Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmieniam się

Pytanie o odchudzanie. Bardzo proszę o odpowiedź.

Polecane posty

Gość Zmieniam się

Odchudzam się na diecie do 1200-1300kcal. Nie zalezy mi na jakimś szybkim spadku wagi , ale raczej na zmianie nawyków żywieniowych. Jem w miarę zdrowo , smażone okazjonalnie (obiad u teściowej) tylko ciemne pieczywo sporo warzyw i białego sera. Raz na czas pozwalam sobie na coś słodkiego , czekoladę , ptasie mleczko , wafelek (wszystko do 200kcal w ramach oczywiście tych 1300 dziennie). Myslicie że w ten sposób uda mi się troszkę zrzucić? Wolałabym żebyście mi nie pisały że najlepiej jak rzucę słodycze na amen - bo sama o tym wiem. Wiem też że czasem muszę zjeść coś słodkiego , bo w przeciwnym razie rzucę się na lodówkę i nic z mojego postanowienia o zmianie jadłospisu nie wyjdzie . Dziekuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jeżeli dołączysz do swojej diety ćwiczenia fizyczne przynajmniej 3razy w tygodniu po godzince to na pewno Ci się uda!:-) rezultaty niestety od razu napewno nie będą widoczne, ale z czasem na 100%zrzucisz zbędne kilogramki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam
Myślę że schudniesz. W końcu 1300kcl to niewiele. Ćwicz regularnie i pij dużo płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie umiem zyc bez slodkosci :) i jak nie zjam choc koski czekolady jak mam ochote na slodycze, to pozniej zapycham sie czym popadnie.. uwazam ze twoja dieta jest b. dobra, w koncu slodycze sa dla ludzi,, dlaczego masz ich sobie odmawiac?? polecam picie soku pomidorowego, jest malo kaloryczny, zdrowy i sycacy :) na pewno schudniesz, no i nie musisz sie obawiac efektu jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1300kcal to zdecydowanie za mało, najpierw określ swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne a później się bierz za ustalanie ilości kcal na diecie a nie wybierasz sobie liczbę z kosmosu. Pomocne będą: 1. http://www.ultimatedietsecrets.com/ch4calcs.html 2. http://exrx.net/Calculators/CalRequire.html Słodkie (glukozę) najlepiej wcinaj po treningu, wówczas jest ono praktycznie nieszkodliwe (oczywiście umiar wskazany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaaaaa
jesli w tych 1300 kcal slodyczy jest nie wiecej jak nawet 500 kcal to napewno scghudniesz :) Z rfuchem szybciej ale i tak szybko jesli bedziesz systematyczna. nie musisz porzucac slodyczy- one tez sa dla ludzi :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pozwalam sobie niekiedy
na coś słodkiego. dziennie jem 1500kalorii , a słodkie zazwyczaj do 300., ale nie codziennie. chudnę w ten sposób. jak już osiągnę wagę jaką sobie wymarzyłam do zwiększę kcal do 1800 ale nie słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
somelan tylko w jez angielskim masz te str? cos w niemieckim albo francuskim,ewentualnie po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,a jesli wyszlo ze moje zapotrzebowanie wynosi 1530kcal a ja chce schudnac ok 8 kg to ile kcal powinnam przyjmowac Somelan? czy moglbys podac,ulozyc mi 3dniowe menu odchudzajace za ktore juz dziekuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Somelan
jestes? Nuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuuuuuuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuta ... 1530kcal na dzień - niemożliwe, musiałaś zrobić gdzieś błąd (chyba, że ważysz 40kg, ale wówczas zapewne byś nie chciała schudnąć 8kg :P ). Ja stosuję metodę - liczę kcal, które zjadam (znam zasady prawidłowego żywienia, dzięki czemu wiem co i kiedy mam jeść) i nie przekraczam wyznaczonego przez siebie limitu. Polecam - wyznacz sobie wartość kcal, które masz zjeść w ciągu dnia i staraj się tyle zjeść w 4-5 posiłkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do somelna
heh racja-1830kcal,czyli ile mam zanizyc zeby chudnac? nuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij od 1500kcal na dzień i obserwuj co się dzieje z organizmem. Jak zauważysz efekty po tygodniu to stosuj dalej 1500, ale efektów nie szukaj na wadze tylko w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie na wadze
moglbys wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nigdy nie byłam na diecie, na której liczy się kalorie ;). Na moim blogu czasem podaję przepisy na takie mniej kaloryczne słodycze - możesz nie są tak smaczne jak snickers, ale duuuużo zdrowsze i mniej kaloryczne, np. to http://www.22kilo.pl/kuchnia/owsiane-ciasteczka-bez-cukru/ albo to http://www.22kilo.pl/kuchnia/ciasteczka-dyniowo-pomaranczowe/. 1200 kcal to bardzo mało - może być Ci ciężko, jeżeli dołożysz ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×