Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska na max

Jaki wzrost u faceta jest dla was nie do przyjęcia

Polecane posty

Gość Ciekawska na max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD23
Każdy jest do przyjęcia,tylko zależy w stosunku do jak wysokiej lub niskiej kobiety. Przecież wzrostu się nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o2 kuchnia
mniej niz 175 i wiecej niz 200 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No zgadza się
Jestem tego samegoz dania co powyższa czytelniczka. No więc facet do 175 cm może mieć problem. Dla mężczyzny 170 cm pasuje tylko niska kobieta która ma 150 cm lub mniej. wyższej nie polecam bo zawsze będą problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaveeeee
177 cm i powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
mniej niz 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja najbardziej
nieznoszę favetów tak około 170 cm. Tacy to są kurduple! Do niższych mam szacunek gdyż wymagana jest w stosunku do takich litość. A taki 170 cm to jest do niczego! Nic nie potrafi, nawet w łóżky jest zerem! Beeee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha tesciowa
tak ponizej 180 - na takich po prostu nie zawiesze oka , jakos bym sie zle czula z facetem mojego wzrostu -mam 175. Moj maz ma 184 i to tak w sam raz. Jakby mial wiecej , to tez by bylo dobrze , ale 184 calkowicie wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaluca
Zakladam, ze na tym forum wypowiadaja sie same idealne super laski? Szkoda, ze przywiazujecie tak duza wage do tak nieistotnych rzeczy jak wzrost, w kazdym razie zycze szczescia w zwiazkach i zyciu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammaluca właściwie to masz rację ale ja też unikam niskich mężczyzn chociaż wiem, że nie wzrost się liczy. ja mam 173 cm i jestem starsznie wyczulona na punkcie wzrostu u faceta, wiem że miłość nie wybiera ale facet, który jest mojego wzrostu lub broń boże niższy ode mnie, nie ma u mnie po prostu żadnych sznas. Czułabym się przy nim jak monstrum, a nie jak malutka bezbronna kobietka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niższy niż ja jest nie do przyjęcia. Najlepszy wzrost od 180 cm wzwyż, ale jak troszke mniej to też nie szkodzi, nie chodze z miarką :P sama mam 172,5 cm. Nie oceniam ludzi po wyglądzie, ale musze się poprostu dobrze czuć przy drugiej osobie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mało ważnych
przecież Wzrost to podstawa! Żadna kobieta by nie chciała być z facetem który jest słabszy od niej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się czuję jak
kobieta u boku mojego mężczyzny, który ma 1,70, jest świetny w łóżku, nie jest kurduplem, ma śliczną buźkę, piękną pupę, świetną budowę i w ogóle. A ja mam 1,76 i jakoś mi to nawet odpowiada. A może to miłość po prostu;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się chujowo czujesz
i masz spaczone myślenie skoro wzięłaś sobie kurdupla podkreślam kurdupla co ma tylko 170 cm!!! No chyba że jest gruby to spoko, ale jeśli do tego nie waży nawet 70 kg to dno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaluca
--------> to sie chujowo czujesz osobiscie wolalabym przebywac z kurduplem, ktory ma nawet 1,50 niz z chamem Twojego pokroju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się czuję jak
a no i z pewnością nie jest silniejsza. Z natury on jest masywny, gruba kość etc. silny i wysportowany, a ja szczupła, choć nie chuda:) Też mówiłam, że nie będę z niższym, ale świadomie. Bo gdy poznałam miłość swojego życia to nawet wózek nie byłby przeszkodą, po prostu przestało mi to przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam wózek
jest już lepszy niż niski kurduplowy wzrost!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej niż 185, wiecej jak 195:-) ja mam 163 hehe, ale cóż na to poradzę, że lubię wysokich. Na gościa 180 juz nawet nie spojrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waży 75 kg
a ja 55:) Jest podkreślam masywny, bez zbędnych ćwiczeń na silne dłonie, ramiona, ale uprawia koszykówę ( tak właśnie, jest w tym dobry ) i kilka innych sportów. Nie jest spasiony, bo to nie tłuszcz,a kości i mięśnie. Wygląda wręcz na większego niż jest. Chujowo się czuję? Nie, nic sobie nie brałam. Nie jest na tyle płytka, aby partnera życiowego wybierać sobie na zasadzie castingu. Zresztą on ma u mnie 10/10 :D I bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha tesciowa
Oj boze i o co tu sie klocic. Jeden ma takie kryteria , drugi inne. Jedna potrzebuje sie czuc slaba kobietka , inna woli maminsynka , ktoremu bedzie matkowac , jedna woli nieokrzesanego chama , inna woli delikatnego , grzecznego , kazdy ma prawo do swojego gustu. Do jednej pani , ktora uwaza , ze kobiety 'kierujace sie wzrostem' sa takie czy owakie , puste i zwracaja uwage na nic nie znaczace duperele : czy chcemy , czy nie , wyglad zewnetrzny gra role - co nie znaczy , ze kazdy musi odpowiadac jakiemus kanonowi. Jednemu sie podoba to , drugiemu tamto. Jedna woli ogolonych w garniturach , bo to jej wskazuje na jakies cechy , ktorych pozada , inna woli obdartusow w sztruksach . Nie ma sie o co klocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaveeeee
ja mam 177 cm wzrostu to kurde jak nei przywiazywac do tego wagi???? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waży 75 kg
Tańczyłam przy drużynie koszykarskiej, obecnie 1 ligowej. Z racji bliskiego kontaktu z taką ilością wysokich mężczyzn stwierdzam, że wysoki wzrost jest świetny, ale tylko do 195 cm. Potem niestety nie jest tak ciekawie. I mówią to sami wysocy. Mężczyzna ma być przystojny (rzecz gustu), męski i mądry. Gdyby to zależało od wzrostu nie wracałam bym do domu z treningów z taką radością. Tyle głupoty, chamstwa nie widziałam już potem nigdzie jak tam w drużynie. Ale ja się cieszę, że nie zakochałam się w takim, tylko oczywiście mądrym gigancie;) ( przecież takich też jest dużo) Zostawiam ich dla malutkich dziewczyn. To taka naturalna równowaga. Pozwalajcie się ludziom dobierać w pary tak jak sami to czują. Kierować się proszę sercem nie wzrostem, ale nie zabronię nikomu kochać wysokich. Przecież nie o to chodzi. Nikt nie powiedział, że te dwie kwestie muszą się ze sobą kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każdy byleby
nie w przedziale 165-174 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×