Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Witajcie moi Drodzy :) Dobrze ,że już po Świętach -bo spodnie nie chcą się dopiąć :D ( Pewnie skurczyły się w praniu :) ;) ) Znajoma _ - piękny wiersz🌻 POzdrawiam Was moje wierne Panie -Maleńka i Znajoma 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> wiem, że jesem monotematyczna ;) ale znowu nad książkami siedzę. Nie, wcale nie mam dużo nauki, gdybym się do tego zabrała raz a porządnie, to zajęłoby mi to 10x mniej czasu, ale jakoś nie umiem się zabrać i tak ślęczę nad tym jak jakiś osioł. Dlatego żadko coś piszę. I tak wena mnie opuściła. A poza tym tylko książki, książki i książki... No, właściwie to jedna książka... za to baaaaaaaardzo gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) servus *Jagoda Lee* ! - jesli przeziebienie Ciebie dopadlo to moje *pozdrowienia* powinny poskutkowac!:-):-):-) \"daj mi wierzyc, ze...juz wkrotce przyjdzie dzien... jasny tak...dobry tak...dzien twojego powrotu \"...(do zdrowia!) Wawele zaspiewaly dla *Jagoda Lee :-)))) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADOSNY , GDZIE SIĘ PODZIEWASZ???? BRAKUJE MI CIEBIE TUTAJ :) Dzięki za śpiewane życzenia :) Nie zaniedbuj naszego topiku - PLEASE !!!!!! Dla Ciebie 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie zginiemy tak szybko - jak sobie roi smierc , ziemia jet dla nas za plytka ruszymy wyzej gdzies - wiec: ruszaj sie Bruno, idziemy na piwo napewno brakuje tam nas ! od stania w miejscu - niejeden juz zginal .. niejeden juz zginal z nas\"..lalalaaaaaaaaaa Witaj *Jagoda Lee* ! Wedruje sobie po gorach i stad te przerwy w odwiedzinach Twojej Strony Internetowej :-) Hey Poeci ! Wpisujcie tutaj swe wiersze i poematy ! Pozdrowionka! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> ty lepiej powiedz, jak tam twoje samopoczucie? Kurujesz się? Lepiej się już czujesz? Życzę z całego serca zdrówka!!! 🌻 A ja patrzę za okno i to, co widzę to jest dla mnie poezja. Piękne dni... uwielbiam takie... Świat ostatnio sprawia, że chce, żeby w moje rozpostarte skrzydła wiał wiatr... Kurcze, nie ma co... ŻYCIE JEST PIĘKNE!!! ... tylko uczyć mi się nie chce... a muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> ty lepiej powiedz, jak tam twoje samopoczucie? Kurujesz się? Lepiej się już czujesz? Życzę z całego serca zdrówka!!! 🌻 A ja patrzę za okno i to, co widzę to jest dla mnie poezja. Piękne dni... uwielbiam takie... Świat ostatnio sprawia, że chce, żeby w moje rozpostarte skrzydła wiał wiatr... Kurcze, nie ma co... ŻYCIE JEST PIĘKNE!!! ... tylko uczyć mi się nie chce... a muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maleńka :) Ze mną już lepiej .Zresztą jestem z tych , którzy łatwo się nie poddają :D Tak ,za oknem jest przepięknie .Wiosna to moja ulubiona ( i jesień ) pora roku .Taki czas , kiedy wszystko jest takie nowe i jeszcze takie świeże . Ciepło Cię pozdarwiam ,przesyłając wsparcie do nauki :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda -----> rzeczywiście pustawo się tutaj zrobiło. Moja ulubiona pora roku to też wiosna i jesień, dlatego teraż mam mnóstwo energii (co prawda nie do nauki, ale pracuję nad tym :)). Ciekawe swoją drogą, gdzie się wszyscy podziali, czy np. jeżdżą na rowerkach, żeby na plaży móc się pokazać? - swoją drogą, też by mi się przydao wziąć za siebie, ale chyba nie będę miała czasu, ani okazji specjalnie do tego. Co do wierszy... jakoś ostatnio monotonia się wkradła do mojego życia i w tej rutynie nie umiem znaleźć sposobu na napisanie czegoś. Zresztą - chyba jestem z tych, co piszą jeden wiersz raz na jakiś czas, a potem mają długą przerwę. A do tego niestety nie da się zmusić :) tzn. na szczęście. Ale coś do mnie przyjdzie prędzej czy później :) Na razie podrawiam. i zabieram się za książki, które przypominają cegły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.04. ide na koncert \"Wawele\" + \"Lady Pank\" + Andrzej Rosiewicz - goscic beda w Wiedniu:-)) ciesze sie jak stad ....do Krakowa:-)))) hey *Jagoda Lee* !- wiosennie pozdrawiam i zycze prze-piek-nych dni ! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOchani :) Dla Was duża 👄 i 🌻 Maleńka - czekam na Twoje i swoje pisanie :) Ostatnio nic mi się w głowie nie układa .POzdrowienia :) Radosny - to miłej , szaleńczej zabawy życzę :D Odezwij się i opowiedz wrażenia .Ściskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servus *Jagoda Lee* i *malenka_kobietka* !:-)) Muzyczne retro -total - pozdrowienia Wam sle:-)) Koncert extrem super - udanym byl:-)) pozdrowionka! :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIedziela minęła na uczeniu się :( I ten cały tydzień będzie tak samo :( Potem dwa dni wolnego (ewentualnie) i znowu nauka. I tak do końca maja (jak dobrze pójdzie, bo jak pójdzie źle, to jeszcze dłużej :() Mam dość... Ale się trzymam jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalaaaaaaaa%%%%%%%%%%%%%...% % % Witam serdecznie *Jagoda Lee* i Poetow:-) Procentowo pozdrawiam,,,,lalalaaaaaaaaaa bo dzis stuknal Jubileusz ((( 25 lat od popelnioenia malzenstwa)))) la la laaaaaaaaa %%%%%%% pozdrowionka sle! v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosny -----> kurczę, nie wiem co powiedzieć!!! Chyba tylko że gratuluję!!! Naprawdę imponujący \"wynik\". I życzę kolejnych 25 albo nawet i 50!!! Pozdrów żonę 🌻 Tak mi się przypomniało apropos: \"Szczęśliwe małżeństwo – to długa rozmowa, która wciąż wydaje się za krótka.\" André Maurois

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servus:-) Dzieki *malenka-kobietko* za mile slowa:-) \"Przezylem i przezywalem - i to mi sie chwali Bo jedni nie przezyli:-) A inni nie przezywali:-( \" Zycze przezyc wspanialych ! pozdrowionka sle:-) :-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×