Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość Joachim
EWO SERCEM TEŻ TU JESTEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuaaaaaauuuuuuu.........rozlega sie ziewanie ziewaja panowie, ....ziewaja piekne panie ;-))) *dobranoc* tym co juz w kierunku puchow odplywaja i tym,,,ktorzy jeszcze na nogach sie trzymaja;-) *Jagoda Lee* - steruj prosze dalej ta strona w oceanie internetowym ! I wszystko mozesz - ino nie mozesz watpic w to, ze ja tutaj czesto zagladam - moje wiersze buszuja w glowie - pisze slabo ,a znam sie na slowie - wiec tylko klientem WASZYCH WIERSZY Rodacy - bede w czasie weekendu i codziennie po pracy;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu taka tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdyby tak - zapaść w sen zimowy ? po pas , po szyję , odwrócenie głowy , na drzwiach wywiesić kartkę ; BUDZIĆ TYLKO W MOMENCIE ZRYWÓW NARODOWYCH a gdyby tak - zamarznąć , w samym środku lata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor - wtorkowy ;-) *Jagoda Lee*:-) \"\"\"tak by nam sie serce rwalo do ogromnych, wielkich rzeczy\"\"\" hehe a ta rzeczywistosc - na szczescie - bez zgryzot choc do lotow nie porywa to i tak mnie cieszy :-) \"\"i tylko gwiazda - znak jej znikomy\"\"\" gdy... \"los schylkiem szedl - w kolnierz chowal twarz\"\" brzmi we mnie ta melodia i sobie mysle tak: cokolwiek - gdziekolwiek - kiedykolwiek sie zdarzy proza zycia nie zetrze tego co sie mi marzy i tak trwa we mnie ta pewnosc, ze dwie drogi sie zlacza juz koncze to pisanie jakos mysli sie placza... pozdrawiam:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , nie damy ,żeby proza życia odebrała nam marzenia , wiarę w cuda i najprawdziwszą MIłość.... Pozdrawiam Radosny . Dla Ciebie ( zwykle nie daję mężczyznom kwiatów :)) 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , nie damy ,żeby proza życia odebrała nam marzenia , wiarę w cuda i najprawdziwszą MIłość.... nie damy, jest zbyt piekna i zbyt prawdziwa i mocna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jagoda 🌻 melduję sie po długiej niobecności :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwartkowe *dzien dobry* :-) *Jagoda Lee* :-) nastepne 10 dni spedze w podrozy po Polsce:-) :-) :-) : Wroclaw--Poznan - Torun - Gdansk - Mazury - Olsztyn -Swieta Lipka - Zelazowa Wola - Warszawa - Czestochowa - Krakow - Wadowice i powort do Wiednia. Niechaj w tym czasie zapelnia sie strony Twego Clubu Poezji Wszelakiej;-) pozdrowionka 1 v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny - miłego podróżowania :) Będziesz w moim mieście ..... :D Czekam na Twoje słowa i wrażenia , kiedy zakończysz wędrowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i po 🌻 Pamiętałem i oto odpowiedź: AKROSTYCH - utwór wierszowany, w którym początkowe litery lub słowa wersów (rzadziej strof), czytane pionowo, tworzą wyraz bądź zdanie. źródło: http://encyklopedia.pwn.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×