Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za każdym razem

Co zrobić aby ON miał wytrysk kiedy sie kochamy...

Polecane posty

Gość za każdym razem

Co mam albo jak go jeszcze bardziej podnicać aby on miał wytrysk za każdym razem kiedy sie kochamy...czasami ma czasami poprostu moze sie kochac długo ale bez efektu koncowgo dla niego....Wiem ze jest mu super ze mną ale ja chciałabym za każdym razem czuć jak kończy we mnie....... Faceci kobietki co mi doradzacie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez mu do buzi
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za każdym razem
biore ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za każdym razem
hmm nie o to mi chodzilo...poprostu chodzi mi o to ze on bardzo mało razy konczy....i nie wiemy dlaczego tak sie dzieje. Co do mnie to ja mam bardzo często. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mIssYs
widocznie nie podniecasz go zabardzo...moj facet konczy po 5 min wiec jestes chyba w lepszej sytuacji hehe. jak to on twierszi za bardzo go podniecam.. wystarczy że mu do uszka pojęcze i bum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za każdym razem
podniecam go bardzo i jestem o tym przekonana. Poprostu nie zawsze konczy wytryskiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie
ze ty go oczywiscie podniecasz, ale moze nie uprawiacie tej formy seksu, ktora go najbardziej podnieca i prowadzi do orgazmu. Ja tez mam podczas normalnego stosunku bardzo rzadko wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za każdym razem
hmm sama nie wiem, on poprostu mowi ze ta pogoda na niego wplywa....a co do sexu kochamy sie w roznych pozycjach, bawimy sie sobą i wogole jest super...moze tak ma być? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze on
jest bezpłodny, moze ma jakies problemy z prodkucja spermy,a moze jest zestresowany,jakies problemy w pracy- brak wytrysku nie wydaje mi sie normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za każdym razem
kiedy mam duzo wolnego czasu i moja sasiadka jest w domu, wychodze na klatkę w beżowej siatce po jabłkach z biedronki i wymachyjąc zeszłorocznymi drażami kokosowymi spalam rajstopy mojeeomęża, rzucając zapałkami w drzwi przemiłej pani z naprzeciwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja myśle że
nie za bardzo podniecasz swojego faceta, może mówi Ci tak żeby nie sprawić Ci przykrości :( Po co miałby się kochać - nie kończąć???? Dla mnie to nie zrozumiałe...każdy mój facet spuszczał się na koniec stosunku......Jak to u was wygląda??? On mówi dosyć....już nie moge?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, to ja chyba zacofana jestem, bo nie wiedzialam ze zdrowy facet moze nie miec wytrysku podcza sstosunku:oodpowiedz moja:1.ma syndrom onanisty - tylko walenenie konia doprowadzic go mzoe do orgazmu2.masz zbyt szeroka pochwe albo on zbyt mala knage3. stresuje sie przy Tobie i ma blokade na orgazm....lub stresuje go jakas sytuacja zyciowa4. nie podniecasz goja innych porpozycji nie mam, moze ktos inny cos zaproponuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem
mój chłopak też tak czasem ma. Widujemy się tylko w weekendy o zawsze za pierwszym razem on szybko się podnieca i ma orgazm, ale jak kochamy się drugi raz to już albo nie dochodzi, albo kochamy się baardzo długo żeby opn skończył. Martwię sie trochę bo wydaje mi się, że to raczej facet nie powinien mieć kłopotów z orgazmem. Inna kwestią jest, że po pierwszym bzykanku, kiedy ja chcę jeszcze, czasami mu nie staje. A ja dwoję się i troję i nic. Musimy trochę odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co opisujesz jak najbardziej normalne. Jak wyrzucil z siebie wszystkie plemniki jakie mial, to chyba dządra musza chwile popracowac zeby nowe wytworzyc, nie? Tu chyba rozwazamy sytuacje ze on za pierwszym razem nie tryska, a to patalogia jak dla mnie. Moze na boku kogos ma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem
Za pierwszym razem zawsze ma wytrysk. Tylko trochę mnie niepokoji sprawa późniejesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem
Poza tym martwię się, że jemu już później nie staje mimo, że się staram. Zawsze musimy odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogadaj ze swoim facetem....bo
wg mnie albo jedzie na ręcznym, albo kogoś ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co do
"rozumiem" to nie powinnaś się martwić...mój facet po długiej przerwie seksualnej (tydzień) dochodzi w 5 minut...a za drugim razem trzeba się troszke pomęczyć, żeby znów przywołać go do życia...ale nie widze w tym nic nienormalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie, ze to 100% prawdy ale jak facet nie moze skonczyc to moze byc tak, ze go dostatecznie mocno nie podniecacie albo maja treme?.. sam tak mialem - gdy zaczynalem wspolzyc to podczas pierwszych razy mialem tez takie problemy i nie wiedzialem czemu tak sie dzieje? Gdy to robilem sam to moj \"zolnierz\" dzialal jak na lezy a przy dziewczynie nie. Krotko po tym mialem inna dziwczyne i bylo to samo. Az poznalem taka co naprawde o wiele bardziej podobala mi sie od innych i problem znikl. Moja obecna partnerka to jedna z najpiekniejszych kobiet jakie widzialem i.. mam inny klopot teraz przez to, ze to ja za wczesnie koncze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuysxbvn
To jeszcze kwestia jego wieku. Ale jezeli jest młody to nie powinien zdrowy facet miec z tym problemu. pamiętam, na początku ze swoim mężem potrafiliśmy si e kochać , po 5 razy jednej nocy i nie sądzę, aby był to rekord. To co opoisujesz to sa napewno jaies problemy, czy to natury psychicznej czy fizycznej. Jezeli jeszcze ma kłopoty ze wzwodem to moga być początki impotencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×