Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Some Bizarre

Tycie mimo diety i cwiczen...ktos tak ma?

Polecane posty

hmm ostatnio ciwcze(robie tak 50brzuszkow plus inne cwiczenia) i do tego jem ok.120-1300kcal , ograniczam slodycze itd..a mimo tego nagle przytylam ok.kilograma....nigdy tak nie mialam...:o ma ktos podobnie? wiecie czego są to przyczyny ?:P piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
moze organizm w ten sposob sie poprostu broni i gromadzi zapasy bo ucielas mu dzienna ilosc pozywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
:)nie wiem czy zawsze pewnie sie w koncu organizm przestawi i moze po jakims tam czasie zaczniesz chudnac ale czy to na dluzsza mete ma sens;)? ja sie odchudzam tak nie ma diety poprostu nie jem na wieczor nie objadam sie slodyczami i tak dalej jem wiecej na sniadanie a potem kolejno mniej i cwicze i nie mysle o odchudzaniu i zobacze mi to odpowiada ale kazdy musi chyba sam znalezc swoj sposob na schudniecie powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tak za bardzo nie odchudzam bo mam 7kg niedowagi..ale mimo tego mam okropny tlusyty brzuch i biodra...chce troche go zrzucic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious-to jak masz 7 kg niedowagi to ja Ci radzę jeść!!!!hehe,na pewno nie 1200-1300 kcal,tylko 1700.Brzuszków rób więcej niż 50(bo 50 to jest maluuuutko).Jak chcesz widzieć efekty to może jakieś zaawansowane ćwiczenia na brzuch!,no i nie objadaj się przed snem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tyjesz, bez obaw. Mięśnie są ciężkie. Jeżeli ktoś naprawdę chciałby widzieć efekty swojego odchudzania na wadze nie powinnaś ćwiczyć;) Nie zniechęcaj się, sama mówisz, że masz niedowagę - ćwicz dalej, bo ten \"tłusty brzuch\" to pewnie nadmiar pozycji siedzącej i nic więcej. Kup sobie miarkę i mierz efekty w cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czym zastapic te slodycze i inne tluste produkty...ja to juz nawet sily na ciwczenia nie mam..bo jak dostalam cisnienia 60na40 a puls100 to myslalam ze kojfne..teraz niby juz ok ale nadal czuje sie slba i lekko kreci mi sie w glowie...mimo ze biore te witaminy ,jem warzywa owoce itd..:Ochoc moze to od tego,ze za 7dni mam miec okres:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious-to pewnie przed okresem:D,ja tak mam na kilka dni przed..nie do życia jestem.Zauważ też,że mamy własnie I kwadre księżyca,a wtedy chodzimy przemęczeni...poza tym te zmiany pogody :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psumbium
idź do lekarza zrób badania..to nie jest normalne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cisnienie to chyba do zoladka bylo :O hmm a czy moge zazywac te tabletki calrinol,ktore przy cwiczeniach o opd.diecie pomagaja szybciej spalic tluszcz na miesnie? czy przy niedowadze jest on niewszkazany? bo z tego co slyszalam zeby go zgubic to trza miesiacami cwiczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie ok
Ja przed okresem zawsze mam ze 2 kg więcej, później samo schodzi. Spróbuj brać chrom- nie ma się po tym apetytu na słodkie, L-karnityna tez pomaga jeśli dużo ćwiczysz ( pod wpływem wysiłku fiz szybciej spala się tez tłuszczyk ) Nie waż się tak często tylko właśnie sprawdzaj objętości. Ja tez mam problemy z tłuszczem, pomagam sobie innym środkiem, który działa, waga mi stoi w miejscu a cm lecą i ciuchy są luźne. A jeśli to tylko brzuch i biodra to ćwicz tylko na te partie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń by umarł ze smiechu
po co jakaś debilka podnosi stare tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×