Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Witaj Radosny :D Tak , Adaś jeszcze ogrodzony :) ,ale remonty powoli się kończą :) Może jak zawitasz tutaj jeszcze raz , umówimy się ( jak koledzy ,rzecz jasna :D)-\'\'pod Adasiem \"? Co Ty na to ?? Ciepło pozdrawiam ( nie próbuj dać mi kosza ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry *Jagoda Lee* :-) \"powiedz mi co mi dasz ? - zapach kwiatow, ktore znasz ?\" ;-) :-) :-) a zycie? zycie ...jest pelne niespodzianek i wyobrazam sobie Twoje zaskoczenie, gdy wypali kiedys spotkanie pod Adasiem:-) nie dam sie nigdy! nie dam sobie w kasze dmuchac ! nie dam powodu do smutku ! i...nie dam Tobie \"kosza\"..hehe... ale zapamietaj moje slowa - >>>cytuje tutaj Stanislawa Wyspianskiego: \"\"\"\"O kocham Krakow - bo nie od kamieni przykroscim doznal - lecz od zwyklych ludzi, nie zachwieje sie we mnie duch ani sie zmieni, ani sie zapal we mnie ostudzi, to bowiem z Wiary jest, co mi rumieni rozanym switem mysl i co mnie budzi. Im czesciej na mnie kamieniem rzucicie, ...sami zlozycie stos - - stane na szczycie.\"\"\"\"\" i jesli przeznaczenie takie Nam pisane, ze na ulamek secundy zycia spotkaja sie nasze drogi *Jagoda Lee* - to nie rzucaj kamieniem..hehe...ja mam i tak pancerz niewidzialny utkany z humoru, optymizmu i stoickiego spokoju --wiec trud bylby to daremny..hehe pozdrowionka! i zyczenia milego konca tygodnia - dla Ciebie *Jagoda Lee* i dla tych, ktorzy wlasnie maja zamiar wydrukowac tutaj swe wiersze-amen;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny! Wiem ,życie wciąż nas zaskakuje , więc Adaś może doczekać się naszego spotkania :D Dla mnie to nowość , bo nie mam zwyczaju pierwsza wychodzić z propozycją spotkania z mężczyzną ;)( jesteś Pierwszym :D). Dzięki za Twój optymizm , humor i radość życia :) Czekam tutaj zawsze na Ciebie , a może też kiedyś w K.....? POzdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka_kobietka
Z braku polskich znakow, na pomaranczowo 🌻 Pozdrowienia dla Jagody (zagladam jak tylko jestem na internecie :) ) i dla calej reszty. Bede spowrotem okolo 15 pazdziernika... Sporo mam do napisania... Sporo mam do przeczytania... Buziaki dla wszystkich... 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w poniedzialek ja nie moge - bo mam w domu pranie\";-) i choc ziewa mi sie strasznie - zaczne tu pisanie ;-) hehe *dzien dobry*--*Jagoda Lee* - odzew dotarl - kamien spadl z serca;-) ADAS - na przyszlosc \"zaklepany\" :-) miej super tydzien - niechaj tutaj wpadna pikne poematy !;-) pozdrowionka dla malenkiej tez ! - do polowy pazdziernika pokoczuje daleko - powodzenia we wszystkim zycze! i...thx *Jagoda Lee* , ze Twe zaskoczenie nie zmienilo sie w contre...hehe...jest jak jest;-) & basta:-)))))))) 3maj sie Szefowo tej strony ;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny ;) Dzięki za życzenia na caly tydzień ( może wreszcie coś napiszę ?) Cieszę sie ,że Adaś nadal aktualny :D Moje zaskoczenie , nie zmieniło podejścia do Człowieka , którego polubiłam ( więc ,wiesz co - nie robo żadnej różnicy:) ) Ciepło pozdrawiam i zawsze tutaj i mailowo czekam na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jagoda, 🖐️ dziendobry 🌻 milego dnia :) widze ze rozrasta ci sie twoj topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\"\"ciemno wszedzie...glucho wszedzie...co to bedzie..?,,co to bedzie...?\"\"\" ;-))) a moze.... poematy zaczniemy pisac na raty? ;-) juz widze usmiech politowania..:-(( moja poezja ..to zwykla bania..:-(( ani serce w rozterce ani lasow dzicza nie daja impulsow jak u Mickiewicza.... no to zapale z usmiechem i za chwile znikam rymow czestochowskich nadal nie unikam;-)))) pozdrowienia dla *Jagoda Lee* :-) :-) :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ,a przede wszystkim CIEBIE RADOSNY !!! :D Fajnie ,że wciąż trwasz na posterunku :) ŻYJESZ KILKA ODDECHÓW PRZEDE MNĄ WIDZĘ JUŻ TYLKO ZARYS TWOICH RAMION JUŻ NAWET NIE ODWRACASZ GŁOWY ZRESZTĄ - MGŁA WYROSŁA JUŻ MUREM. 🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor *Jagoda Lee* :-) sa takie dni w tygodniu , gdy ino fruwac nad ziemia mozna :-) stad ten nastroj totalnie pozytywny u mnie ...z serii : \"spiewac kazdy moze\" ..hehe..zanuce jeszcze: la.la.laaaaaaa..la.la.la.la... ;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosny -wklej tu jakiś fragment Twojej twórczości , bo ostatnio nikt jużnie pisze wierszy:( Poratuj optymistycznie :D Czekam i wciaż wesoło pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNKA26
KOPCIUSZEK NA BALU Przyjęcie zgotowano w małej mieścinie, proszono gości szeregi całe. Kusiły panny, mocząc usta w winie, wielu kandydatów, szanse mniej niż małe. Muzyka do tańca zagrała radośnie, gdy do świata mego zatrzasnęła się brama. Udawałam błazna, mówiąc niby wzniośle, siedząc w kącie sali, jak palec znów sama. Lecz tańce kiedyś przerwą, gdy ucichnie muzyka. I zniknę, choć nie chcę, w tłumie setek twarzy. Zniknę, choć przeciętność nigdy nie znika, oryginalność- jak wszyscy-mogę tylko marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobotnie *dzien dobry* :-) dla *Jagoda Lee* i dla Katarzynki:-) pytanie za stol zlotych rzucam : -czy radocha zycia wystarczy na poematy??? czy trzeba byc diametralnie smutnym by pisac poematy??? i odpowiedz juz pada - kto chce niech uwierzy powstanie ballada o zyciu zolnierzy;-) gdy radosny smutek w sercu twym zagosci wtedy chcesz czy nie chcesz masz dwie mozliwosci --albo lzy haftowac w slowach rozpaczliwych albo usmiech rozprzestrzeniac jak w Baraniej Piwnicy ;-) czyli...w Piwnicy Pod Baranami - Krakowianie tej strony byli tam \"na bani\"..hehe pozdrowionka z pierwszej czesci mego pseudonimu sle i mowie sobie i Reszcie Swiata NIE JEST WCALE AZ TAK ZLE!!! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katarzynku ! Każdy z nas jest oryginalny i niepowtarzalny !!!!! Pozdrawiam Cię:D Witaj Radosny ! Masz rację , nie jest wcale tak źle -piękna złota jesień , szum wiatru , opadające liśćie ..... Ciepło , choć jesiennie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATARZYNKA26
ale tu nic się nie dzieje dlaczego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt juz nie pisze wierszy ---bo brakuje Wam muzy? poloze zatem pasjans - karta prawde wywrozy ;-) nim zegar na Ratuszu w Krakowie polnoc znow wybije ukaza sie tu poematy dlugie jak wedkarzy kije;-) amen;-) poniedzialkowe pozdrowionka dla *Jagoda Lee* i Bywalcow tej strony sle *radosny--smutek* -- zyciem swym zadowolony:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....jak tu cicho o zmierzchu ....jak tu cicho o swicie ....jak tu cicho w poludnie ach...ta cisza brzmi cudnie;-) hehe to ja to ja to ja ;-) :-) :-) dzien dobry *Jagoda Lee* :-) \"kiedy zmeczeni po dlugiej podrozy\".. lalala - to poczatek \"Czasu Relaksu\" -piosenki przedpotopowej...hehe \"w ramiona padniemy znow sobie bez slow\" \"wtedy zrozumiesz, ze swiat- choc tak duzy\" \"najbardziej smakuje ci tu\" la la lala la la la ............. czas relaksu..relasu..relaksu to czas:-) I kolejny *koniec tygodnia* przed nami i wyprawy na rajdy w programie - takie wedrowki poprzez lasy ucisza wszystkie negatywne halasy;-) pozdrowionka naj..naj..naj..sle: v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×