Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BLADA TWARZYCZKA

CO ZROBIĆ BY TWARZ NIE BYŁA BLADA!POMÓŻCIE,PROSZĘ!!!

Polecane posty

Gość BLADA TWARZYCZKA

Jestem osobą o ciemnej karnacji,ale moja twarz jest dość blada.Nie wiem co z tym zrobić.Myślałam o jedzeniu dużej ilości marchewki,ale nie wiem czy to rzeczywiście pomaga.Chciałabym to osiągnąć naturalnie,bez udziału kosmetyków kolorowych.Proszę podpowiedzcie mi co zrobić.A może jakieś kremy?Sama nie wiem.A może ktoś osiągnął super efekt po jedzeniu marchewki.Piszcie,proszę raz jeszcze:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue sky the sun
Spróbuj kremu Ziaji SOPOT...daje lekki koloryt na twarzy, ale nie jest samoopalaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAZE TAJSKIE WARSZAWA KURSY
opalaj sie sok z marchewki, pomaranczy moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka1112
Mam ten sam problem :(. Używałam kremu SOPOT Ziaji jednak to nie dla mnie. Faktycznie nadaje twarzy fajny koloryt jednak jest dość tłusta, a ja mam tłustą cerę, dostaję po tym kremie strasznych wyprysków. Co do marchewki to rzeczywiście działa. Jednak im więcej się jej zjada tym bardziej jest się POMARAŃCZOWYM, a nie opalonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjtjgj
ja dzisiaj lezalam 2h na sloncu, troche mi buzka nabrala kolorow:) (dodam ze przez cala zime chodzilam raz na 2 tyg na 10 min na solarium wiec moja skora jest troche przyzwyczajona choc mam jasna karnacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne radze jesc duzej ilosci marchwi i pic sokow z tego warzywa. Owszem, pic mozna, ale nie np. 2 razy dziennie czy codziennie, bo twarz nie zrobi ci sie ladnie opalona a ZOLTA!! bedziesz wygladala jakbys miala zotaczke:/ i to nie tylko moj osad, mam kilka kolezanek ktore juz tego probowaly i nic z tego dobrego nie wyszlo... Polecam: Capivit Sun System lub Solarin (2-3tyg. 1tabl. dziennie przed wyjsciem na slonce, bardzo szybko zrobisz sie brazowa, nie popazona i opalenizna dlugo sie bedzie utrzymywac:) ). Do tego moze byc tez ten krem Sopot (zuzylam go 2 opakowania i dopiero pod koniec 1 widac bylo delikatne efekty..hmm, no ale lepsze to niz nic), sa tez kremy wyrownujace koloryt skory np. z Avonu kosztuje ok.20zl. lub w kosmetycznych tez mozna o takie poptyac, jesli nie chcesz z tej firmy. Poza tym firma Johnson$Johnson wydala teraz serie do ciala i twarzy HOLIDAY SKIN, maja w ofercie krem brazujacy do twarzy (do suchej/normalnej i do mieszanej/tlustej), z tego co wiem (czytalam wiele opinii) nie brudzi, ladnie pachnie, nie pozostawia plam i ogolnie jest BRDZO DOBRY:) kosztuje teraz w promocji ok.13zl. Jest tez np. z firmy Flos Lek samoopalacz do twarzy, nadaje bardzo delikatny odcien opalenizny, NIE SMIERDZI JAK KAZDY SAMOOPALACZ LECZ LADNIE PACHNIE i jest tani ok.12zl. :) Wiec mysle ze masz spory wybor;) wybierz cos dla siebie:) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoopalacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pomysł
Jeśli chcesz opalić twarz musisz albo uprawiać jakiś sport (żeby się pocić), albo co jakiś czas polewaj twarz wodą. Na wodę ekstra się opalisz, bo kropelki wody działają jak soczewka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLADA TWARZYCZKA---> Nie sluchaj czasem takich glupot, jak walnal ktos tutaj nade mna:| zalosne...toz to pierwszy krok do zniszczenia skobie skory!! puknij sie zanim cos takiego napiszesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blade twarze sa na topie
Popatrz sobie na modelki - sa bialutkie. Najwyzej troszke dobrego rozu. Przynajmniej nie jestes pospolita jak wszytkie solarki. Nie niszcz cery! W Australii np blade dziewczyny maja straszne wziecie. To naprawde jest ladne - taka gladziutka porcelanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy masz bladą cerę: mała łyżeczka tymianku (najlepiej suszonego, do kupienia w każdym sklepie zielarskim):) oraz 200 ml wody Tymianek zalej wrzącą wodą, a po 5 minutach przecedź przez sitko. Wywar wlej do butelki zaopatrzonej w rozpylacz (chyba już używałaś samoopalaczy w sprayu:)) takim specyfikiem zraszaj twarz i dekold. poprawi to ukrwienie skóry i jej koloryt. to naprawdę pomaga polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peekaboo
hmm.. Tez mam problem z dosc jasnym kolorytem skóry twarzy...sopot jak kto woli, bo u mnie np. to u nasady wlosów i przy uszach (tam tez sa delikatne wloski) zostawial zolte paski - jakbym maske miala nalozona na twarz... poza tym od razu to on nie brazuje.. trzeba go troche wiecej na twarz nakladac jezeli chce sie miec szybki efekt ... nie polecam natomiast kremu z Bielendy - o matko straszny syf!!! nic nie daje w dodatku zatyka strasznie pory ( zreszta jak prawie kazdy brazujacy krem). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLADA TWARZYCZKA - ja od niedawna używam samoopalacza do twarzy z firmy Dax Cosmetics w piance. Jest super bo ma bardzo lekką, nie tłustą konsystencje. Mam tłustą cerę i jak dla mnie jest rewelacyjny, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FICIA
po ile jest ten DAX COSMETICS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka mi pomogła, ale ja mam jasną karnację a somoopalacze są tanie tak koło 7-9 zł i pomagają natychmiast, nie mam s nimi żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasiczek
mam strasznie jasna karnacje trzy jakbym poszla dwa razy do solarium na 10 min nic by mi sie nie stalo? mam 16 lat prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz isc na 10 min od razu bo sie spalisz, musisz zaczc od 5 lub 6 min, najlepieje bedzie jak u kosmetyczki powiesz ze idziesz to soalrium pierwszy raz ona ci poleci na ile masz pojsc ale napewno nie wiecej niz 5,6,7 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśka1123
Nie idź odrazu na 10 minut... Ja popełniłam ten błąd i tak się spaliłam że nie mogłam nawet siadac bo mnie pupa piekła... Zgadzam się z komentarzem powyżej... Idź na początek na 5-6 minut... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa1
witam. Mam probelm, w ogoe mi sie twarz nie opala. moge siedziec godzinami na soncu i nic..;/ cale cialo wszysko opalone a twarz blada... czy jest jakis sposob ,zeby to zmienic? meczy mnie juz to... nie lubie uzywac fluidu jak juz to jakos lekko pudrem... ale on wiecznie sie ne trzyma na twarzy... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalena1605
Witam, co mam zrobić z moją bladą twarza ?? Ogolnie nie jestem blada, tylko twa twarz.... Może brakuje mi jakis witamin albo jestem chora ???? Nakładm fluid na twarza, ale po jakims czasie i tak jestem blada. Wszyscy zawsze mnie pytaja czy dobrez sie czuje, bo tak blado wyglądam!! Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adusiaaax33
ja też jestem blada. Najbardziej gdy malo jem co jest zrozumiale. a jak i tak duzo jem warzyw itd to i tak nic nie pomaga. no chyba ze regularnie marchewka na dzien xDD cialo mam brązowe opalone a twarz... i mam blizny po pryszczach ktore widac jak jestem blada. jak sie opale to ich nie widac wiec mam specjalny brazer do twarzy - PERFECTA BRONZE :) jest fajny i nie zostawia smóg.! :) pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAwid b
Czesc ja od niedawna pije sok marchewkowy i po miesiacu mam kremowa skure potem zaczołem tego wiecej pic i po 3 miesiacach wygladałem jak murzyn ;)hehe polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkax331
Hej ;) Ja też piłam codziennie przez miesiac litr soku marchwiowego .. Efekty sa srednio zadawalajace .. Niby moja twarz nie jest blada jak przedtem, jest troche żółta. Dlatego polecam robic przerwy jesli chodzi o picie soku .. Mialam przerwe dwoch miesiecy , a teraz na nowo wracam do marchewki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadsndfusjckvxbydjglsjcnbvdfh
pij sok z buraków, może i nie jest zbyt smaczny, ale jakoś możesz sobie rozłożyć na dzień jedną butelkę i co godzinę na przykład pić po 3 łyki..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śnieżka1_sk
Pij dużo wody :) Mam podobny problem i zadziałało. Przynajmiej 2 litry dziennie, cera nabierze kolorów i mogą także zniknąć różne niedoskonałości np.: "wory" pod oczami ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zie nie godzę z żadna moda . Rasowa skora musi miec kolor . Przez dziewczynę co leczy sie z bielactwa w Poradni leczenia bielactwa w Warszawie znalazłam dla nich tonik podkład Dermotan . Pięknie zakamuflowano jej bielactwo a mi pomaga przez tydzien miec naprawde ładna twarz i rece . Czasami musze nałożyć dwa razy w tyg . Jest naturalny , odzywia skore , ale i nie brudzi odzieży , szalików , kołnierzyka . Latem kładę pędzlem pi całości Moja mama pare krop dodaje do kremu na noc i jestesmy jak siostry . Jest dobry Pierwszy raz byłam dwa tyg nad morzem . Pierwszy raz czułam sie ładna . Pierwszy raz biegałam po płazy jak struna . Czułam ze sie sobie podobam i moze troche innym . Dla mnie to moze byc prezent na SWieta . Zawsze sie uciesze . Zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poradni leczenia bielactwa znalazłam Tonik kamuflujący niedoskonałości koloru DERMOTAN . Jest tez krem taki przezroczysty creme Dermotan ( włoski ) Daje mi naturalny rasowy kolor . Nie brudzi bielizny . Nie brudzi szalików ani kołnierzyków . Z naturalnych skladnikow bo skora bielacza jest najbardziej wymagająca . Moja mama do kremu na noc dodaje sobie pare kropel i rano tez wyglada młodziej . Nie marnuje czasu na wklepywanie podkładu Zamawiamy telefonicznie i wysyłają nam poczta za pobraniem Ja jestem zadowolona . Zawsze sprawi mi przyjemność jak go dostanę jako prezent .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszło dwa razy a myślami ze PIERSZY nie wyszedł Tym lepiej bo uważam ze takie ciekawostki powinnismy sobie przekazywać . Co dobre nigdy nie reklamuja . Tez to zauważyliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy sie dowiedziałam ze samoopalacze niszczą skore z czasem ( czasami nawet po latach wychodzą pstre białe plamy albo takie brunatne jak piegi ) przestałam je używać a używam ten dermotan . Jest dobry i nawet mi bardziej odpowiada bo rece wewnątrz nie żółkną no i najważniejsze ze równy naturalny kolor mam . Moja mama oś samoopalaczy dostała takie dziwne ciemne plamki ktore starała sie laserowo nawet usunąć ale zniknęły na krotko i znow wyszły a za zabieg zapłaciła 6 tys złotych w Elita laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z tym ze jezeli pojawi sie dobry kosmetyk albo lek to nie dość ze go nie reklamuja ale szybko znika i trzeba je szukać po roznych kanałach ale najcześciej znikają zupełnie . Nie opłaca sie im produkować cos trwałego Tak jak z elektronika czy AGD Wszystko dzis sie ma psuć szybko by produkcja rosła i obroty Żyjemy w strasznych czasach Dermotan tonik używam ale i creme Dermotan tez bo mam sucha skore Creme tez dlatego ze mozna go wrzucić w torebkę i z aplikatorem jaki ma mozna zrobic sobie korektę gdzie bym nie była bez rozmazywania czy wielkich przygotowań . Pyk cyk kropeleczke i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×