Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GwiazdkaPolarna

Miłość która nie ma prawa bytu...........................

Polecane posty

Kocham ze świadomością ze nigdy nie bedziemy razem ,jakie to smutne ,przerażające nigdy ni ebęde miała go u swego boku,możemy byc razem tylko kilka chwil w roku i pózniej wracam do siebie do szarej rzeczywistości,płaczemy po kątach,sypiamy z kimś innym budzimy się w innych ramionach.Najbliżej siebie choć najdalej..............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok i co z tego
?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@: GwiazdkaPolarna Nie musi tak być! Wszystko zależy od Was, naprawdę:-) Pozdrawiam🖐️:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadac
oj księzniczko, wielkie ma szczęście osoba, w której ramionach obecnie zasypiasz:-O Wybacz, ale twoje cierpienia nie są ani zbyt szlachetne, ani zbyt oryginalne, polecam "Noce i dnie" na przykład :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to aby było oryginalnie czy tez szlachetnie...........jeśli nie przeżyłeś\\aś czegoś podobnego zostaw miejsce dla innych do wpisu ,jest tyle tematów na forum ,znajdz coś dla siebie......Nie chce być złośliwa ale czasami drażnią mnie ludzie którzy negują kazdą wypowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smutne
ale może nie wszystko jeszcze stracone. Trzeba mieć w życiu nadzieję. Głowa do gory! Nie dołuj się! Idzie wiosna, może ona odmieni wszystko w Twoim życiu. Powodzenia i szczęścia w miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekuś
Boże jak ja Cię rozumiem. Jestem w podobnej sytuacji, tylko gorszej..Nie możemy się nawet spotkać. Pozostają mi ukratkowe spojrzenia i sms-y. Dlaczego takie uczucie przychodzi wtedy, kiedy żyjemy w związku? To musi być kuszenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio niestety
Ja rowniez jestem w takiej samej sytuacji..żadko się widujemy..a jeśli już sie spotkamy by na siebie choc popatrzec to jest bardzo dużo..ech jaka jestem nieszczęśliwa..Kocham go i chę byc przy nim..tak bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze pamiętam
Czy dobrze pamiętam - GwiazdkaPolarna - piszesz o mężczyźnie dużo starszym od siebie? Dlaczego nie możecie być razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możemy być razem z wielu powodów i nie chodzi tu o wiek.....On ma 25 lat ja 23.on mieszka za granicą.Trudna sytuacja do opisania . ja nie moge wyjchać tam z powodu obowiązków(.opiekuje sie chorą osobą)to wszystko jest takie pokręcone.on nie moze przyjechac tu. widujemy się tylko w wakacje i z dala od ludzkich spojrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakl
"z dala od ludzikich spojrzeń"- a to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dlatego że nikt nie może wiedzieć o naszej miłości,jak wcześniej napisałąm nasza miłośc nie ma prawa bytu,jest nierealna ,nieosiągalna i może właśnie dlatego taka piękna ,jedyna ,niepowtarzalna.Trudno jest pisać i jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie, musiałabym streścić kawałek swojego życia.poprostu tak musi być.Może kiedys w dalekiej przyszłości zmieni się coś ale dzisiaj nie mamy możliwości byc razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm.....
Jak nie opowiesz troche o tej trudnej sytuacji to chyba nic mądrego nie możemy Ci napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie szukam porady czy mądrych słow ,ponieważ nikt nie może mi służyc pomocą w tej sytuacji,napisałąm bo chcę wiedzieć czy są osoby takie jak ja ,które są w podobnej sytucaji ,które mnie rozumieja w pewien sposób,chce wiedzieć że nie jestem sama z moim rozdarciem między dwoma światami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to z autopsji :/ warto czekac, az bedzie mozliwosc... tylko juz od tej chwili musisz zaczac zmieniac swoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moj pseudonim
Gwaizdko Polarna. Sa ludzie w takiej samej sytuacji. Na przyklad ja. Ale nie chce o tym pisac bo to zbyt bolesne. Owszem, ludzie powiedza: dla chcacego nic trudnego, ale niestety pewne rzeczy momo ze mozliwe nie sa osiagalne, z wielu powodow. mMysle, ze wiesz co mam na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileee
ja jak kocham to czekam i nie jestem z innymi, jak mozan kochac i byc z innym? bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileee
kotek calus, gdzie nasz milosny topik?:) szukałam i nie znalazałm:) magicelle👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileee
do aktorki "'znam to z autopsji :/ warto czekac, az bedzie mozliwosc..." no jakos nie wyszło ci to na zdrowie, jak widzisz zagrywki wyrachiwanych gier do niczego nie prowadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oceniajcie,bo nie o to tu chiodzi > Może jestem i suką,jak to ktos napisał,ale kiedy przychodzi miłośc człowiek głupieje,miłośc to choroba na która się zapada,jedni mają to szczęscie ze przechodzą ją łagodnie inni znosza bardzo cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smileee
tak milosc, ale nie zimna kalukacja : acha zrobie tak to on bedzie ze mna, inaczje bedzie z nia, a to oznacza ze moj juz nigy nie bedzie i bach wykonanie planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonezka
i co dalej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×