Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sonnecze

I co dalej....

Polecane posty

Gość Sonnecze

Wreszcie poznałam tego wymarzonego , tak długo oczekiwanego , miłość spadła na mnie w najmniej spodziewanym momencie .... Tego samego dnia ( tyle ,że kilka godzin wcześniej mówiłam Koleżance , że trudno ...zostane starą Panną , że nie muszę się nikomu podobać itd..mimo tego , że jestem młioda i jeszce wszystko przedemną ) jestem szczęśliwa .... Ale co mi po tym.... ledwo co poznałam swoją upragnioną miłość, poczułam lekkość .... aaa już muszę się martwić , że za dłuższą chwile Nie będzie go przy mnie.... wyjeżdża za granicę do pracy ..... Bezsensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojedzie obciągać
z połykiem Murzynom w tej zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraszka 82
ale już go masz, jest Twój, to najważniejsze. kiedyś wróci w końcu i będzie razem, może to dobra próba dla was, przekonacie się czy to jest napewno to coś :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanne
W tym wszystkim chodzi o to , że większość moich znajomych tych , którzy wyjechali ... już nie wracało ...albo wracało na krótka chwilę ale zdecydowali , że dalsze życie będą prowadzili tam .. za granicą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci tak o
moj brat poznal dziewczyne wlasnie przed takim wyjazdem do pracy...i zyki tak od konktraktu do kontraktu przez 1,5 roku (widzieli sie tydzien na 6 tygodni)..po czym wrocila na stale do polski,zamieszkali razem..i po 1,5 roku sie rozstali....tak wiec jak widzisz roznie bywa w zyciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanne
No właśnie , mam świadomość tego jak jest .... Wiem , że póki co nie powinnam się zadręczać pesymistycznymi myślami .... i cieszyc się chwilą teraźniejszą .... no ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×