Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarah x

od kiedy szampon???

Polecane posty

Kiedy najwcześniej można umyć dziecku włoski szamponem? Mój dzidziuś ma miesiąc. I jaki szampon doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastosowałam szampon jak dziecko skończyło 14 miesięcy i żałuję, bo natychmiast zrobiło jej się coś podobnego do ciemieniuchy. Wczęsniej myłam jej głowę mydełkiem Bobas i nie było żadnych problemów. Myślę, że szampon dla tak małego dziecka nie jest potrzebny, a może nawet niewskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka masz rację, ja córce z powodzeniem myłam włosy mydłem bambino do 2 lat, potem zmieniłam na szampon, dlatego bo miała strasznie długie i gęste włosy i już nie szło. I po tym mydle miała piękne i błyszczące. Mój brat mył głowę mydłem chyba przez 16 lat i to samo. Jest jednak jedna prawidłowość - jak już się zacznie myć szamponem to mydłem już potem nie można, bo kleją się, niewiadomo czemu. Mojemu 9-miesięcznemu synkowi myję mydłem również, a włosów od urodzenia ma dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba ten szamponik NIvea (chociaż napisane jest od pierwszych dni życia) oddam siostrzenicy 7 lat żeby się nie zmarnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyb atak będzie lepiej. U nas własnie po szamponie Nivea było tak kiepsko z głową. ;) Teraz wyleczyłam skórę głowy i wróciłam do mydełka i jest ok. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myję córeczkom włosy szamopnem Nivea od jakichś 3 miesięcy, czyli odkąd skończyły miesiąc i wszystko jest ok. Ciemieniuchy nie mają. Wcześniej używałam mydła Bobas-tez ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×