma się na biuście ( w razie potrzeby jest możliwość dopięcia ramiączek z czego nie korzystałam), nie przeszkadza w tańcu. Istnieje możliwość dokupienia gładkiego, długiego do ziemi welonu, który przepięknie się mieni oraz bolerka obszytego tymi samymi zdobieniami co posiada suknia a także butów- białych, skórzanych, rozmiar 37, bardzo wygodnych. Dla pana młodego kamizelka rozmiar 48 oraz musznik. Zapraszam do oglądania i przymierzania sukni. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata23
Sukienka ślubna princes - roz 36/38 - malbork Witam Mam do sprzedania przepiekną suknie ślubną , w której każda Panna Młoda wygląda jak księżniczka. W tak wyjątkowym dla Ciebie dniu nie warto wypożyczać sukienki, bo wypożyczenie wyniesie drożej niż kupienie sukni. A dodatkowo dorzucam gratis halkę z kołem i bolerko na długi rękaw. A więc moze jednak warto??? Opis sukienki: - sukienka składa się z gorsetu i spódnicy (+ halka z kołem GRATIS ) - gorset jest sznurowany z tyłu wstążką i usztywniany z przodu na biuście drutem a nie gąpkami - nie ma jakotakiej miseczki wszystko zalezy od indywidualnego rozmiaru biustu, gorset dopasowuje się do biustu , ja mam miseczke B , ale na C także będzie pasowało bo gorset jest sznurowany mozna ciaśniej związać i można też luzniej - sukeienka idealnie będzie leżała na Pani z rozmiarem 36, lecz jest możliwosć przerobienia jej na rozmiar 38 ( od nowego suknia miała rozmiar 38 panie w salonie dopasowały ją do rozmiaru 36 robiąc zakładki, więc jest mozliwość aby z powrotem wróciła do rozmiaru 38 bez widocznych śladów na sukience ) - zdjęcia nie oddają w pełni efektu suni, więc zapraszam do przymiarki w Malborku - mam 170 cm wzrostu i miałam buty ślubne na 6cm obcasie tak aby sukienki nie ciągnąć po ziemi , ale i nie była zakrutka - długość pod biustem zalezy od zawiązania gorsetu więc nie da sie podać długości - najlepiej zapraszam do przymiarki w malborku wtedy będzie wszystko wiadomo, - sukienka niposiada żadnych uszkodzeń ani plam, nie jest postrzępiona - talia 75 cm ale może być więcej bo tak jak pisałam gorset mozna zasznurować ciaśniej bądż luzniej - sukienka jest rozszerzana od pasa w duł więc nie mają znaczenia centymetry - sukienka układa się tak jak wczesniej ponieważ była oddana do czyszczenia w tym samym miejscu gdzie ją kupiłam ( salon sukien slubnych) - od pachy do ziemi 135cm ZAPRASZAM DO PRZYMIARKI W MALBORKU NAWET JEŚLI NIE JESTEŚ DO KOŃCA ZDECYDOWANA CZY KUPIĆ ODEMNIE TĄ SUKIENKE CZY NIE. W przypadku jakich kolwiek pytań proszę pisać lub dzwonić , zachęcam :) pozdrawiam, malgorzata_korinth@wp.pl 660-825-673

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igem
suknia rozmiar 46 , ecru, kontakt 505147442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×