Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania16 wawa*****

Dziewictwo...??

Polecane posty

Dziewczyny któraś z was wie może jak mogę sama sprawdzić w domu czy jestem dziewicą??pytam ponieważ ostatnio masturbowałam się i nie wiem czy przez przypadek nie przebiłam sobie błony dziewicznej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt
bierzesz lusterko, rozchlasz nogi i sprawdzasz, najlepiej przy oknie, bedzie dobrze widac. Usiadz na krzesle i poloz nogi na parapet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEDZAT
znane są w medycynie przypadki stracenia dziewictwa na skutek masturbacji(ocieranie sie o różne przedmioty,wkładanie do pochwy sztucznego penisa itd.)i można samej sobie przebić.to też zależy od grubości błony,sposobu masturbacji.można sobie sprawdzić za pomocą lusterka w domowych warunkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy dziewicą robi nas obecność błony dziewiczej czy po prostu to ze jeszcze nie współżyliśmy?Błona dziewicza może sie przerwać w trakcie robienia szpagata/sznura i już mamy o sobie mówić, zesmy nie dziewice??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggg
po pierwsze nie kazda z Nas wogole posiada taka narosl,bo blona dziewicz ato wlasnie jest to! byc dziewica zalezy od tego czy juz bylas z mezczyzna czy nie?! zreszta dziewczynio ile ty masz lat?zeby takie rzeczy sobie robic dziwne rzeczy dzieja sie na swiecie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggg
a co do lusterka jejku ale wy glupie jestescie jak buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 17 lat...Aha a znacie może jakies sprawdzone sposoby jak samemu (bez wibratora0 przerwac sobie błonę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogójkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajca
lusterkiem to dużo nie zobaczysz. spróbuj se wsadzić coś, jak poczujesz opór to masz błone jak nie to nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucuś
łeb se wsadż i zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×