Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minio_-k

minio_ko2.pl ból

Polecane posty

Gość minio_-k

jakiś czas temu moja żona pracowała sezonowo do póżna w nocy dodam tylko że w gastronomii tam poznała kolesia z którym rozwinęło się coś więcej niż przyjażń nawet niechce o tym pisać rok wcześniej była podobna sytuacja co dosyć szybko zauważyłem po rozmowie zapewniała o swojej miłości do mnie i że już nigdy więcej ...oczywiście za pierwszym i drugim razem "do niczego nie doszło" tak mi wmawiała ale ja swoje wiem za pierwszym razem tłumaczyła się ze chciała sprawdzić czy ktoś ją jeszcze będzie chciał (śmieszne tłumaczenie) a za drugim że potrzebowała z kimś pogadać ....(jeszcze śmieszniejsze tłumaczenie) ale nie o to chodzi nie mam do niej zaufania za grosz oszukuje nałogowo we wszystkich dziedzinach życia kocham ją a właściwie chyba kochałem bo coraz mniej mi na czymkolwiek zależy czy ktoś z was też to przeżył ?????? a może ktoś ze mną pogada bo coraz bardziej mnie to "gniecie" i wcale nie chce mi się wracać do czegoś zwanego domem ostatnio znalazła podobną pracę w knajpce i znowu się zadręczam że coś się może zdarzyć myśle sobie że mając 39 lat można chyba jeszcze ułożyć sobie życie z kimś w miarę uczciwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, bardzo Ci współczuję... Nie jest to miła sytuacja... Wiem, bo sama kiedyś byłam zdradzana... Trzymam za Ciebie kciuki... Pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×