Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimik

Wiem że to grzech ale...

Polecane posty

Gość mimik.
eh no ok powiem, ja mam 18 a on 57 ale co to ma do rzeczy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły rysiek
43 lata to sie nazywa kryzys wieku sredniego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to teraz mogę pisać żaden mimik sie nie podszyje no wieć mam 30 lat mój luby 43;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tyle
H(uj) C(i) W D(upe) Morszwinie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły rysiek
róbcie co chcecie, nie wiem tylko z czego aż tak sie cieszysz skoro ktoś inny (jego żona) teraz płacze.. nie można zbudowac nic trwałego na nieszczęściu innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tyle
weź kurwa mać i tak wiem że to jest prowokacja kurwa jak ja nienawidzę prowokacji normalnie zaraz żygne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa
HAHAHAHAHA jaaaasne...mimikk, jeśli naprawdę masz 30 lat, to ciekawe, ile klas podstawówki skończyłaś... i z jakiej zapyziałej wiochy się wywodzisz... z mentalością i gramatyką 13 -latki... :D Krowy już do obory zagoniłaś? KIEPSKA PROWOKACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..oj je.. przyjdzie czas.. gdy sie obudzisz .. bedzie cierpienie i smak slonych lez pozostanie na twarzy.. .. jezeli zyjesz chwila.. to usmiechaj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę ci wszystkiego
najgorszego. nie masz za grosz szacunku do tego co wartościowe. Mam nadzieję że ten żonaty też cię kiedyś wystawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wara od żonatego faceta
krzywdzisz jego żonę i jeszcze się tym szczycisz....nie ma czym, życzę ci abyś to ty kiedyś była żoną zdradzaną przez męża...a wtedy inaczej zaśpiewasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak dla wyjasnienia do autorki zachorowałam ciężko, mój wtedy jeszcze mąż nie sprostał zadaniu opieki nade mną i dlatego zdradził....gdy wyzdrowiałam chciał wrócić! Nie napadaj więc na mnie, teraz wiesz dlaczego odszedł. Sam zresztą stwierdził, że gdyby nie tamta nie odszedł by.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaniutka odejdz i odczep
się od żonatego mężczyzny, bo ranisz jego żonę i w końcu zranisz siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci z całego serca
życzę byś była kiedyś zdradzoną żoną, byś płakała tak jakto przez takie jak ty płacze wiele żon a facet zawsze powie, że jego żona jest zła i niedobra...wez to pod uwagę i nie wierz w to co mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikka_33
Mała_MAłgośka nei pochwlalam kochanek ale Twoj maz to ciota co to za tlumaczenie ze gdyby nie tamta nie odszedlby??zalosne co sila go zaciagnela? on Cie kochal? skoro przysiegla byc z Toba w zdrowiu i chorobie, jezeli w takim momencie zycia odszedl od Ciebie to watpie czy byl kocahjacym mezem wykorzystywal Cieibe i ja, podupcyl ja wyzdrowialas wrocicl do Cieibe.....kocahnki sa zalosne zdradzane zony tez.....boshe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkkaa
ja robie dokładnie to samo i nie żałuje tamtej kobiety skoro nie jest z nim szczęśliwy nocne wymyki do mnie kocham go i bede z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcie uważnie przecież
Mała_Małgośka pisze, że go wygnała i rozwiodła się i nie pozwoliła wrócić uważam, że to bardzo mądra decyzja, choć pewnie bolesna a kochanek nie rozumiem, mnie uczono, że pan żonaty jest nietykalny i stronię od takich, choć podobają mi się ponoiektórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkkaa
mnie tez tak uczono ale sama juz jestem mezatkaz i mam to w dupie zonaty lepsze oboje mamy cos do stracenia i to nas tym bardziej trzyma ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakaka
jesteście wstrętne...co to nie ma wolnych chłopów na świecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkkaa
wali mnie to i nawet chciałabym by ta jego sie dowiedziała co on robi w nocy i .... w sumie moze sama ja o tym powiadomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannkkaa1970
prawie "nick" a takie szmacisko-że też ziemia takie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona której mąż wrócił
Przeczytaj autorko topik" On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną"..a w szczególności historię Garniery Jej facet, z który mieszkała 1,5 roku, też niby rozwodził się..niby ją kochał, a teraz każe się jej wyprowadzić z wspólnie wynajmowanego mieszkania, gdyż wraca do żony. Teraz Garniera zmienił topik, gdyz zrozumiała, że była tylko kochanką. Mój mąż również został przeze mnie wygoniony do kochanki.Wystarczyło mu 1,5 miesiąca, by się nia nacieszył i na kolanach przyszedł do mnie i skamlał, wylewając łzy o powrót. Przyjęłam go, gdyż odpłaciłam mu tym samym. A teraz, po przejściach, miłość znów rozkwita Tak więc , nie WIERZ, że odejdzie. Moj pozew też był już w sądzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to
bo to złe kobiety są.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cuż
ja widzę że wy wszystkie ,mówie o zonkach itp. jesteś bardzo naiwne kobiety wierzycie,powtarzam wierzycie w to że facet wróci??Ok sa takie przypadki że kochanka zawiodła .Ale nie zawsze.Są też udane związki pozamałżeńskie,tego przykładem jestem Ja.Spotykam się ze szwagrem dwa lata,On równiez jest zonaty.I dobrze nam z tym.Puki co prowadzimy podwójne zycie.jednak oboje chcemy sie rozwieśc i byc razem.I zapewniam was że Ja nie mam zamiaru wracać do męża,a tymbardziej On do żony.. Nie wszystkie związki pozamałeńskie spełzają na niczym .Ja wam to mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
pomiedzy "chcemy" byc razem a jesteśmy razem fizycznie i oficjalnie jest ogroooomna przepaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×