Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimik

Wiem że to grzech ale...

Polecane posty

Gość mimik
dziekuje taka..i cos ci powiem jesli jestes w podobnej sytuacji(przynajmniej tak wywnioskowałam) to walcz o swoja miłość bo kiedys mozesz tego żałować..Papierek nie jest ważny!! błedy popełnia każdy...Ja walczyłam i wygrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka....
mimik tyle ze mimo tego ze on mi mowi ze kiedys bedziemy razem.....wczesniej musi zapewnic byt swojej zonie i dzieciom....to to mi odbiera wiare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna jesteś
cieszysz się z tego, że krzywdzisz inną kobietę? Nie rozumiem, jak możesz tym się chwalić i jeszcze uważać, że to jest dobre rozwiązanie. Lepiej poszukaj sobie wolnego faceta, nie jesteś chyba aż tak wstrętna, że za wszelką cenę musisz kogoś zdobyć? Nie stać cię na kogoś lepszego? Nisko się cenisz w takim razie, zwyczajna kochanka, która odbija męża innej kobiecie, bo nikt wolny jej już nie chce? Piszesz. że to on Cię znalazł, a Ty co? Ochoczo wskoczyłaś mu do łóżka? Jesteś bezduszką egoistką. Wstydź się, zamiast pisać takie podłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
do oja mimik- a to znaczy że ja ja k i ten mężczyzna nie mają uczuć ,nie mogą byc szczęsliwi???tAK CZY OWAK będzie nieszczęscie jesli nie po jednej stronie to po drugiej..takie jest juz życie i wcale nie świadczy to o Naszym egoiźmie.. Niegdzie nie jest powiedziane że jak facet jest żonaty i nieszczęsliwy to ma siedzieć przykuty do małonki do usranej smierci..Taki też chce szczęścia nie uważasz\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
nie ma sie czego wstydzić..co z tego że zonaty..zdarza sie mówi sie trudno..Zobacz ile do okoła takich związków.. I własnie mam sie czym chwalić mam mężczyzne mojego życia;) KTÓRY W KOŃCU BĘDZIE TYLKO MÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nędzna prowokacja
nie chce sie tego nawet czytać, szkoda czasu 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitney
fajnie a wiesz ile kobiet uwiodło już żonatych menów? nie wiesz? a gdzie 92874923748238964872364874 milionów hehe nie wiem czy tu się chwalić ja powiedziałabym raczej że to on ciebie uwiódł a tak po za tym to ma pewnie 1.50 w kapeluszu, jest gruby jak słoń i ma pryszcze hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJA ---------
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli uwiodlo to
ich problem, to nedzna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
VITNEY OJ ZDZIWIŁABYS SIĘ..jest bardzo przystojnym mężczyzną..a jego zona to stara okularnica z grubym brzuchem..nie dziwie sie że mnie znalazł..hihi.. A tak poważnie ma naprawe wstretną żonę..często się z niej nasmiewamy..sory..gdyby nie zaszła w ciaze nigdy by sie z nią nie orzenił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwieść faceta to nie problem
ale go zatrzywac to jest nie lada wyzwanie, nie każda to potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mimik...
Chcesz znać moją opinię w tej sprawie? Prosze bardzo. Jeśli facet jest NIESZCZĘŚLIWY w małżeństwie, to ODCHODZI od żony, a potem sobie szuka innej. I - niech sobie będzie szczęśliwy. Niech sobie ma nawet tysiąc kobiet, ale nie wtedy, kiedy ciągle JEST MĘŻEM JEDNEJ KOBIETY której przysięgał miłość, wierność itd. A kobieta, która wiąże się z żonatym facetem, wiedząc oczywiście że on ma żonę (bo czasami się zdarza że nie wie) jest dla mnie egoistką. Dlatego, że buduje swoje szczęście na nieszczęściu tamtej kobiety. Gdybyś miała choć trochę sumienia, nie robiłabyś takich rzeczy. Pierwszą rzeczą, jaką powinnaś była zrobić gdy on "przyszedł do Ciebie" powinno być ultimatum, że dopóki jest żonaty, nic z tego. Wtedy droga wolna. Przynajmniej ja bym tak zrobiła. A tak... naprawdę, dziwię Ci się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
no fakt faktem do rozwodu dojdzie i to jeszcze w tym roku,wiec co za róznica... kochamy się a miłosc potrafi być..no własnie taka jaka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka....
problem w tym ze jak sie kocha to trudno postanowic sobie to ultimatum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciupaga
autorka gubi się w zeznaniach. Najpierw mówi że uwiodła faceta i postanowili być razem i sie cieszy a potem jak brakuje argumentow to wywala że sprawa jest już w sądzie-a dopiero dziś postanowili że bedą oficjalnie razem. Głupota kompletna i brak konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
dokładnie taka..wiesz co ci powiem ja bardzo długo walczyłam z tym uczuciem ,ale niestety a może stety miłośc wygrała.On też ma dziecko ale już odchowane,i naprawdę żonę ma straszną..nie chodzi tu o wygląd ale o to jaka dla mnie go jest.jak go wykorzystuje mimo iz facet ciezko pracuje to musi w domu gary zmywać tragedia..mogłabym dawać wiele takich przykładów, dlatego ja postanowiłam go uwolnić od tej zołzy i udało się..sama chodzę z nim po sądach..mam nadzieje że to się szybko rozwiąże i już nikt ani nic nam nie przeszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
a ty ciupaga czytaj ze zrozumieniem ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroga omega
a co na to jego żona?? wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sama autorka to pasztet heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka....
przede mna duzo pracy bo on mowi o swojej zonie w samych superlatywach....poprostu spadla na nas milosc nie spodziewanie i nasze dotychczasowe zycie sie troche pogmatwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammy89121721721271
mimik a ile masz lat? i ile lat ma ten facet? zdradzisz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły rysiek
pewnie żona nic nie wie i jak się dowie to mu taka awanture zrobi że mu sie odechce dupcenia na bokach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
jak zona nic nie wie skoro już sprawa jest w sądzie,pomyślcie logicznie.. Myslę ,że nasz wiek nie ma tutaj nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatha_agatha
właśnie ile masz lat co? i ile on ma? co zamurowało cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz że niedługo
pojawisz się na topiku porzucone kochanki i będziesz miała zranioną duszę i serce. Jak już będziesz sama i będzie bolało to że cię oszukała wtedy przypomnij sobie że na własne życzenie w to weszłaś, skopiuj sobie ten topik abyć mogła zobaczyć jak byłaś naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
taka..jesli ma szacunek do swojej zony..no cuż..fakt faktem porozmawiajcie,zapytaj jak On sobie to wyobraża..?ITP. ŻEBYŚ RÓWNIEŻ I TY NIE STAŁA SIE POKRZYWDZONA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
ja mam prawie 45 a on 69 ale co to ma do rzeczy? Naprawdę to jest tylko miłość i wiek nie ma z tym nic współnego, kochamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
agato jeżeli ciebie to takk bardzo interesuje to ci napisze wiesz! w końcu to żadna tajemnica..On ma 43 ja 30 zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimik
nie podszywaj się mimiku chyba zrobie sie czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka....
przy nim jestem najszczesliwsza ale wiem ze zle robie i krzywdze sporo osob.....ale tak ciezko mi bez niego.....ale i ciezko mi z mysla ze przestaje wierzyc ze bedziemy razme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×