Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zapłodniona

mam 26 lat mój partner 56, w maju urodzi nam się dzidziuś co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość tatuś i dziadzius w jednym P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho
a po co i opinia innych.jesli sie z tym dobrze czujesz to powodzenia.a jesli ci ktos powie ze to bez sensu to co zostawisz go-głupota!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisia
uwazam ze masz sie czym chwalic z takim starym prykiem.......:)🌼dla Ciebie pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz za prowokacja denna
a chociaz dobry jest w lozku? moim zdaniem krzywda dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam o tym sądzić? jeśli jesteście szczęsliwi to w czym problem?-bo ja tu żadnego problemu nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm....
gdy dziecko będzie dorastać on będzie zgrzybiały.... na starośc czyli niedługo pappersy mu będziesz wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli pytasz innych
o zdanie to moze znaczyc ze sama niepewna jestes... a jezeli jestescie szczesliwi to olewaj to co ludzie powiedza masz tylko jedno zycie i przezyj je tak jak ty chcesz, byle bys była szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam nick
pewnie prowokacja, ale fajna to cos napisze:) zawsze bylam zdania, ze na dzieci nie warto czekac w nieskonczonosc, bo mozna sie nie doczekac, a i na starosc zdrowie juz nie to samo... w sumie bedziecie dziwnie wygladali, jak dziadek z corka i wnukiem, ale przeciez to wasze zycie i wasza sprawa;) pisze to wszystko teoretycznie, bo taka sytuacja moze miec miejsce. ja bym sie nie zdecydowala na zwiazek ze starym, pomarszczonym piernikiem, lubie mlode, jedrne cialko mojego meza i przynajmniej teraz moge sobie z niego pokorzystac;) tak, wiem, ze moj mezus sie zestarzeje, ale ja bede sie starzec razem z nim i to jest caly urok zwiazku z rowiesnikiem:) no, napisalam czego bym nie zrobila, wyrazilam swoja nic nie wnoszaca opinie, a teraz zycze szczescia wszystkim takim parom, bo w sumie jakie ma znaczenie ile lat ma nasz partner, jesli sie kochamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwalisz się czy narzekasz? Bo tak naprwadę co nas to obchodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssesesese
tez mysle ze to prowokacja, bo po co pytac o zdanie na taki temat...ale sie wypowiem:) dla mnie to fatalne i nie dopuscilabym do takiej sytuaji. nie wyobrazam sobie nawet seksu z facetem w tym wieku (jestem 2 lata mlodsza niz Ty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×