Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta z grudziadza

jem zdrowo, a bardzo szybko chudne

Polecane posty

Gość kobieta z grudziadza

szczerze mowiac nie jest to reklama nowej diety ;) Chce sie zdrowo odzywiac i wydaje mi sie, ze tak wlasnie robie. Niepokoi mnie tylko zbyt szybki spadek wagi: niedziela: waga - 64,7 jadlospis: - danone activia + 5 łyżek płatków owsianych - jabłko - mrożone truskawki + jogurt naturalny - rybka + kalafior z brokułami+ 2 pomarańcze - szklanka soku warzywnego poniedzialek waga - 63,5 jadlospis: - danone activia + 5 łyżek płatków owsianych - szklanka soku warzywnego - filet z mintaja+ ryż - 2 sklapnięte kromki razowca z pasta tunczykowo warzywną i chudym serem - jabłko+ pół deseru owocowego wtorek waga - 63 jadlospis: - danone activia + 5 łyżek płatków owsianych - szklanka soku warzywnego - brokuły+ ryż - 2 sklapnięte kromki razowca z pasta tunczykowo warzywną i chudym serem - jabło - rano 5:00 - szklanka kisielu (wstaje wczesnie i zapobiegam ta kssaniu w zoladku) dzisiaj: waga: 62,6 chyba troche za szybko, prawda? posilki jem regularnie, uprawiam sport (rower, cwiczenia, biegi) i jestem wysoka: 178cm. nie chce juz chudnac, wiec co zrobic, by zdrowo sie odzywiac i tak szybko nie tracic wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z grudziadza
dobra, co ja robie nie tak!? :( czy jem za malo? nie wydaje mi sie - ciagle jestem syta... a wlasnie zatrzymalam krwotok z nosa :( czemu jestem oslabiona? Co robie nie tak jak powinnam? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z grudziadza
moze konkretniej? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto to ma być zdrowa dieta
to jakaś ścisła dieta odchudzająca a nie normalne odżywianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z grudziadza
to co proponujesz? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie to ścisła dieta
odchudzająca i jeśli regularnie uprawiasz sport to w pewnym momencie organizm odmówi Ci posłuszeństwa i nie będziesz miała sił tak mało jedząc tak intensywnie ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie to ścisła dieta
ja proponuję w momencie, gdy przestaniesz czuć się syta, bo taki moment nastąpi jeśli cały czas trenujesz po prostu dodać do jadłospisu coś więcej do jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z grudziadza
dziekuje. musze sie przyznac, ze od 5 dni z powodu kontuzji palca musialam przerwac bieganie :( ale wroce do tego od poniedzialku i wtedy zaczne zwiekszac jadlospic. Drugim wyznacnzikiem tego, ze moja dieta wyglada tak, a nie inaczej to to, ze moge przeznaczyc na jedzenie tygodniowo max 50zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam wszystkim
to jeśli oszczędzasz kup sobie zamist tej activi np. jogobelle light tez jest zdrowa a napewno tansza. Ja tez mam ograniczony limit pieniezny i nie jem truskawek :P ale np. brzoskwinie albo ananas z puszki (czesto sa w promocji) Radziałbym Ci dorzucic do diety chleb!!! To napewno nie bedziesz tak chudnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z grudziadza
trudkawki kupil mi akurat chlopak, zebym nie byla smutna ;) sama tez sobie tego nie kupuje :) ale z activii gdybym zrezygnowala na rzecz tanszych jogurtow, to moglabym kupic ogromny bochenek razowca... macie glowe :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam wszystkim
a no widzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam wszystkim
a jesli chesz mieć dobrą przemianę materii to pij kawe zbożową Anatol kosztuje 2 zł 35torebek a działa lepiej niz Activia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za mało białka
troche wiecej mieska, jakas piers kurczakowa gotowana, 2 plastry wedliny na sniadanie, watrobke drobiowa (b. duzo zelaza, powinna przestac leciec krew z nosa). nie dostarczasz glownego budulca... powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaa52
mójkolega miał 120 kg zaczoł się odchudzac icieszył się jak szybko chudł Sek w tym że niewiedział że jest chory naraka złośliewego zmarł po roku może ważył50 kg przy wzrośćie185 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z grudziadza
dzieki zuzia - zawsze moge umrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to nie jest zdrowe odzywianie tylko glodowka !!!gdyby to przeliczyć sadzę ze brakowałoby nawet do 1000 cal a zatem nie dziw ,ze tak ci waga spada :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z grudziadza
to jak jest za 50zl/tydzien? bialy chleb + ziemniaki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety z grudziadza
czy odchudzalas sie juz wczesniej moze?? Czy to twoj pierwszy raz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pypypypypypypyppy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jest tutaj wredny
podnosi stare głupie tematy ,żeby powkurwiać grubaski, chwała mu za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×