Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

🖐️ Stoisz zawsze po drugiej stronie moich myśli. Nasza gra jest grą na odległość, ból rozłąki rozpływa się w melodię ściele się marzeniem do naszych stóp. Uważaj.. nie depcz naszych marzeń ...dotykaj ! Z. Szydzik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbłocone myśli
kim jesteś - pytam gdy wchodzisz we mnie i to pytanie jak gra miłosna jest samo w sobie rytualnym gestem - białą laską rozpoznania w ręku ślepego kim jesteś - pytam kiedy odchodzisz wtulony w mnie jak bliski człowiek i to pytanie zadane szeptem wraca do mnie wrzaskiem twojego milczenia kim jesteś - nie wiem może ciągłym pytaniem i brakiem odpowiedzi - dla mnie jednak pozostaniesz wektorem sił punktem ciężkości i szklanką wódki wypitej haustem A.Marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie się przebudzam powoli. Zrobiłam sobie kilka dni naprawdę relaksacyjnego, konkretnego nieróbstwa. Teraz trochę ciężko się znów w rytm wbić, ale dam radę ;) Widzę, że tutaj wszystko kwitnie, jak na łące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> nie martwi ę się :) Raczej cieszę się każdym dniem ;) Mam cudowny nastrój, do tego wiosna w drodze i jakoś tak... aż chce mi się żyć, nawet pomimo okropnej, przygnębiającej pogody za oknem... Naprawdę czuję, że mogę wszystko... :) Ciekawe jak długo to potrwa... Oby jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) Gdzie jesteście ? Ja też niedawno wróciłam i nikogo nie ma :( ,ale nie tracę nadziei :) Maleńka-cieszę się Twoim dobrym nastrojem i wielkim optymizmem .Z takim nastawieniem ,naprawdę można wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbiłeś wczoraj moje serce tak,jak rozbija się gliniany garnek... Teraz klęczę przed Twoi9mi stopami zbierając kawałek po kawałku... A Ty ze śmiechem na ustach, patrzysz na moją porażkę... Chcę jednak byś wiedział,że widzisz mnie ostatni raz taką bezsilną, próbującą ratować coś,czego już dawno między nami nie ma... Podajesz mi ostatnie kawałki mojego serca..i mówisz,że da się to jakoś posklejać. Czy Ty naprawdę myślisz,że serce da się posklejać Super Glue? Nie... Ale co Ty możesz o tym wiedzieć...właśnie przez swoją nieuwagę rozgniotłeś butem na proch ten najważniejszy kawałek...NAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy Słońce kiedyś zamknie swe Oczy... Gdy błękit Nieba ukryje się w cieniu... Ostatnia sekunda koło zatoczy... My zatopieni w wiecznym spojrzeniu... Zatrzymamy Nasz Świat tylko dla siebie...;-) by móc się zanurzyć w nadzieji snach... Tworzymy coś co będzie trwać wiecznie... Jak robi to czas w bursztynowych Łzach...;-) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam spokojnie kroki , kierując sie na przystanek.....jak zwykle opuszczona głowa....zatopiony w oceanie dźwięków.Poczułem nagle szybsze bicie serca , które kazało mi spojrzeć przed siebie.......W czasie gdy moje oczy niecierpliwie czekały na spojrzenie na wprost.....kłębiące się w mej wyobraźni myśli z wielkim poruszeniem próbowały odgadnąć co pokaże im jeden z tak pięknych zmysłów...Uniosłem twarz i zobaczyłem..to była ONA byłem prawie pewien , że tak bedzie.... nasze oczy spotkały sie w pełnym tęsknoty spojrzeniu..nie widziały już nic wokół siebie , nie dostrzegały żadnej rzeczy z otaczającej ich przestrzeni..znów tak słodkie słowa które zrodziły sie w Jej pięknych ustach...pieściły moje zmysły...sprawiły ,że znowu zapomniałem o wszystkich problemach , o tym co musiałem teraz zrobić..tAK PO PROSTU...z nieba wyrwał mnie jednak zupełnie niepotrzebnie odgłos mego środka transportu ,busa......żegnając się z Nią pragnąłem Ją przytulić lecz coś mnie zatrzymało......,biegnąc kapnęła mi jedna srebrna Łza , którą zrodziły wspomnienia.. następnie rozbiła się o kryształową kałużę. N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadejdzie kiedyś dzień gdy błekitne niebo wreszcie dotknie ziemi.......a stanie się to na samym końcu świata , tam gdzie kryształowy wodospad rozbija swoje krople na porcelanowych skałach..... Gdzie pomarańczowego słońca promienie , delikatnie przenikają przez tęcze , której barwy wypełniają moja duszę do granic możliwości.......... tam gdzie znajduje sie raj pełen przyjażni i miłości........ Gdzie morelowe morze pod opieką księżyca maluje gwiazd odbicia.... tam gdzie każdy dzień pełen marzeń jest esencją życia.... Każda kropla deszczu skrywa tajemnice... zatopioną też w owocach dzikich drzew mimice.. Każda słodka dusza , historie nową pisze.. i każdy powiew wiatru nasyca dżwiękiem ciszę.... Nieistnieje tam smutek , żal i cierpienie........... lecz wszystko co dla serca radosne.... Inaczej zobaczysz tam zimę , lato , jesień.......... czy też wiosnę...... Czekam na tą chwilę..........aż w końcu mnie pochłonie..............i cały ból świata w niepamięci zatonie.. I zamknę swoje oczy , by póżniej otwierając zobaczyć Ciebie w bieli , Aniołem sie stając..... N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatr z cichym powołaniem rozkosznie szeleszcząc porusza delikatnie liscie, ..które spadając na ziemię umierają.. Każdy liść jest naszą łzą ,którą zranione serce wyciska jak sok z z tętniącego cierpieniem owocu... N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Pani X Snem są Twoje smutne oczy;-) wpatrzone w bezkresną otchłań oceanu. Dotyk Twojej dłoni, który wyzwala we mnie magiczne dreszcze. Gdy widze Ciebie idącą nienagannym krokiem, Cały płonę Twój widok mnie rozpala. Chcę otrzeć każdą Twoją łzę, każdy Twój płacz zamienić w śmiech. By kołysała nas każda chwila, rozkosznie niesiona na skrzydłach motyla. Niech z naszych łez wstają Anioły, na śnieżnobiałych skrzydłach niosąc nadzieję. Takim Aniołem jest każde słowo, które zranione serce ogrzeje. Bez Ciebie żaden kwiat nie zakwitnie;-) nie będzie nocy,dnia,słońca i gwiazd. Bez Ciebie krew w moich żyłach zastygnie, przestanę oddychać,nie bedzie już nas...:-) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie słodkie chwile, gdy byłaś przy mnie blisko. Pamietam wciąż Twój zapach, pamietam też ognisko. Taniec naszych ust, rozkoszne serca drganie;-) razem odkrywaliśmy, co to jest kochanie. Wspomnieniem na kartce słowa wypalone, Kocham Cie na zawsze i na zawsze płonę... N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię nie uciekaj !!... zostan choć jeszcze na chwile. Razem w słodkim pocałunku,tańcząc, nie widzimy świata bez siebie. Więc prosze Cię zostań.. Chcę być z Tobą , gdy słońce będzie witać nowy dzień, gdy poranna rosa otuli wszystkie kwiaty, gdy po deszczu magicznie rysuje sie tęcza, w jej kolorach będzie nasza miłość. Kocham Cię!!! Musiałem to w końcu powiedzieć. Potrzebuje Twojej miłości , bez niej nie potrafię żyć. Kocham Cię!!! Jesteś w każdym mym śnie, śmiejesz się, a Twoje diamentowe oczy, witaja namiętnie moje. Nasze usta tańczą w rozkosznym pocałunku. Wszystko pięknie,tylko szkoda że to tylko sen. Kocham Cię!!! nic na to nie poradze ,że moje serce bije tak mocno, gdy jestem z Tobą.;-) Nic na to nie poradze, że moja dusza płonie gdy jesteś w mych ramionach. Kocham Cię!!! Miłość uskrzydla, uczy latać;-) Więc polećmy razem,unieśmy sie na Jej skrzydłach drogą, którą wskażą nasze serca. Każdy ma jakieś marzenia moim było kiedys właśnie to,pragnąłem unieść sie do gwiazd. Teraz każde Twoje słowo spełnia to marzenie.. Kocham Cię!!! Każdy w swoim życiu ma dwa słońca. Jedno to umysł,który pozwala wybrać właściwą drogę. Drugie to to , które świeci na niebie. Ja mam Trzy słońca.Umysł,to które świeci na niebie.... Trzecim Słońcem jesteś Ty i to Trzecie Słońce przyćmiewa dwa pozostałe... Kocham Cię!!! N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witajcie , już prawie weekend :D Tajemniczy jak zwykle nie zawiódł :) Dedykacja -Dla Pani X, hmmmmmmmmm .................Każda może za X podstawić siebie ? ;) POzdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Pana Tajemniczy Panie
Pani X - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Pana Tajemniczy Panie
jak to znalazła się - ja przecież zawsze byłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :) Co u Was ? Mnie dopadło mocne przeziębienie ,ale się nie daję .Mam nadzieję ,że je pokonam :) Miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęskniąca
Zrodzona z moich pragnień Namalowana moją wyobrażnią Snujesz po łace mych marzeń A ja błądzę za Tobą Wzrokiem szukającym rysunku twarzy Twojej Słuchu tętniącym za pieszczotą głosu Twojego Ustami spragnionymi smaku skóry Twojej Dłońmi głodnymi dotyku ciała Twojego Miłości Ty moja szaleńcza,zniewalająca,namiętna tragiczna Nie dręcz mej wyobrażni pieknymi nutkami Daj mi Cie przeżyć ludzkimi zmysłami Nie kaz mi cierpieć tej czarnej tęsknoty Zanurz mą duszę w otchłani rozkoszy Kocham tylko Ciebie Myślę tylko o Tobie Trwam tylko dla Ciebie NIESTETY JUZ NIE TRWA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /łączenie tematów/
08:15 kika.. Kocham Cię mój świecie Moja zimo i mój lecie Me zmierzchanie, me świtanie Na kolację, na śniadanie jesteś wodą, jesteś ogniem wypełnieniem, resztką na dnie moim słońcem, moim deszczem Ma przyszłością, moim wieszczem Mym porządkiem, mym chaosem Znalezionym nagle groszem, Moim ciałem, moją duszą, Szczęścia krzykiem, miłą głuszą, Mym spokojem, mą radością Moją siłą i słabością Mą przystanią, mym azylem, tak na zawsze, jak na chwilę, Mym oddechem, serca biciem, jesteś wszystkim moim życiem Choć na dwoje podzieleni, jedną żyłą połączeni... Może to do Ciebie, może tu jesteś... 08:13 kika.. Nie chcę już dłużej więzić Cię Nie chcę samotnych spędzać dni pozwól, że wyznam to co chcę zanim odejdę gdzieś daleko stąd. Zamykam w sobie cały gniew zamykam oczy pełne łez i mogę milczeć jeśli chcesz, ale już nigdy nie spotkamy się. I dobrze o tym wiesz, bo czujesz to co ja. Im szybciej skończy się, wtedy zrozumiesz grę I dobrze o tym wiesz, bo myślisz tak jak ja Im szybciej skończy się, wtedy zrozumiesz grę. Szalone noce w świetle gwiazd, kuszące szepty, oczu blask. Tak zagubieni i ty i ja chłodne pytania i groźny ton ciągłe wyrzuty, podejrzeń sto! Wciąż tacy sami to ty i ja! I dobrze o tym wiesz, bo czujesz to co ja Im szybciej skończy się, wtedy zrozumiesz grę Nie będę ronić łez, bo zniknął cały ból. Ucieknę prędko stąd, daleko stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy Panie gdzie jesteś
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×