Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*blondi*

Pewnie to głupie ale tak mam- piszcie co robić

Polecane posty

Mam dziwny dosyć problem. Ostatnio spotykałam się z kolesiem że tak powiem z najwyższej półki. To znaczy : przystojny, bogaty, zajebiste auto, świetna praca i takie tam. Problem polega na tym, że jak zobaczyłam, że moge mieć takiego faceta zwykli kolesie zabiegający o mnie nie mają szans. Spławiam ich poprostu. A chcialabym to zmienić tylko niewiem jak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZA BEDNAREK
faktycznie to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, to blondi pisze :D Dla niej taki jest z najwyższej półki :D Może jeszcze się dziewczyna wyrobi :D Hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkoboska
własnie fact z najwyzszej półki to facet mieszkający przynajmniej na 11 pietrze wiezowca i w dodatku spiacy na łozku pietrowym na górze jesli te warunki nie sa spełnione to ten kolec wcale nie jest z wyzszej półki wiem, bo jestem kobieta z wyzszej pólki - 12 pietro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
SPOTYKAŁAS ,CZYLI CZAS PRZESZŁY,OLAŁ cIE I TO POWINNO DAC cI DO ZROZUMIENIA,ZE LEPIEJ SPOTYKAC SIE Z NORMALNYMI FACETAMI A NIE TAKIMI CO MAJA POD DEKLEM NARĄBANE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahau
co znaczy 'zwykli'????? :O jak ktos ma kase, autko i wyglad to jest juz niezwykly?:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatuś chyba każdy ma swoją \"półkę\" ;) Tylko co zrobić, gdy raz się trafiło ślepej kurze ziarno, ups znaczy się spotykało się z takim z najwyższej półki, a potem trafiają się tylko tacy z niższej - faktycznie życiowy dramat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykli czyli przeciętni niewiem jak wam to wyjaśnić no np mało przystojni bez kasy i bez auta albo jeździ jakimś gratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
NO ! BO WTEDY JEST Z WYŻSZEJ PÓŁKI :P,CZYLI NIEZWYKŁY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarino I właśnie ten życiowy dramat przeżywa nasz bohaterka :D Poczekajmy jak rozwinie się sytuacja :D Jak myślisz kiedy napisze, że ją rzucił? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
A TY NA JAKA PÓŁKĘ ZASZŁAŚ ,BARDZO WYSOKĄ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
napisała,ze sie spotykała tzn ,ze juz ja olał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkoboska
ogolnie to nie rozumiem problemu "jak zobaczyłam ze moge miec " moze a nie ma albo moze i ma ale wtdy po co jej Ci zwykli hmm ... na bank ja rzucił - tzn przelecial i uznała ze moze miec a facet uznał ze czesem tez moze przeleciec zwykla blondi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkoboska
no dobra to chodzi o to, ze Ci wymagania wzrosły??? jesli tak to poczekaj kilka lat w samotnosci a samo przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznałam swojego
a co tu mówić z sensem, jeśli oceniasz ludzi po wyglądzie i portfelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam zaraz rzucił - po prostu zobaczyl, że może sie spotykac z kobietami z najwyższej półki więc... się przerzucił chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
z sensem ? ,to skocz dziewczyno na niższa półkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahau
no ale o co Ci chodzi?:O skoro mozesz miec tego fajnego kolesia z 'najwyzszej polki' to bierz go i ciesz sie!!! Po co sie zastanawiac nad przecietniakami bez kasy?:O Marti Cie to, ze takich splawiasz??? Nie rozumiem, czemu??? Zajmij sie tymi super kolesiami, ktorych mozesz rzekomo miec. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomatkoboska
to złap jakiegos z wyzszej półki - skoro potrafisz zajdz w ciąze wymus ślub i sprawa załatwiona taki banalny problem na forum opisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo.... dramat jak wzrastają wymagania... A ty z jakiej półki jesteś? Bo może on mezalians popełnia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
wymagania wzrosły a górna półka olała i dziewczyna sama teraz jest bo z dolnej półki kolesie jej nie interesują a górna półka przestała sie nia interesowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12121212
jeżelijestes piekna,bogata,masz zajebiste auto,swietna prace i takie tam to jestes z wyższej półki a jezeli jesteśzwykła czyli przecietna np bez kasy i bez auta albo jeździsz gratem -to jestes z dolnej półki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×