Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shirleyyyyyyy

czy czlowiek jest stworzony do monogamii?????????????

Polecane posty

Gość shirleyyyyyyy

dotychczas myslalam, ze tak wlasnie jest. ze czlowiek potrafi zyc w monogamii, szczesliwie z jednym partnerem. ale ostatnio zaczynam sie zastanawiac czy to mozliwe??? czy to w ogole zgodne z nasza natura??? z instynktami??? a natura i zwierzece instynkty i tak w koncu wygraja... a ja bardzo nie chce zeby wygraly... i boje sie tego, ze ktoregos dnia te zwierzece instynkty mnie pokonaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem .CZłowiek jest
stworzony do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka.
wydaje mi sie ze czlowiek jesli tylko chce , jesli wzniósł sie na odpowiedni poziom to oczywiscie moze zyc w monogamii zawsze słyszymy ze czlowiek w rezultacie i tak pokieruje sie swoja zwierzeca naturą a mi wydaje sie ze to zwykłe tłumaczenie sie , szukanie usprawiedliwienia dla swojeo postepowania po to zeby sie własnie znizyc sie do pozycji zwierzecia w obecnych czasach kiedy matki zabijaja swoje dzieci , bezprawie jest wszechobecne , moralnosc upadła do rynsztoka a ludzie uczciwi nazywani sa frajerami to faktycznie trudno byc czlowiekiem ale jesli tylko zechcemy - mozemy i tak jest ze wszystkim , monogamia tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×