Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żonax

Kto rozszyfruje mojego faceta????

Polecane posty

Gość żonax

Od roku śpimy oddzielnie. Pieszczoty czasem tak, ale stosunek to gdybym nalegała ucieklby gdzie pieprz rośnie. Płacz, prośba, grożba nie poskutkowały, żebym powiedział mi jaki jest powód! Co myślicie na ten temat? Pomóżcie mi, jaki według Was jest powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggi
homoseksualista, który się maskuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możę ma inną na boku? na pewno płacz nic nie załatwi.. chlopak się wystraszy i ucieknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
Zdradzał mnie 3 lata temu. Temat zdrady chyba nie. Tropię jego, ale nic nie wywęszyłam. Choroba weneryczna - mozliwe, nawet wspomniał o chorobie(niby rak), ale pokryjomu przebadałam jego, Zadnych guzów., wysypki. W którym kierunku mam myśleć. Pokombinujcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
Jest antypedałam. Ze wzwodem OK. Zbadałam. Dodam, że wcześniej był maniakiem seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może on Cię z facetem zdradzał i tak mu się spodobało, że teraz kobiety nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
Na moją prośbe, aby powiedział mi jaki jest powód między innymi powiedział,że jestem głupia, jak mogę myśleć o seksie jak są ważniejsze problemy (jakie?) i że jestem już za stara na te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej z nim szczerze pogadac???????? nie kumam jak mozna tak zyc. jakies podchody typu \"zbadalam\", to smutne i okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
A może jest zakochany w jakiejs innej co mu tak dobrze zrobiła, że nie może teraz ze mną?? Co wy na to? Czym się objawia wszelaki syf? Jak dziecko dostało wysypki bardzo panikował (a może to tylko moje odczucie) Na temat choroby mówił, że sam się wybierze do lekarza i żebym się nie wtrącała. Około miesiąca używał mojej śmierdzącej maści, ale nie wiem co smarowal. Oczywiście udawałam, że nic nie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jato ja
kurfa ja cie nie rozumiem, jestes zoną swojego męza- i nie wiesz co się dzieje? ma na 100 procent jakąś babę. albo jest chory na AIDS albo jest pedałem- a ty myslisz ze nie jest i w to cię próbuje wkręcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
To smutne i okropne. Tak żyję z nim od 8 lat. On nigdy się nie zwierza, ani nie pozwala mi. Dzieki temu uczę się twardości, ale ten temat mnie martwi. Rozmowa z nim to marzenie. Boi sie wyznać prawdy. Miał termin, ale wymiękł, bo bał sie, że nie będę chciała z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
Domysłów jest dużo, ale jak mam go pogonić to za co???? Napewno nieźle nawywijał, ale co??? Pedalstwo odpada - przynajmniej ja tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
No właśnie nie wim czy syfiliszak. Stawiam na syf, albo zdradę. Jestem dobrym psychologiem i szpiegiem, ale w tym temacie nawaliłam. Kiedyś wspomniał, że jestem straszną czarownica i jego zdrady zostały ukarane, ale co miał na myśli?? Że jestem "czarownicą" mówi często, ale chodziło o ten problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
Nie wiem czy syfiliszek. Czy są jakieś testery? Co mam z nim zrobić i jakiej instrukcji obsługi użyć do takiego typa?? Na co stawiacie, jaki jest powód. Ja 60% syf, 40 jakaś zdźira , bo tylko w takich gustuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
Ja stawiam 60% syf, 40% zdrada, a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
Nie - właśnie ze mną jest wszystko OK. Raczej zaliczam sie do tych ładniejszych i dlatego w tym kierunku nie doszukuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
Ja stawiam: 60% syf, 40 % zdrada, a Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vredna_suka
80% syf 10% impotencja 10% zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
Jak to sprawdzić, czy ma syfa? Są jakieś testery?? Możliwe, że to jest powodem tym bardziej ,że mówiłże gdybym sie dowiedziała nie chciałabym z nim być, ale on ze mną bardzo chce..???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
Przedłużacz!!! To zmęczenie wiosenne on ma już od roku. Staram sie wyglądać atrakcyjnie, ale co najwyżej pozwoli sobie na laskę..i na tym kończy się moja prowokacja. Problem ten mnie męczy nie z braku sexu (mogłabym wyrzec sie do końca życia, żebym tylko poznała powód). Dobrze sobie radzę BEZ, ale powód mnie zadrecza. Może KTOŚpodpowie mi co ja mam zrobić, bo moja ciekawośc jest u kresyu wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajemoscypki
Roztyłaś się i go nie podniecasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... to faktycznie dziwna sprawa z twoim mężem.Stawiam na jakąś chorobę albo cie zdradza i chce być O.K w stosunku do tamtej.Może powiedz mu że nie istnieje sprawa o której nie moglibyście spokojnie pogadać i żeby się nie bał twojej reakcji.Musisz to jakoś załatwić bo sie wykończysz.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonax
Mam 170cm. waga: 54kg. Sądzę, że nie w wyglądzie problem. Prosił mnie żebym poczekała 3mieś to dorośnie do tego żeby mi powiedzieć. Minęło 6 mieś. Inadal nie chce. Gwarantowałam wyrozymiałość i pozwolenie jeśli chce ode mnie odejśc, ale nic z tego. Możliwe jest równie, że chce ze mną być ale dla urozmaicenia iciekawszego sexu jest z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×