Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabi121212

WASZYM ZDANIEM...?

Polecane posty

Gość gabi121212

Moj facet chce wyjsc z kumplami w sobote. ja jestem w ciazy co o tym sadzicie? czy to w porzadku z jego strony, ze zostawia mnie sama w weekend? czy powinno miec dla niego jakies szczegolne znaczenie, ze jestem w ciazy? (wie, ze bedzie mi przykro, bo mu to powiedzialam) czy traktowac to, jako normalne wyjscie? czy byc moze jestem przeczulona w moim stanie? jestem ciekawa Waszych opinii, co Wy zrobilybyscie na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam to :D Nie zostawia cię na łikend, tylko na kilka godzin :D więc ździebko przesadzasz, nie sądzisz? Poza tym nie wiem co do rzeczy ma to, że jesteś w ciąży? Nie przeżyjesz kilku godzin bez pomocy? To co on na urlop poszedł, bo jego kobieta jest w iąży i nie może sama w domu zostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam w ciąży mój były mąż pracował po 12 godzin, także w soboty i co drugą niedzielę, czasem również w nocy - był kelnerem - i byłam sama w domku....i wcale nie marudziłam, było czasem przykro. Ale te parę godzin bez swego chyba wytrzymasz? Poluznij mu smycz - dobrze radzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLA JANIAK
jestem w 7 miesiącu a facet za granicą i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi121212
agatuś - dzieki za opinie ( za jakis czas dopisze wlasna) tymczasem czekam na kolejne WASZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×