Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

pudełka nowe są!!

Polecane posty

Gość midka
hey babki slyszalam ze nie kazde listki w te pudelka pasuja, wiecie moe czy Novynette pasuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalakonfitura wiśniowa
bo to są pudełka na yasmin, podobno wysyłaja tez na logest ja dostałam pudełko na yasmin, ale moje logesty spokojnie się w nim mieszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
:( ja też kcem takie pudełeczko :( i czerwone bo to mójulubiony kolorek :) ktoś pośle link ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
A płaci się za wysyłkę ?? ?? ?? dzięki za cynk że są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
dziękuję blu berry 🌼 dla ciebie :) a jakie pasują do tego pudełeczka tableteczki ?? Ps. a tam żadnego procentu nie ma co one piszą za gupoty ?? żadnego % nie ma . . . :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura
wcale nie trudno wkleic link tylko trzeba po nim dac enter albo spacje i wtedy nie ma zadnych procentow i wszyscy to tłuką na kafeterii juz z pol roku wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfitura wiśniowa
Ludzie czepiacie się pierdoły, ale tak to już jest..sa ludzie i parapety... Pisząc o tych procenatch chciałam tylko niektórym osobą ułatwić życie, ale widze, że na tym forum pełno jest ludzi typu " agresor", którzy musza za wszelką cenę komuś dogadać.... Uwaga o procentach była skierowana do osób, który ta strona nie może się otworzyć w przeglądarce...czasem mam wrażenie, że pisują tu małolaty co nawet gimnazjum nie skończyły!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
Przepraszam że uraziłam ;) mnie chodziło o to że nie zrozumiałam gdzie i jaki procenty mają być ... Wydawało mi się że przy zamawianiu gdzieś wyskakują procenty i podajecie jak uniknąć tych problemików . Ale widze że już zostało to znadinterpretowane ...a szkoda :( Nie o to mi chodziło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura
kionfitura jakbys zawsze dobrze wklejala linki to niemusialabys potyem nic tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfitura wiśniowa
ok jakoś to przeżyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konfitura wiśniowa
do CO ZA BZDURA wkleiłam tu link pierwszy raz, więc skąd mogłam wiedzieć że się nie otworzy??? nie jestem taką weteranką forum jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
Ale mi się od razu otwarło i nie miałam żadnych problemów z żadnymi procentami :/ no a tak poza tym zależne chyba kto ma jaką przeglądarke !! Ja jakoś najmniejszego problemu nie miałam :) pozdrawiam konfitura wiśniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam pudełeczko; niestey bezuzyteczne (no może lusterko się przyda) bo chociaż wpisał Novynette to przysłali mi na yasmin. No i moje tableteczki sie nie mieszczą... bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma schering nie jest producentem Novynette, więc nie produkuje pudełeczek na tak duze listki. Wszystkie tabsy tego producenta są w wąskich, któtkich listkach umieszczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
Mogę zadać pytanie bo w googlach wyszukałomi miliony produktów jakie firma schering produkuje . Ja chciałabym wiedzięc jakie tabletki antykoncepcyjne produkuje firma schering ?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stracilam juz dawno nadzieje (zamawialam w polowie kwietnia), a dzisiaj przyszlo do mnie pudelko :) Niestety na nic mi ono, bo cilest do niego za chiny nie wejdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 178968
jak wchodze na ta strone zeby zamowic pudelko to zawsze zapasy sa juz wyczerpane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka75
witajcke dziewczyny moze ktoraś odstapi pudeleczko dla której jest ono zbędene bo nie pasuja tabletki prrrrrrrrrroooooooooooosze za wysylke ja place

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka75 >>> wyslij na mój e-mail swój adres to wyslę ci pudełko na Yasmin bo mam nowiuteńkie ale juz nie biorę tabletek......mój adres mail znajdziesz w moim profilu.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także baardzo potrzebuje takiego pudełka,jeżeli ma ktoś nie potrzebne .Zaplace koszty przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko_iza
Gdyby ktoś miał odstąpić pudełeczko, jakiekolwiek... byłabym wdzięczna. Moj mail tylko_iza@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta K
Hej ja też poproszę albo namiary na tę stronę bo ten link co tam na początku był to mi nie działą . netka1987@o2.pl Używam yasmin . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akws
Ja też szukam pudełeczka. Mój ginekolog oczywiście nic nie ma, a w aptece dali mi tylko papierowe, które szybko się niszczy. Moja siostra dostała takie fajne seledynowe z lusterkiem na microgynon oczywiście od swojego gina. Jakbyście miały jakieś namiary to podeślijcie linka. Chyba że ktoś ma nieużywane to chętnie odkupię. A z innej beczki to przesyłam linka http://badanie-rynku.net.pl/index.php?new=48d4d4f08c13e za każdą wypełniona ankiete dostajecie na podane przez siebie konto 10 zł. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cracovska
To ja odświeżę temat sprzed kilku lat. otóż pilnie poszukuje pudełeczka na tabletki anty ( cyprest albo inne pasujące) i nie wiem gdzie mogę takie zdobyć. czytałam że kiedyś mona było gdzieś maila z prośbą napisać ale nie wiem gdzie. pomożecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×