Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka...

pamieciowka

Polecane posty

Gość malutka...

moze to glupie pytanko... ale hm... dzis gdy cos opowiadalam, i powiedzialam ze nie lubilam pamieciowki jak bylam w szkole... towarzystwo meski zaczelo sie smiac... domyslam sie ze jest to okreslenie zwiazane z seksem? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
tiaaa... pewnie sa jeszcze w takim wieku ze wszystko im sie kojarzy, heh, gowniarze... moze z palcowka im sie pomylilo czy pokojarzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znaffczyni
Pamieciówka to chyba walenie konia na cos co sie zakodowalo w glowie. Np widzisz jakas super laske, patrzysz na nia i potem myslac o niej jedziesz z tym koksem. A moze sie myle panowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znaffczyni
Ha, czyli jednak mialam racje !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie..
ja np. wchodze czasami do jakiegos liceum.. obserwuje dupcie jakiejs laski w obcislych spodniach..potem wchodze do kibla i wale sobie pod mysl ze spuszczam sie na jej tyłeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walidator orator
Targam zawodowo obwisłe cyce emerytowanych mistrzów sumo w domu spokojnej starości Yokohama Center:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik
"gruszkę można walić takoż - pod obraz i z pamięci" jak to nam mówi nasz wieszcz narodowy Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik.
Dobry wieczór dziewczynki! nie jesteście same,ja zawsze czuwam i ogarniam wszystko swym sokolim wzrokiem.Nie jestem pryszczatym gimnazjalistą i nie chodzę na imprezki bo mnie nudzą (mam 40 latek).Sączę piwko i przygotowuję się do milutkiej masturbacji z udziałem kocyka, z którego ułożę cipkę.Oczywiście wszystko odbędzie się przed lustrem i przy miłej relaksującej łagodnej muzyce.Hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×