Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qsqsqsqsqs

czy moge czyscic wykladzine w ciazy?nie ma zagrozenia?czy odpuscic sobie?

Polecane posty

Gość qsqsqsqsqs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda takiego zera
ale pojebana jetes - połóż sie najlepei i tyj - nic ie rób opaślaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela dobra rada
Jak wykładzina jest w ciąży to absolutnie jej nie czyść. Może jej to bardzo zaszkodzić. Poczekaj do rozwiązania i dopiero wtedy możesz ją spokojnie wyczyścić, nie powodując żadnego zagrożenia dla niej. Na razie dbaj o nią i co najwyżej delikatnie odkurzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co kaczuszko
ponoić nawet oddychanie i wydalanie stolca (ze względu na stresy z tym związane) może zaszkodzić ciązy także lepiej te czynności też sobie odpuśc. Zapadnij jak niedźwiedź w sen zimowy, nakryj się pierzynką i przezimuj 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojchana jestes
błahahahahahaha a srać możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy jestescie nienormalni
pojebani wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko jest względne
Jeszcze nalezy pamiętać o sprawdzeniu grubości wykładzin. Bo jak ponad 15 mm, to lepiej rzeczywiście nie czyścić, ale jesli mniej, to delikatne pocieranie nie powinno takiej ciężarnej zaszkodzić. A co mówi ginekolog? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qsqsqsqsqs
wiecie co?troche mi sie przykro zrobiło:( pytam o pogoda ładna -przetarłabym wykładzine bo mamy jasna a ze jestem w 6 m-cu z pierwsszym dzieckiem to nie chce "szalec" a pyt zadałam bo gdzies ktoras pisała ze czysciła dywan i wywołała niby tym przedwczesny porod ale dzieki za rady-juz sama sobie zadecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl logicznie
Skoro ktoś pisał, że czyścił i miał potem problemy, to po co pytasz skoro znasz odpowiedź? No i przeczytaj jeszcze raz pytanie. Zero pojęcia o składni zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste
przeciez ciężarna pyta - ona o niczym pojęcianie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do qsqsqsqsqs: jeśli nie masz pewności nie rób tego.. A tymi komentarzami się nie przejmuj, śmiej się z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelieeee
wy jestescie nienormalni przeciez mozna nawdychac sie chemii przy tym, przesadzic - poki sie nie skonczy czynnosci, to sie nie czuje, ze sie przegielo ma dziewczyna racje, ze pyta, powinna tylko zapytac gina, bo po 1. tu nie warto ze wzgledu na komentarze jak wyzej, a po 2. i wazniejsze - tamta opdpowiedz bedzie miarodajna a w ogole wielu rzeczy nie wolno robic w ciazy z roznych wzgledow, wiec nie kumam waszej reakcji - jak jest niepewna, zadaje pytanie, to wypowiedziec powinni sie ci, ktorzy chca jej pomoc a nie pogorszyc samopoczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qsqsqsqs- główka do góry,chorymi się nie przejmój bo nie warto :) ja w czasie ciązy i tej wczesnej i w tej zaawansowanej to myłam modłogi ,dywany bo się dobrze czułam jak sięzmęczyłam to odpoczywałam.W kazdym razie się nie przeforsój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×