Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale trafilam

Mojego chlopaka podnieca bol.Czy to normalne?

Polecane posty

Gość ale trafilam

Jak mnie kocha to jak moze chciec,zeby mnie cos bolalo:O Wczoraj kochalismy sie pierwszy raz i jak powiedzialam,ze nie zrobie z nim tego nigdy juz,bo byl niedelikatny,nie sluchal mnie jak cos bolalo....Wyznal mi,ze lubi tak. Nie wiem czy zerwac,bo jak takiego czegos nie toleruje:( Jestem delikatna osoba ,a przy nim to juz calkowicie ,wazy jeszcze raz co ja,jst o 35 cm wyzszy i dlaczego chce mi robic jeszcze krzywde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrraczej
w zwiazkach liczy sie szacunek do drugiej osoby!i partner dba o to by dobrze ci bylo!!!moze on ma skrajne upodobania skoro ty delikatna to uciekaj! ale to byl twoj pierwszy raz i czesto boli i malo przyjemny ale...trening czyni mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trafilam
ja juz chyba podjelam decyzje o zerwaniu,nie widze innego rozwiazania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trafilam
a co kazdy facet lubi zadawac bol kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrraczej
nie to nie regula mysle ze mlodziutka jestes i malo doswiadczona w sprawach damsko meskich faceci na tej ziemi sa by nas chronic opiekowac sie nami i dawac przyjemnosci!!! a czy ten chlopak zadaje ci jeszcze w inny sposob?czy tylko w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trafilam
tylko w lozku pokazal takie oblicze,tak to jest fajny nawet z niego gosc. dla mnie byl to wczoraj szok....zalozyl mi tez kajdanki na przeguby:( Mi sie to nie podobalo wcale,martwilam sie o inne rzeczy w tym czasie,czy bedzie moco bolec czy nie.On wtedy wlasnie nie chcial mnie uwolnic a powinien jak tylko powiedzialam ,ze nie chce. ja jestem dla niego kolejna juz dziewczyna,on jest moim pierwszym partnerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trafilam
co dobrze? mi sie wydaje,ze wy patrzycie na to z meskiego punktu widzenia,nie umiecie sie wczuc we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trafilam
i tez mysle,ze sie w lozku niedopasowalismy ...a to moze sie ciagnac potem na dluuugo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trafilam
wyslalam mu smsa,ze sie nie chce z nim spotykac i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trafilam
to facetow trzeba wychowywac!!! wiesz co on mi odpisal!!??? ze on nie zerwie ze mna i tak latwo mi to nie pojdzie! Boze! to tak brzmi jakbysmy byli po slubie!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale trafilam
wlasnie,dobrze to ujete "torturowanie",wlasnie tak sie czulam wczoraj:O Na rekach na przegubach mam since,to chyba wiec trafne okreslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zerwij z nim
Twój facet to EGOISTA i nie ma sensu się dłużej z takim męczyć!!!On ma Ci sprawiać przyjemność a nie BÓL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zrobie
tak zrobie,juz napisalam smsa,tylko on teraz ciagle pisze smsy,ze nie tak latwo sie go pozbede,ze jestem jego dziewczyna i koniec. nie bede pisac co mi wypisuje,bo sama sie tego wstydze i dziwie z kim sie spotykalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polio
widocznie jestes pruderyjna i masz male potrzeby, ja ze swoja dziewczyna ostro sie zabawiamy i nikt nie narzeka, ale skoro dla Ciebie to co napisalas jest takie bolesne to widocznie potrzebujesz kogos kto urozmaici Ci zycie sexualne pozycja misjonarska...bedzie goraco uwierz mi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wydaje mi sie
ze oboje powinni chciec tego samego...to wcale nie jest pruderia...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadziles
polio--> czlowieku to byl jej pierwszy raz!!!! ten koles jest jakims debilem zeby kajdankowac dziewczyne przy jej pierwszym stosunku...swiadczy tylko o tym jaki z niego egoista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polio
albo Ty czytasz nieuwaznie albo autorka topicu zle sie wysławia, oni zrobili to pierwszy raz co nie znaczy ze to był jej pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polio, proponuje kurs czytania ze zrozumieniem - \"on jest moim pierwszym partnerem...\". Facet faktycznie musi byc totalnym debilem zeby tak zaczynac. I nie chodzi juz nawet o to ze to byl jej pierwszy raz (teoretycznie mogl nie wiedziec), ale przeciez oni ze soba kochali sie po raz pierwszy. Moim zdaniem przegial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz ja jestem kobieta
i czasem lubie tego typy zabawy, ale tylko od czasu do czasu i za obopulna zgoda, a nei dlatego ze pan i wladca mial na cos takiego ochote i to jeszcze z dziewczyna dla ktorej byl pierwszym partnerem! idiota po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×