Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość foczka foczusia

kto ma kredyt na mieszkanie?

Polecane posty

Jasssna cholera, coraz mniejszy wybór...trzeba szybko się pozbyć mojego obeznego małżonka to może się jeszcze jakaś szansa nadarzy..... :D :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam jakąś szansę, wiecie ...jakiś lifting, odsysanie tłuszczu dzieniegdzie i może dałoby radę....32 latka mi trzaśnie w listopadzie :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mają ślubu - oboje są bogaci ona golfistka stara taka z twarzy widac zmarszczki , blondyna. chyba gdziej jest na gwiazdach o niej - poszperajcie. Ni i ślubu nie planują. Pozatym Mateusz i mame i córke bzyka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie już nie ma --> więc JP działaj, działaj! :-D Co do mieszkania w wynajmowanych - ja mam wprawę, bo się \"tułam\" od czasów studiów, czyli prawie 12 lat... Można się przyzwyczaić. Pod warunkiem, że ma się z właścicielem dobre układy. W obecnym mieszkaniu jestem już piąty (szósty może?) rok i to teraz właścicielka w zasadzie obawia się, żebym przypadkiem nie chciała się z dnia na dzień wyprowadzić. (strasznie ostrożna osoba, nie mieszka w Warszawie) Dlaczego nie brałam kredytu? Bo wciąż brakowało dostatecznej kwoty na wpłatę własną. Teraz jest nieco inaczej, szerzej udziela się kredytów na 100% wartości inwestycji. Może też się kiedyś łudziłam, że ktoś będzie chciał ze mną zarabiać na większe mieszkanie - ale w porę pozbyłam się złudzeń! :classic_cool: :-D Martwi mnie tylko, że nie mam kiedy zająć się szukaniem mieszkania, no i formalności nieco przerastają. (tak, wiem, że mi zaraz napiszecie, ze to nic takiego :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobita..to faktycznie staruszka jestes .oj to w takim razie ja tez juz podchodze w podeszły wiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusznierewicz odpada ..zostaje młody piekny i bogaty kammel:P...... tez juz zajęty przez Kasię. No jakoś trzeba zakamuflowac swoje zainteesowania panami. W takim razie i kammel odpada. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas zbierac nie na wyprawke dla dzieci, nie na remont mieszkania ale na liffting, odsycanie tłuszczu i botoks:P..ależ czuję sie stara. Po ile sa laski? iinteresowałas sie juz laskami? Chciałabym taką z metalową rączką z łebkiem np księdza Rydzyka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas zbierac nie na wyprawke dla dzieci, nie na remont mieszkania ale na liffting, odsycanie tłuszczu i botoks:P..ależ czuję sie stara. Po ile sa laski? iinteresowałas sie juz laskami? Chciałabym taką z metalową rączką z łebkiem np księdza Rydzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wymiękam.....lalusie w stylu Dowbor i Kamel odpadają ....ja potrzebuję silnego prawdziwego mężczyzny....może Linda??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas zbierac nie na wyprawke dla dzieci, nie na remont mieszkania ale na liffting, odsycanie tłuszczu i botoks:P..ależ czuję sie stara. Po ile sa laski? iinteresowałas sie juz laskami? Chciałabym taką z metalową rączką z łebkiem np księdza Rydzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina-----> świetny rocznik:D:D ja sobie co nieco sama porobie , cycuszki przed lustrem itp.Oczy tylko musi ktos mi zrboić :P:P kumpel z pracy obiecał co nieco odessac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuż za kobitą....:P szukam jakiegos bogatego i przyvhodzi mi do głowy Wisniewski. jeszcze masz szanse:P odbic go Świątczakowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kredyt na mieszkanie z PKO BP na 25 lat, raty obecnie 580 zł (franki szwajcarskie) , raty malejace :-D, wpłata 20% wartości mieszkania (to był warunek otrzymania kredytu + zdolność kredytowa) Mieszkanie kupilam za 80.000,- zł. w spółdzielni mieszkaniowej (te mieszkania są najtańsze na rynku) 2 pokoje, 39 m kw. 2 p., bez balkonu, Poznań :-D Uważam, że zrobiłam bardzo dobrze, bo płacę za swoje. Wynajmowalam z mężem kawalerkę to płacilismy 500 zł miesiecznie + stale opłaty. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×