Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabawkaa-teraz on będzie nią

Dziewczyny chcę mu dać nauczkę pomożecie??????????

Polecane posty

Gość zabawkaa-teraz on będzie nią

Teraz ja się nim pobawię postąpie jak on. Piszcie wszystko co moge zrobić dam mu nauczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibigail hmm
nie badz dziecinna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawkaa-teraz on będzie nią
to dla Ciebie jest dziecinada a on mógł tak postąpić chce mu pokazać jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawic go niech dojrzeje
sluchaj, nic nie rób..nie warto... ja zrobilam wiele i wygladalo to z jeog strony moze na chęc odegrania a tej chęci bylo we mnie 1%,.. chcialam zeby zrozumial pewne rzeczy, ale i tak okzalo się po czasie, ze on mial to gdzieś albo i nie...ile trwa Twoj stan i ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawkaa-teraz on będzie nią
ja mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i właśnie dlatego
żeś taka jest - facet Cię zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawic go niech dojrzeje
a ten gość ile? wiesz, nie warto...jesli jest duzo starszy to po prostu jest wyrachowany albo glupi albo po prostu mu nie podpasowalas - mogą się ludzie sobie nie spodobać, nie? No mogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonisci
to juz chyba dostl nauczke skoro go na poczatku olewalas.....teraz sie chyba wyrownaly rachunki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawic go niech dojrzeje
nie nadskakuj, nie narzucaj się, nie płacz, nie histeryzuj - odpuść ja tylko dlatego zrobilam wiele z tych rzeczy, ze nie mial mi kto powiedziec, ze nie warto...odpuść..wtedy zopbaczysz co daleje poza tym są jeszcze wokol niego pewnie inne baby, ktore mu na pewno na Twoją korzysc nie poradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj z nauczka
widocznie jak cie blizej poznal to stwierdzial,ze to nie to, Tak bywa i nie warto o tym myslec, a tym bardziej mscic sie,przeciez slubu ci nie obiecywal Rozumiem, ze jestes wkurzona,. ale z boku to tak wlasnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawkaa-teraz on będzie nią
kurcze nikt tak ze mną nigdy nie postąpił dlatego chce to zrobić zawsze dostaje to czego chce więc wiem żeby mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawkaa-teraz on będzie nią
no niewiem wszystko gra wszystko mu pasuje a nagle taka zmiana no sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam1
Jak lazil za toba jak piesek i ty go traktowalas jak zabawke to wszystko bylo w porzadku ale jak on nie ma ochoty byc juz ta zabawka to ksiezniczka sie zdenerwowala ze sie nia zabawil....hehehe I bardzo dobrze ci tak mam nadzieje ze przejrzal na oczy jaka z ciebie wspaniala dziewczyna. Mam nadzieje ze jeszcze nie jeden tak cie zrobi to moze nauczysz sie szacunku do ludzi............."zawsze dostaje to czego chce" chyba jak bylas mala dziewczynka i rodzice kupowali rozkapryszonej corce wszystko to wtedy mialas,teraz przyszedl czas na rzeczywistosc i dostalas po dupce. Nie martw sie nie pierwszy raz tak sie dzieje.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawkaa-teraz on będzie nią
to nie tak że ja się nim bawilam poprostu nie chciałam się z nim spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawic go
co za glupi powód, "zawsze dostaję co chcę" jestes do przodu o conajmniej 5lat, bo ja w Twoim wieku biegalma do rodziców do szpitali i nie mialam czasu na spotykanie się z facetami ale cos Wam powiem: łątwiej znosic inne klopoty niz fochy z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLORE
Zabawka, a gdzie Ty go poznałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawkaa-teraz on będzie nią
FLORE jak to gdzie go poznałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokaż mu że masz klase i poczucie własnej wartości ,nie odgryzaj się ,nie zniżaj się do jego poziomu,nie rób niczego na siłę. Jego nie bedzie bolało jak wyczuje ze robisz cos wbrew sobie tylko po to aby mu dopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytrew
dziewczyno ty popadasz w obsesję. Daj sobie spokój, zacznij zyc normalnie, to najlepsze co mozesz zrobic. A ty to w kolejnym topiku rozpamiętujesz , analizujesz, zaczynam go rozumiec dlaczego cię zostaweił.łatwa we współżyciu to ty nie jestes , taka pamiętliwa i mściwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam1
" to nie tak że ja się nim bawilam poprostu nie chciałam się z nim spotkać"..............................To nie tak ze sie on toba bawi,poprostu nie chce sie z toba spotykac........chyba wiecej nie trzeba tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadniczy
ale o co Ci chodzi?????nie chciałaś się z nim spotkać bo...???????a teraz masz do niego pretensję o co, że Ci nie nadskakuje????Prosze wytłumacz mi to dokładnie, bo chyba jesteś jakaś dziwna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawkaa-teraz on będzie nią
przyłapałam mojego chłopaka, jak zdradzał mnie z sekstelefonem. Umieścił słuchawkę w odbycie i wykręcił numer 0-700.., nacierając przy tym mosznę granulowanym czosnkiem i sztachając się oparami rosołu, gotowanego na kurzej łapie. Postanowiłam się zemścic i przebrana w jego prochowiec, antygwałty i pas z dildo udałam się do sąsiada, prosząc o pomoc naprawianiu kranu. Gdy naprawiał zapięłam go od tylca, rozmazująć obficie na plecach budyń waniliowy i rżąc niczym klacz wyścigowa, która wybiegła z trasy wyścigu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawka- teraz on będzie nią*
ten ostatni wpis to nie mój jakiś burak się podszywa. zasadniczy Już Ci tłumaczę a więc koleś dzwonił do mnie przez długi okres czasu, żeby się umówić a ja go ciągle zbywałam kiedy wkońcu się zdecydowałam spotkaliśmy sie kilka razy i koniec :( ALE WIECIE CO NIE BENDE SIE MŚCIĆ MACIE RACJE TO GŁUPOTA WTEDY BYŁAM WŚCIEKŁA TERAZ TROCHE OCHŁONĘŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×