Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Witaj Radosny - Najwierniejszy Bywalcu tej strony :) Widzisz , wrzesień -powrót do pracy , szkoły .... Mało czasu na pisanie wierszy . Cieszę się,że wciąż tu zaglądasz i jeszcze do tego podśpiewujesz :D Ciepło pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie znów. łubie tu wpadac ale rzadko mam czas by posiedziec oprzy kompie.pozdrawiam wszystkich serdecznie! pa!Może jutro uda mi sie tu zajrzec z jakims nowym wierszydłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piatkowe ---dzien dobry--- *Jagoda Lee* i Malgos1 :-) awizo wierszy od Ciebie cieszy Malgos1 :-) czekamy - wpisuj - i ...miej super odwage \"nie lamac sie niczym\";-) pozdrowienia vice versa :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Jagódka Narazie jestem wyrywkowo na kompie ale od poniedziałku będę częściej pozdrowionka jesienno wieczorowe!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów łikendzik do nas zagościł ku naszej radości cieszmy sie z tego bo to coś wielkiego i przeciez czekamy od poniedziałku do piątku na odpoczynek z chłopakiem, rodziną a inni z dziewczyną. Nareszcie więcej czasu dla siebie i najważniejszych ludków na ziemi kochajmy wszystkich i bądżmy sobą szczęśliwymi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wierszyk skleiłam po drinku z okazji dnia chłopaka hi hi .Mąż mi zrobił prezencik.Kocham go bardzo !Pa! Pozdrowionka dla poetów i poetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pomysłu na nowy wiersz, więc przypomnę stary :) znalazłam kawałek lądu - dla siebie gdzieś na końcu twojego świata , gdzieś między - \"nie rób tak \" i \"tak nie wypada \" tu mogę krzyczeć głośno jak megafon - biegać wciąż boso -choć \'\'niehigienicznie \" i WIERZYĆ W SIEBIE -choć , to \"nielogiczne\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1
Nie wiesz,co to dla mnie znaczy,gdy jesteś blisko Gdy popatrzysz na mnie,nawet od niechcenia Gdy powiesz choć najkrótsze słowo. Nie wiesz ze Cię obserwuje gdy jesteś z inną To ja powinnam nia być,zasypiać i budzić się codziennie z Tobą Nie wiesz i nigdy się nie dowiesz Jeśli już uśmiechasz się,to nie do mnie NIe ma mnie w Twoim swiecie Nigdy nie poczuję jak to jest kiedy moiwsz kocham cię Nie zapomnę nigdy Cie,nie przestane kochać I wciąż cicho marzę że,jednak kiedyś dowiesz się Ale jesli umrę,aniknę z tego świata chcę byś wiedział,że to dla Ciebie żyłam Wierząc ze kiedyś usmiechniesz się I powiesz ze w ukryciu kochales mnie Wezmiesz moją dłoń i przez zycie pojdziemy razem I nie bedzie tylko mnie ani tylko Ciebie Będzemy MY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ponury poniedziałek.To prawda czas leci nieubłaganie....a ja mam jeszcze tyle do zrobienia!Pozdrawiam Jagódko!Fajne wiersze piszesz.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgos1
Witaj Jagódko.Jeszcze jestem bardzo zajęta.Mam dużo spraw urzędowych na głowie ,ale będę wpadać oczywiście Pa!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Brzydal ! :) Fajnie ,że tutaj trafiłeś :D Dzięki za adres Twojej stronki - zaraz tam zajrzę :) Jeżeli masz ochotę, zostaw u mnie coś co napisałeś :) Przekleństwa , jeżeli są potrzebne w wierszu ( a nie stosowane przypadkowo i zamiast innej treści ) -nie mają dla mnie negatywnego brzmienia .Powtarzam ,jeżeli dodają utworowi wyrazu i coś podkreślają:) Pozdrawiam i ciepło Cię tutaj zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :D spakowałam już walizki w kostkę poukładałam zmięte chwile , poszarzałe dni , wyblakłe noce zapięłam nawet zamki tylko po co , mi ten bagaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Panstwu:-) witaj *Jagoda Lee* :-) odpowiem - choc moze na odpowiedz nie czekasz;-) \"bo wszystko - to co BYLO - wciaz jeszcze jest w nas\" i bedzie i nie zniknie i pozostanie do ostatniej secundy naszego zycia -amen Juz wtorek pazdziernikowy i wiatr jak od Halnego Gdy sennosc zwycieza -pij kawe kolego;-) hehe poezja medyczna :-) co by nie pasc w srodku dnia;-) :-) ;-) pozdrawiam Wszystkich:-) a szczegolnie zawsze \"na warcie\" ---*Jagoda Lee*:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny :D Tak , u mnie halny daje czadu :) Piję już kolejną (jak zwykle )kawę :) Fajnie ,że wciąż tu zagladasz i o mnie pamiętasz :) Ślę ozdrowienia podszyte wiatrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj Czarniejszy :) Dawno Cię tu nie było , ale widzę ,że powróciłeś w świetnej formie :D Dzisiaj , wyłoniłeś się trochę ze swojego mroku ;) Dzięki ,że chociaż nie życzysz nam odosobnienia w domu bez klamek .Dobre i to :) Czrniejszy - to JEST TYLKO KĄCIK -nic więcej . Wpada ,tu każdy ,kto ma ochotę .Może tutaj zostawić coś swojego ,lub po prostu pogadać. To nie jest ( na szczęście ) Nieszuflada , gdzie atmosfera jest gęsta ..... Szukasz POEZJI ( trudno zresztą ją zdefiniować ostatecznie )-sam ją musisz sobie znaleźć :) Tobie też z całego serca ,życzę weny :) ( Lubię Cię :) Pozdrawiam i życzę więcej dystansu do świata i może do siebie ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczta.onet.pl:-) a moze..na jeziorze, ktore dobrze znam...lalalala...a moze nic nie dotarlo? szkoda..wrrrrr.. samo zycie...wrrrrrrrrr...pozdrowionka *Jagoda Lee*:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nikim, nic nie znaczę mały pyłek w bezmiarze kosmosu armatni pocisk wystrzelony z działa biegnący na spotkanie losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry piatkowo *Jagoda Lee* i Reszta Swiata:-) thx za odzew;-) narazie wpadam tutaj i melduje swe-jeszcze-istnienie..hehe..i gdyby \"odchodzic nam przyszlo\" - czyli gdy walniemy ostatni raz w kalendarz zycia - to ...zza swiatow - zamelduje sie tutaj rowniez - kto ma dobra \"antene\" - ten uslyszy moje slowa brzmiace: \"hey - uzyjcie zywota - wszak zyjecie tylko raz\" ;-) i nawet najczarniejsze z czarnych mysli - ktore dopadaja kazdego z nas --niech nie pozwola na dlugie pesymistyczne dni - usmiechnijcie sie do najwazniejszego faktu: WY JESZCZE ZYJECIE :-) :-) :-) ....ale..ale..ale...to muzyka przyszlosci ---takie slowa zza swiatow..hehe...dzis sloneczny dzien i sle Wam ..sloneczne pozdrowienia:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do *Astarroth77* --- zasada skojarzen - SDM -Twe info na koncu pisania;-) - czwarta nad ranem to godzina na przemyslenia gdy czlowiekowi ani do wstania ani do spania ...zna kazdy z nas ..lub ..prawie kazdy ..czas denny, smutny i tragiczny ..lecz spojrz przed siebie - i za siebie...nie kazdy czuje sie \"jak w niebie\" --lecz w naszych rekach lezy zycie - czasami plusem bywa picie - lecz efekt pozniej ...malo - nowy --to kac ...przemysleniowy..zycze TYM . ktorym fatalnie jakos dzis jest - lepszych ..dni...jak w starym przeboju \"Waweli\"...\"pozwol wierzyc , ze...juz wkrotce przyjdzie dzien...jasny tak, dobry tak,.,,,dzien..twojego powrotu\"..a jesli powrot niemozliwym sie stal...niechaj nadzieja na dobre dni nigdy nas nie opuszcza-amen:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×