Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KARLITO

NIE LICZ NA MIŁOŚĆ GDZIE LICZY SIE PIENIĄDZE

Polecane posty

Gość KARLITO

POWIEDZCIE MI CZY KASA W ZYCIU TO WSZYSTKO CZY WARTOŚĆ CZŁOWIEKA LICZY SIE JEGO GRUBOŚĆIĄ PORTFELA W DZISIEJSZYCH CZASACH TO BARDZO PRZYKRE ALE PO SWOIM DOŚWIADCZENIU MOGĘ STWIERDZIĆ ZE TO STANDART I JESTEM OGROMNIE ROZCZAROWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu nie szukaj
miłości wśród umalowanych, modnie ubranych lalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KARLITO
RACZEJ LUBIE KOBIETY SKROMNE Z POCZUCIEM HUMORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżbyś się więc
rozczarował na takiej skromnej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_olejnik
ok, zeznawaj: ile masz lat? ile zarabiasz? gdzie poznajesz kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
wiesz w dzisiejszych czasasch niema zdrowych uczuć kiedy myśli chore są w dzisiejszych czasach nawet na prostej kobiecie sie mozna zawieść a ile zarabiam czy to takie ważne jest dla ciebie pani olejnik lat mam 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutka789
wiesz co Karlito nie wiem dlaczego ale zauważyłam, ze to faceci którzy maja kase szukaja sobie dziewczyn wymalowanych (tona makijazu), krotko mowiac takiej laluni,ktora zrobi za kase wszystko a pozniej maja pretensje, lub pytania takie jak Ty czy dla nich liczy sie tylko kasa.A na skromne dziewczyny nie zwracaja uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaa jasneeeee
skromne lubi, ale obejrzy to się nie za skromną, tylko za wydekoltowaną blondynką z nogami do pach. Co drugi mówi że lubi skromne, tylko w praktyce jakoś tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
wiesz pocześć musze ci przyznać racje ale nie odmierzaj każdego jedną miarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutka789
Do poprzedniczki: no wlasnie o to mi chodzi, ze oni mysla co innego i robia co innego. Niby chca skromna a ogladaja sie za jakas zolta lala po solarium i tka jak mowisz...ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutka789
Karlito to w czym problem? skoro myslisz,ze kazda leci na kase to chyba cos tu jest nie tak prawda? Ty tez nie odmierzaj wszytkich dziewczyn jedna miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
dziewczyny powiem wam ze z ładnej miski sie nie najesz jak jest pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaveeeeeee
ta... a moze to jest troche odwrotnie.. bo skoro lala jest ładnie urbana i wymalowana i po solarce to znacze ze.. ma kase skoro ja na to stac :o a taka skromna co ja nei stac to patrzy na kase.... chodzi mi o to zeby nie uogolniac i tyle.. a ja lece na kase :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutka789
Karlito tutaj masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutka789
Do kaveeeeeee: wiesz co, to ze ktos ma kase to znaczy ze musi sie z nia afiszowac i pokazywac to na kazdym kroku? nie moze byc juz skromny czy skromna? moim zdaniem taka wymalowana lala i po solarce ma jakas manie nizszosci. Nie jest w stanie zaakceptowac siebie naturalnej to wali na siebie jakas kupe chemi, sorki :( Nie mowie,ze nie mozna chodzic do solarium, owszem mozna ale bez przesady , nie tak zeby chodzic zaraz zolta i troche skromnosci. Przed chwilka czytalam topik,gdzie dziewczyna pisala o sobie ,ze jest ladna,a jednak nadal sama...i wiecie co jak zaczela opisywac to jak sie ubiera i jaka jest reakcja facetow na nia to nie dziwie sie ,ze ogladaja sie za nia facec tzw. nieodpowiedni... sorki za byki ale sie spiesze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
oczywiśćie ze nie odmierzam każdego jedną miarką każdy człowiek ma wartośći które warto odkrywać ale podczas poznawania drugiej osoby bliżej dopiero wychodzi szydło z worka o co tak naprawde chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak
jak panienka ma troche kasy i lata na solar, robi tipsy i jeszcze starczy na ładne ciuszki( w stylu dody-hehe) to od razu mysli ze jest gwiazdą! i ze kazdy biedaczek nie jest dla niej- bo ją stac na wiecej! i taka jest prawda- zdarzają sie wyjątki- a wiem - bo poznałam juz troche ludzi.. nadeszły czasy ze wiekszość dziewczynek w gimnazjum zaczyna sie kurwic i szukac faceta starszego i z kasą bo troche im wyrosło i wielkie gwiazdy z siebie robią. taka jest polska rzeczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutka789
Karlito dlatego trzeba miec oczy szeroko otwarte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
Faceci się oglądają za seksowynymi kobietami i to jest normalne, tylko mnie dziwi jedno dlaczego skromne dziewczyny nie mogą być seksowne??? Skromne rozumiem przez charakter, a nie ubiór. Widze u mnie wiele przypadków na uczelni, że dziewczyny mają telefon za tysiąc złotych,, wyjazdy na wakacje za granice, ale ubiera się w aseksualne rozciągnięte swetry, nieciekawe bluzki itp, zaniedbana nie zawsze znaczy biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
to prawda vale tudo:) a i taka bez makijazu ubrana nie drogo, też może być zainteresowna kasą. to takie mylne - makijaż ciuchy, czyli trzeba jej na to dużo kasy, no bo to kosztuje, a tu się okazuje, że i takie bez tego też mają chętke na kase. wiadomo to lepszy standard zycia, ale i .. jakby zaszczyt dla niej, że patrzcie on mógł miec wiele wybrał mnie np biznessmen albo ktoś na fali, wojewoda czy cos, widze, ze paniom w to graj czuja sie jak boginie wybrane. ale to nie oto w zyciu chodiz, a tym bardziej w życiu obojga kochających się ludzi. co który na topie bach wiele pań, mroczki no już tyle tam pań chciało rozgłosu... i to się powtwierdza. to wystawa, to fundacja. wszystko potrzebuje rozgłosu, dobrze się to robi z persona celebre:) ważne aby wśród tylu szukać pereł:) tak jak wśród bogatych panów są zgnili ludzie, tak i tam są perły, mój perła ma złote serce:) skarb. zobaczmy na politykę co kasa wyprawia z ludzmi. miec takiego pod dachem? samobójstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
dokładnie zgadzam sie z waszymi opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycyckana
FACECI TEŻ POTRAFIĄ LECIEĆ NA KASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
wesolutka gdy facet ma oczy szeroko otwarte to dla niego jest to klątwą bo zawsze przejży daną osobę i już jakoś podchodzi z zyciowym dystansem lecz są tego dobre strony i zle najważniejsze jest by sie nie robić za pewnym i wszystko wiedzącym bo zycie potrafi niekiedy za to skarćić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż nie wiem dlaczego ale ma chyba manie na punkcie kasy..a raczej tego żeby mnie móc ją dawać..nie jeden raz dochodziło miedzy nami do kłótni..bo ja mu powtarzam ze mnie poptzebny jest facet który bedzie mnie kochał..a nie maszynka do zarabiania pieniedzy..no ale cóż..on uważa że bez kasy sie nie możemy obejść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
no tak oczywiśćie zgadzam sie wycyckana szukają dziewczyn które pochądzą z dobrych rodzin mają mocne firmy oczywiśćie są tacy nie wątpie w dzisiejszym świecie jest mało osób które szanują pewne wartośći i dąża by prowadzić w miare spokojne i normalne zycie wszedzie jest gonitwa za pieniądzem tylko ze jeden potrafi zarobić na niego własnymi recami i pomyślunkiem a drugi przez cwaniactwo lub oszustwo a każde kłamstwo rodzi następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKA MIŁA FAVETKA
zgadza się....mam znajomą poznała bogatego kolesia i gdy ten dowiedział się, że ona jest biedna powiedział jej że mu przykro ale potrzebuje bogatej by pózniej ich wspólny majątek rósł w siłę!! Dobre nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
wiesz odpowiem ci tak pieniądze szczęśćia nie dają lecz pomagaja w zyciu poniekąt rozumie twojego męza czy to złe ze chce ci zapewnić dobry byt ze dba o ciebie chce rozumie maćie mało czasu ale jeśli go kochasz to zrozumiesz ze robi wszystko dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
jeśli tak powiedział ten koleś to poprostu dlamnie to kolejny karierowicz dla którego nieliczy sie nic wiecej jak tylko pieniądz a gdzie uczućie chyba zgubił je po drodze w walce za pieniądzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja owszem ciesze sie ze maż pracuje..i wkłada dużo wysiłku w to zebym miała wszystko..ale mnie potrzebna jest oprócz pieniedzy miłość..i czułość..i czasem bym wolała zeby bardzioej skupił sie na tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlito
rozumie cie ale zycie takie jest okrutne bo daje mniej niż chcesz warto brnąć w jedną strone i zeby wielka miłość nie była traktowana jak dobrą znajomość rozumie ze mąż niekiedy zostawia ciejak brnie za sukcesem do przodu ale pamietaj kiedy ś brak czasu dla was wyna grodzi ci ja w to wierze ze po burzy nadchodzą spokojne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×