Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamis1982

Kiedy ŚŁub!!! Nie chcę być stara panną

Polecane posty

Gość kamis1982

Witam jestem z facetem 4 lata, ja mam 24 on jest rok starszy.. Mieszkamy razem od samego początku nie lubie podchodów od razu "walę kawe na ławe" szukałam czegoś poważnego ,on chyba też. Mijał rok po roku a temat ślubu zrobił się wrażliwym topikiem... doszło teraz do tego ,że jak ktoś się pyta o to kiedy ślub to robi mi się przykro i niezręcznie, skąd ja mam wiedzieć!!! to chyba decyzja faceta ,przecież ja go o rękę nie poproszę!! Mijają kolejne okazje kiedy mogłabym dostać pierścionek imieniny, urodziny, święta....i cisza. Moi rodzice, jego rodzice ,dziadkowie wszyscy się dopytuja. A czym dłużej to trwa widzę ,że on jest mniej skłonny do tej dojrzałej decyzji. Myślę sobie,że ze mna jest tak przejściowo dopóki nie znajdzie tej jedynej na którą czeka, a ja nia nie jestem... Albo ten dzisiejszy popieprzony świat metroseksualnych facetów, niezależnych kobiet i związków bez zobowiązań. Wiem ,że ten problem nie dotyczy tylko mojej osoby, mam wiele koleżanek i znajomych, które mają ten sam problem. Mieszkają z chłopakami ,żyją jak małżeństwa ,ale nim nie są . O co do jasnej ciasnej chodzi!!! Czy może mi to ktoś obrazowo i szczeże wyjaśnić. Może jakiś mężczyzna.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko kochana
No jasne, że nie chcesz być starą panną. Co by na to powiedziały koleżanki i mamusia z tatusiem prawda? Oj pusta jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o matko kochana
widac ze nie znasz jeszcze zycia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahau
a po co ma sie zenic?:O zlapal naiwna dupe, ktora z nim zamieszkala, daje mu dupy itp:O to wykorzystuje facet, po co ma sie wiazac jak za kilka lat latwiej mu bedzie odejsc do mlodszej i ladniejszej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkoboska
daj mu czas jak zaczniesz naciskac to ucieknie to jest deyzja na całe zycie i to ze Ty jestes gotowa to nie znaczy ze on tez mój facet chciał slub ja nie chciałam - teraz oboje jestesmy na etapie ze nie chcemy - to duza odpowiedzialnosc i trzeba byc pewnym a nie ulegac naciskom srodowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeefe
ty najprawdopodobniej wiesz czego chcesz i jestes osobá zdecydowaná, a twoj partner no coz,, mze to duzy dziecial , ktory nie lubi odpowiedzialnosci..:) ja tez jestem osoba , kotra kladzie kawe na lawe;) po 3 tygodniach powiedzialam do mojego chlopaka ze za kilka miesiécy bedzie brac ze mná slub;) rozmawialismy o tym calkiem powaznie, minelo 8 miesiecy, jestesmy juz zaréczeni, a za rok w maju slub, bo na ten maj niestety juz za pozno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×